App Store Google Play

БПП попросив крісло заступника за участь в коаліції

16.03.2016 10:05
БПП попросив крісло заступника за участь в коаліції

Одним з заступників міського голови Дніпропетровська може стати Каміль Примаков. Про це Дніпрограду стало відомо з власних джерел.

Керівник однієї з найменш чисельних фракцій у міській раді, частина якої, до того ж, вже на першій сесії порушила партійну дисципліну, фактично зірвавши створення більшості, нарешті вирішив приєднатись до коаліції, створеної  кілька тижнів тому.

Втім, за голоси своїх однопартійців у сесійній залі Каміль Примаков попросив у міського голови посаду заступника. Очікується, що він опікуватиметься гуманітарним блоком – раніше передбачалось, що ці повноваження будуть покладені на одного з найвідданіших членів команди Філатова – Олену Молошну.

За інформацією джерел в депутстаських колах, Борис Філатов пристав на пропозицію Примакова, адже виникла небезпека того, що депутати районних рад з фракцій “БПП – Солідарність” могли за вказівкою згори залишити утворені за їх допомогою демкоаліції та об’єднатись із фракціями Громадської Сили та Опозиційного Блоку.

Аби не дестабілізувати ситуацію в районах і не зривати їх роботу, Борис Філатов прийняв рішення долучити Каміля Примакова до команди в міськвиконкомі.

Чи будуть виконані домовленості з обох сторін і чи стане необраний на першій сесії секретарем міськради Примаков заступником мера – стане відомо вже незабаром, за кілька хвилин у міськраді стартує чергова сесія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...