App Store Google Play

ОПОРА: відсторонення від "Опоблоку" - виборча кампанія Юрія Вілкула

26.02.2016 09:50
ОПОРА: відсторонення від "Опоблоку" - виборча кампанія Юрія Вілкула

Старт виборчої кампанії в Кривому Розі ознаменувався цілим рядом зловживань, провокацій, зневір’ям виборців та апатією кандидатів.

Унікальною є ситуація, коли Верховна Рада України призначає позачергові вибори Криворізького міського голови. Потужна протестна кампанія тиску на Президента з вимогою підписати Закон України «Про позачергові вибори Криворізького міського голови» обертається пасивністю політичних сил і кандидатів-ініціаторів перевиборів мера.

На тлі зниження активності конкурентів, кампанія діючого міського голови набирає обертів. Використання адмінресурсу, незаконна агітація, ініціативи з роздачі безпрецедентної за обсягом соціальної допомоги доповнюються відстороненням від Партії «Опозиційний блок» Юрія Вілкула, та намірами діючого голови демократизувати роботу міської ради через взаємодію з громадськістю, налагодити відкритий доступ до бюджетних процесів.

Станом на 25 лютого, коли минула вже третина терміну для реєстрації, кандидатами зареєструвалися лише двоє самовисуванців, один з яких – діючий мер Кривого Рогу. 

ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців (ППГ). Мета ППГ – максимально швидко надати громадськості об’єктивні результати голосування, які базуються на даних протоколів всіх дільничних виборчих комісій міста.

Сергій Федько повідомив про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів». За результатами навчань буде проведено конкурсний відбір учасників з подальшою реєстрацією їх як офіційних спостерігачів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...