App Store Google Play

У Дніпрі на сесії міськради - весело для всіх

29.02.2016 11:30
У Дніпрі на сесії міськради - весело для всіх

У Дніпропетровську триває довгоочікувана сесія міської ради.

Розпочалась вона задовго до офіційно призначеного часу. Вже о 8.30 біля приміщення було велике скупчення людей, правоохоронців і навіть зі службовими собаками. 

Особливо цікавим виявився процес потрапляння для представників ЗМІ. Спочатку вони мали в суботу отримати спеціальні перепустки для акредитації. Навіть отримавши їх, журналісти з битвою через кордони міліції намагались пройти до "свого" балкону на 2-ому поверсі. Сесія розпочалась, а журналістів (акредитованих) все ще перевіряють. 

І лише через 40 хв. для ЗМІ прийшли техніки налаштувати звук. 

У сесії приймають участь вчорашні запеклі опозиціонери та соратники "директора" міськради Загіда Краснова - фракція "Самопомочі", але чомусь не з'явились вчорашні демократи - представники БПП.

Спочатку оголосили, що система Рада працює. Однак у депутата Хозіна нема картки - тому всі голосують руками. Процес затримується. Потім перевірили і зрозуміли, що таки система не працює - все одно довелось би голосувати руками. 

Головним радником і юристом мера сьогодні став Артем Хмельников. Він отримав особисту подяку Філатова за плідну роботу над регламентом міськради.

Створили лічильну комісію і оголосили перерву 10 хвилин. Під час цієї перерви мер сказав депутатам, щоб не ходили по залу та не користувались телефонами. Всі присутні дружньо порушили "заборону" і повикладали селфі у Фейсбук.

Сесія триває.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....