App Store Google Play

Кривий Ріг хоче побрататись зі словацьким Кошице

04.03.2016 14:50
Кривий Ріг хоче побрататись зі словацьким Кошице

3 березня представники громадськості Кривого Рогу зареєстрували звернення до секретаря міськради з пропозицією встановлення побратимських відносин з містом Кошице (Словакія).

"Шановний Сергію Васильовичу!
Звертаємося до Вас з наступною пропозицією.

Як відомо, Кривий Ріг має місто - побратим - це місто Нижній Тагіл. У зв'язку з військовою агресією Росії проти України, вважаємо за доцільне припинити побратимські відносини з містом Нижній Тагіл.
Натомість , пропонуємо підтримати ініціативу нашої команди та запропонувати побратимські відносини місту Кошице (Словакія).
Кошице - європейське місто. Кошице тісно пов'язаний з Кривим Рогом багато десятиріч. Кошицький металургійний комбінат був збудований під залізорудну сировину "Криворіжсталі". До цього міста і на цей час прокладена широка, за українськими, а не європейськими стандартами, залізнична гілка.

В останній час бізнес Кривого Рогу активізував контакти з Кошице. Для ведення спільного бізнесу група підприємців нашого міста нещодавно відвідувала Кошице, їх приймав особисто мер міста Кошице - пан Ріхард Раши. Як мінімум три рази представник мерії Кошице пан Едуард Бураш відвідував Кривий Ріг у 2015 році.

Кошице - Європейська столиця Спорту 2016 року, Європейська столиця Культури 2013 року. Кошице - перше в європейській історії місто, яке отримало власний герб.

Кошице має історію успіху в тих сферах, в яких Кривий Ріг тільки починає розвиватися: диверсифікація промисловості і економіки, постіндустріальний розвиток, інвестиції з усього світу, розвиток машинобудування, логістичний центр та інше.

В Кошице знаходиться самий східний аеропорт Шенгену, який з травня 2015 року зусиллями українських підприємців та європейських колег має пряме сполучення з Києвом.

Ми впевненні, що на шляху до Євроінтеграції Кривого Рогу дуже корисно буде мати такого побратима як місто Кошице
Просимо розглянути цю пропозицію на найближчий сесії Криворізької міської ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...