App Store Google Play

Виключення дніпропетровських депутатів "Опоблоку" з партії: Єпіфанцева назвала справжню причину

26.02.2016 14:30
Виключення дніпропетровських депутатів "Опоблоку" з партії: Єпіфанцева назвала справжню причину

Із політичної сили "Опозиційний блок" виключили частину партійних лідерів Дніпропетровська. Про це сьогодні повідомили на прес-конференції у "МОСТ ДНЕПР".

За словами колишнього керівника Дніпропетровської міської організації "Опоблоку" Світлани Єпіфанцевої, у партії відбувся розкол. І даний процес прогресує не тільки на місцевому та регіональному рівні. "Я вважаю, що потрібно працювати на благо міста та його жителів. Не дивлячись на ситуацію, моя думка та моя політична позиція залишилися тою ж самою", - зазначила вона.

Керівник Індустріальної районної організації партії Павло Безуглий розповів, що був вірний політичному світогляду "Опоблоку" ще з далекого 2004 року, коли була створена "Партія регіонів". Щодо виключення членів партії, то Безуглий зазначив: документ підписаний заднім числом, 18 лютого. Про жахливість обставин він з однопартійцями дізнався лише декілька днів потому. "Дивно, що такі питання вирішую політрада, члени якої мають криворізьку прописку. Такий стан речей нас не влаштовує, тому у понеділок ми будемо подавати документи в усі інстанції і вимагати проведення розслідування. Ми своє виключення вважаємо недійсним", - акцентував він.

Як вважає сама Єпіфанцева, причиною виключення стало її призначення на посаду радника міського голови. "Спочатку Олександр Вілкул прагнув виставити мою нову посаду як "власну заслугу", однак потім по телефону просто та ясно пояснив, що є не повинна погоджуватися працювати радником. Саме з цього усе почалося", - додала вона. 

Однак на заході були присутні і інші представники партії "Опозиційний блок", які не погодилився с позицією виключених колишніх однопартійців. «Виправдатися у«тушок»не вийде, тому що вони зрадили інтереси міста і дніпропетровців, - сказав депутат Дніпропетровської міської ради, член фракції Сергій Суханов. - Через свою зраду вони втратили як право бути членами партії і говорити від її імені, так і право керувати партійною організацією".

Зазначимо, що 18 лютого в Києві відбулося засідання політради партії «Опозиційний блок», на якому було прийнято рішення виключити з партії Світлану Єпіфанцеву, Олега Григорука, Сергія Пустового, Павла Безуглого, Наталю Демидову, Василя Губерта і Володимира Ікола. Про це повідомив депутат Верховної Ради Дмитро Колесников. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...