App Store Google Play

У Дніпрі на сесії міськради - весело для всіх

29.02.2016 11:30
У Дніпрі на сесії міськради - весело для всіх

У Дніпропетровську триває довгоочікувана сесія міської ради.

Розпочалась вона задовго до офіційно призначеного часу. Вже о 8.30 біля приміщення було велике скупчення людей, правоохоронців і навіть зі службовими собаками. 

Особливо цікавим виявився процес потрапляння для представників ЗМІ. Спочатку вони мали в суботу отримати спеціальні перепустки для акредитації. Навіть отримавши їх, журналісти з битвою через кордони міліції намагались пройти до "свого" балкону на 2-ому поверсі. Сесія розпочалась, а журналістів (акредитованих) все ще перевіряють. 

І лише через 40 хв. для ЗМІ прийшли техніки налаштувати звук. 

У сесії приймають участь вчорашні запеклі опозиціонери та соратники "директора" міськради Загіда Краснова - фракція "Самопомочі", але чомусь не з'явились вчорашні демократи - представники БПП.

Спочатку оголосили, що система Рада працює. Однак у депутата Хозіна нема картки - тому всі голосують руками. Процес затримується. Потім перевірили і зрозуміли, що таки система не працює - все одно довелось би голосувати руками. 

Головним радником і юристом мера сьогодні став Артем Хмельников. Він отримав особисту подяку Філатова за плідну роботу над регламентом міськради.

Створили лічильну комісію і оголосили перерву 10 хвилин. Під час цієї перерви мер сказав депутатам, щоб не ходили по залу та не користувались телефонами. Всі присутні дружньо порушили "заборону" і повикладали селфі у Фейсбук.

Сесія триває.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...