App Store Google Play

ОПОРА: відсторонення від "Опоблоку" - виборча кампанія Юрія Вілкула

26.02.2016 09:50
ОПОРА: відсторонення від "Опоблоку" - виборча кампанія Юрія Вілкула

Старт виборчої кампанії в Кривому Розі ознаменувався цілим рядом зловживань, провокацій, зневір’ям виборців та апатією кандидатів.

Унікальною є ситуація, коли Верховна Рада України призначає позачергові вибори Криворізького міського голови. Потужна протестна кампанія тиску на Президента з вимогою підписати Закон України «Про позачергові вибори Криворізького міського голови» обертається пасивністю політичних сил і кандидатів-ініціаторів перевиборів мера.

На тлі зниження активності конкурентів, кампанія діючого міського голови набирає обертів. Використання адмінресурсу, незаконна агітація, ініціативи з роздачі безпрецедентної за обсягом соціальної допомоги доповнюються відстороненням від Партії «Опозиційний блок» Юрія Вілкула, та намірами діючого голови демократизувати роботу міської ради через взаємодію з громадськістю, налагодити відкритий доступ до бюджетних процесів.

Станом на 25 лютого, коли минула вже третина терміну для реєстрації, кандидатами зареєструвалися лише двоє самовисуванців, один з яких – діючий мер Кривого Рогу. 

ОПОРА планує організацію паралельного підрахунку голосів виборців (ППГ). Мета ППГ – максимально швидко надати громадськості об’єктивні результати голосування, які базуються на даних протоколів всіх дільничних виборчих комісій міста.

Сергій Федько повідомив про набір спостерігачів для роботи в ДВК у день голосування 27 березня. Для всіх бажаючих взяти участь у спостереженні буде організовано навчальний курс «Школа спостерігачів». За результатами навчань буде проведено конкурсний відбір учасників з подальшою реєстрацією їх як офіційних спостерігачів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...