App Store Google Play

Павлоградський суд почав розглядати докази у справі збитого ІЛ76

01.04.2016 09:20
Павлоградський суд почав розглядати докази у справі збитого ІЛ76

Триває суд над генерал-майором Назаровим, якого звинувачують у службовій недбалості, яка призвела до численної загибелі людей.

Наразі в суді м. Павлограда завершено допит потерпілих і суд перейшов безпосередньо до розгляду доказів обвинувачення, а їх прокуратура протягом слідства назбирала 11 томів. На засіданні, що минуло, були розглянуті, зокрема, рапорти силовиків, що свідчать про те, що дані розвідки, згідно яких в аеропорту міста Луганськ перебували терористи з ПЗРК «Ігла», були доведені безпосередньо до Назарова і останній знехтував ними, відправляючи літак на смерть. Військові прокурори впевнені, що доказів винуватості Назарова у справі достатньо, але всіх подробиць не розкривають, адже частина документів є секретною і буде розглядатися на окремих закритих засіданнях.

Окрім кримінальних, до генерал-майора існують і цивільні позови – на відшкодування збитків державі і потерпілим.

Адвокат потерпілих, член Ради ГО «ПГ «Січ»» Віталій Погосян в прогнозах обережний, адже він впевнений, що на даний час не всі винні в трагедії перебувають під слідством.

"Коло причетних осіб більше, ніж один генерал. І ми повинні з'ясувати, хто саме повинен відповідати" – каже Погосян.
Сам обвинувачуваний свою провину не визнає. «Я впевнений, що ні в чому не винний. Покази потерпілих не доказами у справі, а свідків – нема. Все» - відрізає генерал-майор.

Залучені громадським позовом адвоката потерпілих до відповідальності представники Генштабу та казначейства також не визнають за собою провини.

"Генеральний штаб, вивчивши ці позовні вимоги, вважає їх необґрунтованими і такими, що не підлягають задоволенню", - говорить начальник відділу правового забезпечення Генштабу Олег Петросюк.

Але це все на розсуд суду. Наступне засідання відбудеться 13-14 квітня поточного року.

Теги: ІЛ76, суд, докази

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...