App Store Google Play

Дніпропетровське управління єпархії Української Православної Церкви відтепер має власне приміщення

08.04.2016 13:20
Дніпропетровське управління єпархії Української Православної Церкви відтепер має власне приміщення

Міське управління єпархії УПЦ КП відкрили у Дніпропетровському колишньому шкіряно-венерологічному диспансері. Проце повідомляє Дніпроград з посиланням на УНН.

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив приміщення управління Дніпропетровської єпархії. Тепер, за рішенням Дніпропетровської обласної ради, на місті колишнього міського шкіряно-венерологічного диспансеру відкрили нове управління Дніпропетровської єпархії.

Під час обряду освячення єпархіального управління священнослужителі з усієї Дніпропетровщини разом зачитали молитву. Просили, зокрема, за мир і благополуччя для України. Те, що у Дніпропетровської єпархії УПЦ КП нарешті з’явилося нове приміщення Філарет назвав причиною того, аби єпископат продовжував активну підтримку українського суспільства. Предстоятель УПЦ КП наголосив, що церква намагається підтримувати нормальні стосунки з Московським патріархатом.

«Ми займаємо позицію нормальних стосунків між Київським, Московським патріархатами і з усіма церквами – і протестантськими, і католицькими. Тому що наш супротивник – Росія. Відчувши, що не може перемогти нас зброєю, вона хоче зробити всередині України розбрат. І тоді ослаблену Україну взяти голими руками. Ми це розуміємо. Тому прикладаємо всіх зусиль, аби не було ворожнечі на релігійному ґрунті», - підкреслив Патріарх.

Таку ж позицію активно підтримує влада Дніпропетровська. Як неодноразово наголошував міський голова Борис Філатов, місто було і залишається унікальних мультикультурним і багатонаціональним. Завдяки власній мудрості і силі братерства, люди тут живуть у мирі і злагоді. Феномен Дніпропетровська як форпосту українськості визнаний по всій країні.

Предстоятель УПЦ КП Святіший Патріарх Київської і всієї Руси-України Філарет упевнений – український народ сам бачить, яка церква служить народу, а яка обрала позицію стриманості. Патріарх розповів також про те, що за останній час у великих містах процес переходу віруючих до Київського Патріархату проходить спокійно. Філарет розповів також і про утиски церков Київського Патріархату на тимчасово окупованих територіях України – в Криму та на Донбасі.

За його словами, богослужіння там мають право проводити лише священнослужителі УПЦ МП, у той час, як усі інші служби проводяться ледь не підпільно. Та Філарет не сумнівається, що для України все зміниться, адже на її боці правда. А Господь підтримує тих, на чиєму боці правда. «Треба вірити в нашу перемогу. Молитися Богові. Бо від нього залежить і наша перемога, і майбутнє. Бог не тільки існує, а й керує народами і кожною людиною зокрема. І віру свою треба виявляти добрими справами», - сказав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Будівля була покинута. У найближчий час управління єпархії підлягає реконструкції.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...