App Store Google Play

ОПОРА: відсторонення від "Опоблоку" - виборча кампанія Юрія Вілкула

26.02.2016 09:50
ОПОРА: відсторонення від "Опоблоку" - виборча кампанія Юрія Вілкула

Старт виборчої кампанії в Кривому Розі ознаменувався цілим рядом зловживань, провокацій, зневір’ям виборців та апатією кандидатів.

Унікальною є ситуація, коли Верховна Рада України призначає позачергові вибори Криворізького міського голови. Потужна протестна кампанія тиску на Президента з вимогою підписати Закон України «Про позачергові вибори Криворізького міського голови» обертається пасивністю політичних сил і кандидатів-ініціаторів перевиборів мера.

На тлі зниження активності конкурентів, кампанія діючого міського голови набирає обертів. Використання адмінресурсу, незаконна агітація, ініціативи з роздачі безпрецедентної за обсягом соціальної допомоги доповнюються відстороненням від Партії «Опозиційний блок» Юрія Вілкула, та намірами діючого голови демократизувати роботу міської ради через взаємодію з громадськістю, налагодити відкритий доступ до бюджетних процесів.

Станом на 25 лютого, коли минула вже третина терміну для реєстрації, кандидатами зареєструвалися лише двоє самовисуванців, один з яких – діючий мер Кривого Рогу. 

ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців (ППГ). Мета ППГ – максимально швидко надати громадськості об’єктивні результати голосування, які базуються на даних протоколів всіх дільничних виборчих комісій міста.

Сергій Федько повідомив про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів». За результатами навчань буде проведено конкурсний відбір учасників з подальшою реєстрацією їх як офіційних спостерігачів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...