App Store Google Play

Повірити у себе допомагають небайдужі люди

29.02.2016 09:00
Повірити у себе допомагають небайдужі люди

В міжнародний день соціальної справедливості представники політичної партії «Відродження» завітали до дніпропетровського обласного об’єднання інвалідів «Творчість» з подарунками і щирою подякою людям, які своєю життєвою позицією і оптимізмом заряджають позитивом інших.

«Ми зустрічаємось з вами вже багато років, та кожного разу вражає ваше особливе ставлення до життя, уміння творити прекрасне, бачити і відчувати його у всьому, що нас оточує, – звернулася до присутніх громадський діяч, представник партії «Відродження» Ірина Зайцева. – І це надзвичайно важливо, бо зараз такий підхід потрібний, як ніколи. Дякуємо вам за силу духу, за уміння творити, за відкриті для спілкування серця. Соціальна справедливість – не просто етичний імператив, а основа національної стабільності та глобального благополуччя. Тому рівні можливості, солідарність і повага прав людини – була і завжди буде серед основних пріоритетів партії «Відродження». А міжнародний день соціальної справедливості, проголошений ООН у 2009 році, – надзвичайно слушний привід нагадати суспільству про необхідність викорінення бідності, забезпечення людей зайнятістю, гідною роботою, зарплатами та соціальними виплатами. Хто як не політики і чиновники повинні підтримувати принципи справедливості, усувати бар’єри, які виникають перед людьми в силу віку, расової, етнічної чи релігійної приналежності, культури, наявності інвалідності. Всі разом ми зобов’язані забезпечувати соціальну справедливість для всіх!» – підкреслила Ірина Георгіївна.

Наскільки це важливо, яскраво засвідчила і ось ця тепла зустріч. У обласному об’єднанні інвалідів «Творчість» так зраділи гостям, що підготували для представників партії «Відродження» цілий творчий звіт. А похвалитись було чим, адже учасники творчих студій, які відвідують більше двохсот людей з різними вадами здоров’я, – неодноразові переможці конкурсів та фестивалів. Наприклад, вихованці молодіжного театру-студії «Росток», нещодавно привезли до Дніпропетровська дипломи лауреатів з Києва та Бердянська.

«Нам дуже приємно вручити дипломи лауреатів Азовського міжнародного фестивалю творчості інвалідів «Повір у себе» Ігорю Косякову, Олександру Кряжу та керівнику студії «Росток» Ользі Мірошниченко у присутності наших щирих друзів, – зазначила голова об’єднання Тетяна Шелюг. – Дякуємо партії «Відродження» за постійну увагу, підтримку, щире спілкування. Для нас це надзвичайно важливо. Зраділи наші вихованці й солодкому подарунку – дуже гарному і смачному торту. За чашкою кави завжди і мріється, і спілкується по-особливому…»

А представники партії «Відродження», у свою чергу, насолоджувались концертом, який для них влаштували вдячні підопічні бо в кожний танець, пісню, вірш вони вкладали доброту і тепло своїх душ! Мрію жити у мирі висловила у власному творі юна поетеса Валя Загородня.

«Бажання цієї тендітної дівчинки любити і бути коханою під мирним небом, зворушило до сліз, – не стримувала емоцій Ірина Зайцева. – Забезпечити в Україні мир – зараз найголовніше. Немає нічого ціннішого, ніж жити в країні, де не стріляють... Це мають усвідомити всі політики!»

 

* Матеріал розміщено на правах реклами

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...