App Store Google Play

Дніпропетровське управління єпархії Української Православної Церкви відтепер має власне приміщення

08.04.2016 13:20
Дніпропетровське управління єпархії Української Православної Церкви відтепер має власне приміщення

Міське управління єпархії УПЦ КП відкрили у Дніпропетровському колишньому шкіряно-венерологічному диспансері. Проце повідомляє Дніпроград з посиланням на УНН.

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив приміщення управління Дніпропетровської єпархії. Тепер, за рішенням Дніпропетровської обласної ради, на місті колишнього міського шкіряно-венерологічного диспансеру відкрили нове управління Дніпропетровської єпархії.

Під час обряду освячення єпархіального управління священнослужителі з усієї Дніпропетровщини разом зачитали молитву. Просили, зокрема, за мир і благополуччя для України. Те, що у Дніпропетровської єпархії УПЦ КП нарешті з’явилося нове приміщення Філарет назвав причиною того, аби єпископат продовжував активну підтримку українського суспільства. Предстоятель УПЦ КП наголосив, що церква намагається підтримувати нормальні стосунки з Московським патріархатом.

«Ми займаємо позицію нормальних стосунків між Київським, Московським патріархатами і з усіма церквами – і протестантськими, і католицькими. Тому що наш супротивник – Росія. Відчувши, що не може перемогти нас зброєю, вона хоче зробити всередині України розбрат. І тоді ослаблену Україну взяти голими руками. Ми це розуміємо. Тому прикладаємо всіх зусиль, аби не було ворожнечі на релігійному ґрунті», - підкреслив Патріарх.

Таку ж позицію активно підтримує влада Дніпропетровська. Як неодноразово наголошував міський голова Борис Філатов, місто було і залишається унікальних мультикультурним і багатонаціональним. Завдяки власній мудрості і силі братерства, люди тут живуть у мирі і злагоді. Феномен Дніпропетровська як форпосту українськості визнаний по всій країні.

Предстоятель УПЦ КП Святіший Патріарх Київської і всієї Руси-України Філарет упевнений – український народ сам бачить, яка церква служить народу, а яка обрала позицію стриманості. Патріарх розповів також про те, що за останній час у великих містах процес переходу віруючих до Київського Патріархату проходить спокійно. Філарет розповів також і про утиски церков Київського Патріархату на тимчасово окупованих територіях України – в Криму та на Донбасі.

За його словами, богослужіння там мають право проводити лише священнослужителі УПЦ МП, у той час, як усі інші служби проводяться ледь не підпільно. Та Філарет не сумнівається, що для України все зміниться, адже на її боці правда. А Господь підтримує тих, на чиєму боці правда. «Треба вірити в нашу перемогу. Молитися Богові. Бо від нього залежить і наша перемога, і майбутнє. Бог не тільки існує, а й керує народами і кожною людиною зокрема. І віру свою треба виявляти добрими справами», - сказав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Будівля була покинута. У найближчий час управління єпархії підлягає реконструкції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...