App Store Google Play

БПП попросив крісло заступника за участь в коаліції

16.03.2016 10:05
БПП попросив крісло заступника за участь в коаліції

Одним з заступників міського голови Дніпропетровська може стати Каміль Примаков. Про це Дніпрограду стало відомо з власних джерел.

Керівник однієї з найменш чисельних фракцій у міській раді, частина якої, до того ж, вже на першій сесії порушила партійну дисципліну, фактично зірвавши створення більшості, нарешті вирішив приєднатись до коаліції, створеної  кілька тижнів тому.

Втім, за голоси своїх однопартійців у сесійній залі Каміль Примаков попросив у міського голови посаду заступника. Очікується, що він опікуватиметься гуманітарним блоком – раніше передбачалось, що ці повноваження будуть покладені на одного з найвідданіших членів команди Філатова – Олену Молошну.

За інформацією джерел в депутстаських колах, Борис Філатов пристав на пропозицію Примакова, адже виникла небезпека того, що депутати районних рад з фракцій “БПП – Солідарність” могли за вказівкою згори залишити утворені за їх допомогою демкоаліції та об’єднатись із фракціями Громадської Сили та Опозиційного Блоку.

Аби не дестабілізувати ситуацію в районах і не зривати їх роботу, Борис Філатов прийняв рішення долучити Каміля Примакова до команди в міськвиконкомі.

Чи будуть виконані домовленості з обох сторін і чи стане необраний на першій сесії секретарем міськради Примаков заступником мера – стане відомо вже незабаром, за кілька хвилин у міськраді стартує чергова сесія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...