App Store Google Play

Хто добре святкує, той і добре працює

26.02.2016 12:30
Хто добре святкує, той і добре працює

Для молодості в календарі немає другорядних свят - будь-яке святкування, як і взагалі будь-який день життя, потрібно вміти зустріти яскраво і особливо. Зокрема не може залишитися непоміченим така важлива дата, як Міжнародний день рідної мови.

Патріотизм і самовизначення будь-якого громадянина держави має витоки в декількох аспектах. Але найголовніший, найперший з них - це мова, рідна мова, яка залишається все так само рідний і цінується навіть тоді, коли її носій переїжджає в іншу країну. Не дарма на чужині так солодко звучать пісні знайомою мовою, не дарма так дороги вірші звичною говіркою. І важливо, аби молодь ніколи не забувала свого коріння, зберігаючи зв'язок поколінь і культурний зв'язок, залишаючись носіями рідної мови. Саме таке послання несла вечірка, яка 21-го лютого пройшла в приміщенні розважального комплексу «RIO club» та яку підтримали представники організації «Молоде Вiдродження». Відзначаючи Міжнародний день рідної мови, тут зібралася вірменська молодь, щоб провести запальний вечір в стилі «ТАШ-ТУШ».

Свято мови в нашому календарі зовсім молодий - його відзначають з початку двохтисячних, проте дуже солідна і шанована, так як в цей день можна згадати про багату культурну різноманітті, яким може похвалитися і світ в цілому, і наша країна зокрема.

Молодіжну вечірку до Дня рідної мови в клубі «Ріо» організували та провели представники вірменської громади Дніпропетровська і активісти «Молодого Вiдродження». Їх спільне дітище виявилося досить незвичайним. Це свято - справжня вірменська вечірка «ТАШ-ТУШ», нехай і мало помпезне і суворе визначення – «соціальна акція», - насправді не мало і частки суворого офіціозу - молодь розважалася на повну котушку, а море музики і в цілому загальний позитивний заряд сприяли цьому .

Звичайно, тут вистачило місця всьому урочистому, святковому та веселому з часткою національного колориту. Наприклад, красивий номер показали дівчата з танцювального колективу «Nika dance» (керівник Ніка Акобян). Особлива дифузія національних традицій і сучасних віянь вийшла дуже захоплючою. Танцювальний колектив «Двин» (художній керівник Карине Тоноян) показав себе не гірше - стільки душі в ритмах! Виявляється, в любові до рідної мови можна зізнаватися і в танці!

Вкотре молодь підтвердила, що вірмени не тільки добре танцюють, але ще і краще за всіх співають - багато вокальних номерів і конкурс на музикальність серед гостей нікого не залишили байдужими. І, за доброю традицією всіх свят, учасники і переможці конкурсів отримували призи та подарунки від «Молодого Відродження».

Особливим гостем на заході був Тамбе Оджи з Камеруну, але навіть він не зміг затьмарити солодкоголосих вірменських виконавців - Карину Мірзоян, Діану Ефендієву і інших молодих співаків.

Урочиста частина, після конкурсів і концертних номерів, непомітно перейшла в дискотечний формат, але не припинилися розіграші призів і подарунків. Сюрпризи тривали і тривали.

Як розповідає представник організації «Молоде Відродження» Олексій Саленко, минула вечірка - це черговий молодіжний захід, що поповнив галерею яскравих подій на рахунку цієї громадської організації. Так, тижнем раніше відбулися акції, присвячені Дню закоханих. Зокрема, в приміщенні івент-кафе «Хундертвассер» проходили «speed-dating» - ультрасучасні «швидкі побачення», практика яких уже захопила весь світ, а у нас тільки починає зароджуватися. А ще раніше активісти організації долучали молодь до відродження культури настільних ігор - грали в «Мафію», популярну гру для тих, хто любить головоломки і логічні задачі. І ось тепер - вечірка «ТАШ-ТУШ».

Важливо, що цієї соціальною акцією вдалося виконати одразу дві місії - з одного боку підтримати цікавий захід з танцями і розвагами (той самий якісний відпочинок і дозвілля, якого зараз всім так не вистачає), а з іншого - подбати про відродження і розвиток національних традицій представників різних культур, які є сусідами з нами, живуть пліч-о-пліч і, зберігаючи свою автентичність, роблять багатшими і щедрішими палітру і нашої культурної спадщини.

Розмірковуючи про минулі свята, Олексій Саленко нагадує, що в майбутньому нас чекає ще багато цікавих заходів, позаяк сірих буднів в молодіжному середовищі більше не буде.

 

* Матеріал розміщено на правах реклами

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...