App Store Google Play

У Дніпрі на сесії міськради - весело для всіх

29.02.2016 11:30
У Дніпрі на сесії міськради - весело для всіх

У Дніпропетровську триває довгоочікувана сесія міської ради.

Розпочалась вона задовго до офіційно призначеного часу. Вже о 8.30 біля приміщення було велике скупчення людей, правоохоронців і навіть зі службовими собаками. 

Особливо цікавим виявився процес потрапляння для представників ЗМІ. Спочатку вони мали в суботу отримати спеціальні перепустки для акредитації. Навіть отримавши їх, журналісти з битвою через кордони міліції намагались пройти до "свого" балкону на 2-ому поверсі. Сесія розпочалась, а журналістів (акредитованих) все ще перевіряють. 

І лише через 40 хв. для ЗМІ прийшли техніки налаштувати звук. 

У сесії приймають участь вчорашні запеклі опозиціонери та соратники "директора" міськради Загіда Краснова - фракція "Самопомочі", але чомусь не з'явились вчорашні демократи - представники БПП.

Спочатку оголосили, що система Рада працює. Однак у депутата Хозіна нема картки - тому всі голосують руками. Процес затримується. Потім перевірили і зрозуміли, що таки система не працює - все одно довелось би голосувати руками. 

Головним радником і юристом мера сьогодні став Артем Хмельников. Він отримав особисту подяку Філатова за плідну роботу над регламентом міськради.

Створили лічильну комісію і оголосили перерву 10 хвилин. Під час цієї перерви мер сказав депутатам, щоб не ходили по залу та не користувались телефонами. Всі присутні дружньо порушили "заборону" і повикладали селфі у Фейсбук.

Сесія триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...