App Store Google Play

БПП попросив крісло заступника за участь в коаліції

16.03.2016 10:05
БПП попросив крісло заступника за участь в коаліції

Одним з заступників міського голови Дніпропетровська може стати Каміль Примаков. Про це Дніпрограду стало відомо з власних джерел.

Керівник однієї з найменш чисельних фракцій у міській раді, частина якої, до того ж, вже на першій сесії порушила партійну дисципліну, фактично зірвавши створення більшості, нарешті вирішив приєднатись до коаліції, створеної  кілька тижнів тому.

Втім, за голоси своїх однопартійців у сесійній залі Каміль Примаков попросив у міського голови посаду заступника. Очікується, що він опікуватиметься гуманітарним блоком – раніше передбачалось, що ці повноваження будуть покладені на одного з найвідданіших членів команди Філатова – Олену Молошну.

За інформацією джерел в депутстаських колах, Борис Філатов пристав на пропозицію Примакова, адже виникла небезпека того, що депутати районних рад з фракцій “БПП – Солідарність” могли за вказівкою згори залишити утворені за їх допомогою демкоаліції та об’єднатись із фракціями Громадської Сили та Опозиційного Блоку.

Аби не дестабілізувати ситуацію в районах і не зривати їх роботу, Борис Філатов прийняв рішення долучити Каміля Примакова до команди в міськвиконкомі.

Чи будуть виконані домовленості з обох сторін і чи стане необраний на першій сесії секретарем міськради Примаков заступником мера – стане відомо вже незабаром, за кілька хвилин у міськраді стартує чергова сесія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...