App Store Google Play

Дніпропетровське управління єпархії Української Православної Церкви відтепер має власне приміщення

08.04.2016 13:20
Дніпропетровське управління єпархії Української Православної Церкви відтепер має власне приміщення

Міське управління єпархії УПЦ КП відкрили у Дніпропетровському колишньому шкіряно-венерологічному диспансері. Проце повідомляє Дніпроград з посиланням на УНН.

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив приміщення управління Дніпропетровської єпархії. Тепер, за рішенням Дніпропетровської обласної ради, на місті колишнього міського шкіряно-венерологічного диспансеру відкрили нове управління Дніпропетровської єпархії.

Під час обряду освячення єпархіального управління священнослужителі з усієї Дніпропетровщини разом зачитали молитву. Просили, зокрема, за мир і благополуччя для України. Те, що у Дніпропетровської єпархії УПЦ КП нарешті з’явилося нове приміщення Філарет назвав причиною того, аби єпископат продовжував активну підтримку українського суспільства. Предстоятель УПЦ КП наголосив, що церква намагається підтримувати нормальні стосунки з Московським патріархатом.

«Ми займаємо позицію нормальних стосунків між Київським, Московським патріархатами і з усіма церквами – і протестантськими, і католицькими. Тому що наш супротивник – Росія. Відчувши, що не може перемогти нас зброєю, вона хоче зробити всередині України розбрат. І тоді ослаблену Україну взяти голими руками. Ми це розуміємо. Тому прикладаємо всіх зусиль, аби не було ворожнечі на релігійному ґрунті», - підкреслив Патріарх.

Таку ж позицію активно підтримує влада Дніпропетровська. Як неодноразово наголошував міський голова Борис Філатов, місто було і залишається унікальних мультикультурним і багатонаціональним. Завдяки власній мудрості і силі братерства, люди тут живуть у мирі і злагоді. Феномен Дніпропетровська як форпосту українськості визнаний по всій країні.

Предстоятель УПЦ КП Святіший Патріарх Київської і всієї Руси-України Філарет упевнений – український народ сам бачить, яка церква служить народу, а яка обрала позицію стриманості. Патріарх розповів також про те, що за останній час у великих містах процес переходу віруючих до Київського Патріархату проходить спокійно. Філарет розповів також і про утиски церков Київського Патріархату на тимчасово окупованих територіях України – в Криму та на Донбасі.

За його словами, богослужіння там мають право проводити лише священнослужителі УПЦ МП, у той час, як усі інші служби проводяться ледь не підпільно. Та Філарет не сумнівається, що для України все зміниться, адже на її боці правда. А Господь підтримує тих, на чиєму боці правда. «Треба вірити в нашу перемогу. Молитися Богові. Бо від нього залежить і наша перемога, і майбутнє. Бог не тільки існує, а й керує народами і кожною людиною зокрема. І віру свою треба виявляти добрими справами», - сказав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Будівля була покинута. У найближчий час управління єпархії підлягає реконструкції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...