App Store Google Play

Хто добре святкує, той і добре працює

26.02.2016 12:30
Хто добре святкує, той і добре працює

Для молодості в календарі немає другорядних свят - будь-яке святкування, як і взагалі будь-який день життя, потрібно вміти зустріти яскраво і особливо. Зокрема не може залишитися непоміченим така важлива дата, як Міжнародний день рідної мови.

Патріотизм і самовизначення будь-якого громадянина держави має витоки в декількох аспектах. Але найголовніший, найперший з них - це мова, рідна мова, яка залишається все так само рідний і цінується навіть тоді, коли її носій переїжджає в іншу країну. Не дарма на чужині так солодко звучать пісні знайомою мовою, не дарма так дороги вірші звичною говіркою. І важливо, аби молодь ніколи не забувала свого коріння, зберігаючи зв'язок поколінь і культурний зв'язок, залишаючись носіями рідної мови. Саме таке послання несла вечірка, яка 21-го лютого пройшла в приміщенні розважального комплексу «RIO club» та яку підтримали представники організації «Молоде Вiдродження». Відзначаючи Міжнародний день рідної мови, тут зібралася вірменська молодь, щоб провести запальний вечір в стилі «ТАШ-ТУШ».

Свято мови в нашому календарі зовсім молодий - його відзначають з початку двохтисячних, проте дуже солідна і шанована, так як в цей день можна згадати про багату культурну різноманітті, яким може похвалитися і світ в цілому, і наша країна зокрема.

Молодіжну вечірку до Дня рідної мови в клубі «Ріо» організували та провели представники вірменської громади Дніпропетровська і активісти «Молодого Вiдродження». Їх спільне дітище виявилося досить незвичайним. Це свято - справжня вірменська вечірка «ТАШ-ТУШ», нехай і мало помпезне і суворе визначення – «соціальна акція», - насправді не мало і частки суворого офіціозу - молодь розважалася на повну котушку, а море музики і в цілому загальний позитивний заряд сприяли цьому .

Звичайно, тут вистачило місця всьому урочистому, святковому та веселому з часткою національного колориту. Наприклад, красивий номер показали дівчата з танцювального колективу «Nika dance» (керівник Ніка Акобян). Особлива дифузія національних традицій і сучасних віянь вийшла дуже захоплючою. Танцювальний колектив «Двин» (художній керівник Карине Тоноян) показав себе не гірше - стільки душі в ритмах! Виявляється, в любові до рідної мови можна зізнаватися і в танці!

Вкотре молодь підтвердила, що вірмени не тільки добре танцюють, але ще і краще за всіх співають - багато вокальних номерів і конкурс на музикальність серед гостей нікого не залишили байдужими. І, за доброю традицією всіх свят, учасники і переможці конкурсів отримували призи та подарунки від «Молодого Відродження».

Особливим гостем на заході був Тамбе Оджи з Камеруну, але навіть він не зміг затьмарити солодкоголосих вірменських виконавців - Карину Мірзоян, Діану Ефендієву і інших молодих співаків.

Урочиста частина, після конкурсів і концертних номерів, непомітно перейшла в дискотечний формат, але не припинилися розіграші призів і подарунків. Сюрпризи тривали і тривали.

Як розповідає представник організації «Молоде Відродження» Олексій Саленко, минула вечірка - це черговий молодіжний захід, що поповнив галерею яскравих подій на рахунку цієї громадської організації. Так, тижнем раніше відбулися акції, присвячені Дню закоханих. Зокрема, в приміщенні івент-кафе «Хундертвассер» проходили «speed-dating» - ультрасучасні «швидкі побачення», практика яких уже захопила весь світ, а у нас тільки починає зароджуватися. А ще раніше активісти організації долучали молодь до відродження культури настільних ігор - грали в «Мафію», популярну гру для тих, хто любить головоломки і логічні задачі. І ось тепер - вечірка «ТАШ-ТУШ».

Важливо, що цієї соціальною акцією вдалося виконати одразу дві місії - з одного боку підтримати цікавий захід з танцями і розвагами (той самий якісний відпочинок і дозвілля, якого зараз всім так не вистачає), а з іншого - подбати про відродження і розвиток національних традицій представників різних культур, які є сусідами з нами, живуть пліч-о-пліч і, зберігаючи свою автентичність, роблять багатшими і щедрішими палітру і нашої культурної спадщини.

Розмірковуючи про минулі свята, Олексій Саленко нагадує, що в майбутньому нас чекає ще багато цікавих заходів, позаяк сірих буднів в молодіжному середовищі більше не буде.

 

* Матеріал розміщено на правах реклами

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...