App Store Google Play

Дніпропетровське управління єпархії Української Православної Церкви відтепер має власне приміщення

08.04.2016 13:20
Дніпропетровське управління єпархії Української Православної Церкви відтепер має власне приміщення

Міське управління єпархії УПЦ КП відкрили у Дніпропетровському колишньому шкіряно-венерологічному диспансері. Проце повідомляє Дніпроград з посиланням на УНН.

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив приміщення управління Дніпропетровської єпархії. Тепер, за рішенням Дніпропетровської обласної ради, на місті колишнього міського шкіряно-венерологічного диспансеру відкрили нове управління Дніпропетровської єпархії.

Під час обряду освячення єпархіального управління священнослужителі з усієї Дніпропетровщини разом зачитали молитву. Просили, зокрема, за мир і благополуччя для України. Те, що у Дніпропетровської єпархії УПЦ КП нарешті з’явилося нове приміщення Філарет назвав причиною того, аби єпископат продовжував активну підтримку українського суспільства. Предстоятель УПЦ КП наголосив, що церква намагається підтримувати нормальні стосунки з Московським патріархатом.

«Ми займаємо позицію нормальних стосунків між Київським, Московським патріархатами і з усіма церквами – і протестантськими, і католицькими. Тому що наш супротивник – Росія. Відчувши, що не може перемогти нас зброєю, вона хоче зробити всередині України розбрат. І тоді ослаблену Україну взяти голими руками. Ми це розуміємо. Тому прикладаємо всіх зусиль, аби не було ворожнечі на релігійному ґрунті», - підкреслив Патріарх.

Таку ж позицію активно підтримує влада Дніпропетровська. Як неодноразово наголошував міський голова Борис Філатов, місто було і залишається унікальних мультикультурним і багатонаціональним. Завдяки власній мудрості і силі братерства, люди тут живуть у мирі і злагоді. Феномен Дніпропетровська як форпосту українськості визнаний по всій країні.

Предстоятель УПЦ КП Святіший Патріарх Київської і всієї Руси-України Філарет упевнений – український народ сам бачить, яка церква служить народу, а яка обрала позицію стриманості. Патріарх розповів також про те, що за останній час у великих містах процес переходу віруючих до Київського Патріархату проходить спокійно. Філарет розповів також і про утиски церков Київського Патріархату на тимчасово окупованих територіях України – в Криму та на Донбасі.

За його словами, богослужіння там мають право проводити лише священнослужителі УПЦ МП, у той час, як усі інші служби проводяться ледь не підпільно. Та Філарет не сумнівається, що для України все зміниться, адже на її боці правда. А Господь підтримує тих, на чиєму боці правда. «Треба вірити в нашу перемогу. Молитися Богові. Бо від нього залежить і наша перемога, і майбутнє. Бог не тільки існує, а й керує народами і кожною людиною зокрема. І віру свою треба виявляти добрими справами», - сказав Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Будівля була покинута. У найближчий час управління єпархії підлягає реконструкції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...