App Store Google Play

У Дніпрі на сесії міськради - весело для всіх

29.02.2016 11:30
У Дніпрі на сесії міськради - весело для всіх

У Дніпропетровську триває довгоочікувана сесія міської ради.

Розпочалась вона задовго до офіційно призначеного часу. Вже о 8.30 біля приміщення було велике скупчення людей, правоохоронців і навіть зі службовими собаками. 

Особливо цікавим виявився процес потрапляння для представників ЗМІ. Спочатку вони мали в суботу отримати спеціальні перепустки для акредитації. Навіть отримавши їх, журналісти з битвою через кордони міліції намагались пройти до "свого" балкону на 2-ому поверсі. Сесія розпочалась, а журналістів (акредитованих) все ще перевіряють. 

І лише через 40 хв. для ЗМІ прийшли техніки налаштувати звук. 

У сесії приймають участь вчорашні запеклі опозиціонери та соратники "директора" міськради Загіда Краснова - фракція "Самопомочі", але чомусь не з'явились вчорашні демократи - представники БПП.

Спочатку оголосили, що система Рада працює. Однак у депутата Хозіна нема картки - тому всі голосують руками. Процес затримується. Потім перевірили і зрозуміли, що таки система не працює - все одно довелось би голосувати руками. 

Головним радником і юристом мера сьогодні став Артем Хмельников. Він отримав особисту подяку Філатова за плідну роботу над регламентом міськради.

Створили лічильну комісію і оголосили перерву 10 хвилин. Під час цієї перерви мер сказав депутатам, щоб не ходили по залу та не користувались телефонами. Всі присутні дружньо порушили "заборону" і повикладали селфі у Фейсбук.

Сесія триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...