App Store Google Play

Павлоградський суд почав розглядати докази у справі збитого ІЛ76

01.04.2016 09:20
Павлоградський суд почав розглядати докази у справі збитого ІЛ76

Триває суд над генерал-майором Назаровим, якого звинувачують у службовій недбалості, яка призвела до численної загибелі людей.

Наразі в суді м. Павлограда завершено допит потерпілих і суд перейшов безпосередньо до розгляду доказів обвинувачення, а їх прокуратура протягом слідства назбирала 11 томів. На засіданні, що минуло, були розглянуті, зокрема, рапорти силовиків, що свідчать про те, що дані розвідки, згідно яких в аеропорту міста Луганськ перебували терористи з ПЗРК «Ігла», були доведені безпосередньо до Назарова і останній знехтував ними, відправляючи літак на смерть. Військові прокурори впевнені, що доказів винуватості Назарова у справі достатньо, але всіх подробиць не розкривають, адже частина документів є секретною і буде розглядатися на окремих закритих засіданнях.

Окрім кримінальних, до генерал-майора існують і цивільні позови – на відшкодування збитків державі і потерпілим.

Адвокат потерпілих, член Ради ГО «ПГ «Січ»» Віталій Погосян в прогнозах обережний, адже він впевнений, що на даний час не всі винні в трагедії перебувають під слідством.

"Коло причетних осіб більше, ніж один генерал. І ми повинні з'ясувати, хто саме повинен відповідати" – каже Погосян.
Сам обвинувачуваний свою провину не визнає. «Я впевнений, що ні в чому не винний. Покази потерпілих не доказами у справі, а свідків – нема. Все» - відрізає генерал-майор.

Залучені громадським позовом адвоката потерпілих до відповідальності представники Генштабу та казначейства також не визнають за собою провини.

"Генеральний штаб, вивчивши ці позовні вимоги, вважає їх необґрунтованими і такими, що не підлягають задоволенню", - говорить начальник відділу правового забезпечення Генштабу Олег Петросюк.

Але це все на розсуд суду. Наступне засідання відбудеться 13-14 квітня поточного року.

Теги: ІЛ76, суд, докази

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...