App Store Google Play

Павлоградський суд почав розглядати докази у справі збитого ІЛ76

01.04.2016 09:20
Павлоградський суд почав розглядати докази у справі збитого ІЛ76

Триває суд над генерал-майором Назаровим, якого звинувачують у службовій недбалості, яка призвела до численної загибелі людей.

Наразі в суді м. Павлограда завершено допит потерпілих і суд перейшов безпосередньо до розгляду доказів обвинувачення, а їх прокуратура протягом слідства назбирала 11 томів. На засіданні, що минуло, були розглянуті, зокрема, рапорти силовиків, що свідчать про те, що дані розвідки, згідно яких в аеропорту міста Луганськ перебували терористи з ПЗРК «Ігла», були доведені безпосередньо до Назарова і останній знехтував ними, відправляючи літак на смерть. Військові прокурори впевнені, що доказів винуватості Назарова у справі достатньо, але всіх подробиць не розкривають, адже частина документів є секретною і буде розглядатися на окремих закритих засіданнях.

Окрім кримінальних, до генерал-майора існують і цивільні позови – на відшкодування збитків державі і потерпілим.

Адвокат потерпілих, член Ради ГО «ПГ «Січ»» Віталій Погосян в прогнозах обережний, адже він впевнений, що на даний час не всі винні в трагедії перебувають під слідством.

"Коло причетних осіб більше, ніж один генерал. І ми повинні з'ясувати, хто саме повинен відповідати" – каже Погосян.
Сам обвинувачуваний свою провину не визнає. «Я впевнений, що ні в чому не винний. Покази потерпілих не доказами у справі, а свідків – нема. Все» - відрізає генерал-майор.

Залучені громадським позовом адвоката потерпілих до відповідальності представники Генштабу та казначейства також не визнають за собою провини.

"Генеральний штаб, вивчивши ці позовні вимоги, вважає їх необґрунтованими і такими, що не підлягають задоволенню", - говорить начальник відділу правового забезпечення Генштабу Олег Петросюк.

Але це все на розсуд суду. Наступне засідання відбудеться 13-14 квітня поточного року.

Теги: ІЛ76, суд, докази


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...