App Store Google Play

Повірити у себе допомагають небайдужі люди

29.02.2016 09:00
Повірити у себе допомагають небайдужі люди

В міжнародний день соціальної справедливості представники політичної партії «Відродження» завітали до дніпропетровського обласного об’єднання інвалідів «Творчість» з подарунками і щирою подякою людям, які своєю життєвою позицією і оптимізмом заряджають позитивом інших.

«Ми зустрічаємось з вами вже багато років, та кожного разу вражає ваше особливе ставлення до життя, уміння творити прекрасне, бачити і відчувати його у всьому, що нас оточує, – звернулася до присутніх громадський діяч, представник партії «Відродження» Ірина Зайцева. – І це надзвичайно важливо, бо зараз такий підхід потрібний, як ніколи. Дякуємо вам за силу духу, за уміння творити, за відкриті для спілкування серця. Соціальна справедливість – не просто етичний імператив, а основа національної стабільності та глобального благополуччя. Тому рівні можливості, солідарність і повага прав людини – була і завжди буде серед основних пріоритетів партії «Відродження». А міжнародний день соціальної справедливості, проголошений ООН у 2009 році, – надзвичайно слушний привід нагадати суспільству про необхідність викорінення бідності, забезпечення людей зайнятістю, гідною роботою, зарплатами та соціальними виплатами. Хто як не політики і чиновники повинні підтримувати принципи справедливості, усувати бар’єри, які виникають перед людьми в силу віку, расової, етнічної чи релігійної приналежності, культури, наявності інвалідності. Всі разом ми зобов’язані забезпечувати соціальну справедливість для всіх!» – підкреслила Ірина Георгіївна.

Наскільки це важливо, яскраво засвідчила і ось ця тепла зустріч. У обласному об’єднанні інвалідів «Творчість» так зраділи гостям, що підготували для представників партії «Відродження» цілий творчий звіт. А похвалитись було чим, адже учасники творчих студій, які відвідують більше двохсот людей з різними вадами здоров’я, – неодноразові переможці конкурсів та фестивалів. Наприклад, вихованці молодіжного театру-студії «Росток», нещодавно привезли до Дніпропетровська дипломи лауреатів з Києва та Бердянська.

«Нам дуже приємно вручити дипломи лауреатів Азовського міжнародного фестивалю творчості інвалідів «Повір у себе» Ігорю Косякову, Олександру Кряжу та керівнику студії «Росток» Ользі Мірошниченко у присутності наших щирих друзів, – зазначила голова об’єднання Тетяна Шелюг. – Дякуємо партії «Відродження» за постійну увагу, підтримку, щире спілкування. Для нас це надзвичайно важливо. Зраділи наші вихованці й солодкому подарунку – дуже гарному і смачному торту. За чашкою кави завжди і мріється, і спілкується по-особливому…»

А представники партії «Відродження», у свою чергу, насолоджувались концертом, який для них влаштували вдячні підопічні бо в кожний танець, пісню, вірш вони вкладали доброту і тепло своїх душ! Мрію жити у мирі висловила у власному творі юна поетеса Валя Загородня.

«Бажання цієї тендітної дівчинки любити і бути коханою під мирним небом, зворушило до сліз, – не стримувала емоцій Ірина Зайцева. – Забезпечити в Україні мир – зараз найголовніше. Немає нічого ціннішого, ніж жити в країні, де не стріляють... Це мають усвідомити всі політики!»

 

* Матеріал розміщено на правах рекламиHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...