App Store Google Play

У Дніпрі на сесії міськради - весело для всіх

29.02.2016 11:30
У Дніпрі на сесії міськради - весело для всіх

У Дніпропетровську триває довгоочікувана сесія міської ради.

Розпочалась вона задовго до офіційно призначеного часу. Вже о 8.30 біля приміщення було велике скупчення людей, правоохоронців і навіть зі службовими собаками. 

Особливо цікавим виявився процес потрапляння для представників ЗМІ. Спочатку вони мали в суботу отримати спеціальні перепустки для акредитації. Навіть отримавши їх, журналісти з битвою через кордони міліції намагались пройти до "свого" балкону на 2-ому поверсі. Сесія розпочалась, а журналістів (акредитованих) все ще перевіряють. 

І лише через 40 хв. для ЗМІ прийшли техніки налаштувати звук. 

У сесії приймають участь вчорашні запеклі опозиціонери та соратники "директора" міськради Загіда Краснова - фракція "Самопомочі", але чомусь не з'явились вчорашні демократи - представники БПП.

Спочатку оголосили, що система Рада працює. Однак у депутата Хозіна нема картки - тому всі голосують руками. Процес затримується. Потім перевірили і зрозуміли, що таки система не працює - все одно довелось би голосувати руками. 

Головним радником і юристом мера сьогодні став Артем Хмельников. Він отримав особисту подяку Філатова за плідну роботу над регламентом міськради.

Створили лічильну комісію і оголосили перерву 10 хвилин. Під час цієї перерви мер сказав депутатам, щоб не ходили по залу та не користувались телефонами. Всі присутні дружньо порушили "заборону" і повикладали селфі у Фейсбук.

Сесія триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...