App Store Google Play

Допомога постраждалій обернулася для бійця АТО звинуваченням

26.02.2016 16:10
Допомога постраждалій обернулася для бійця АТО звинуваченням

Колишній боєць АТО опинився в центрі скандалу тільки через те, що не пройшов повз чужу біду і надав першу допомогу жінці, яка потрапила в ДТП.

Це сталося 23 лютого. З с.Нові Вербки рано вранці Олександр їхав на роботу на шахту ім.Героїв космосу. Відслуживши в АТО, він повернувся додому, до мирного життя. І що таке біда, - знає точно.
На дорозі, прямо на перехресті недалеко від фермерського господарства «Київ» він побачив лежачу жінку, ймовірно, збиту автомобілем. Олександр не міг проїхати повз.
Розуміючи, що він може запізнитися на роботу, Олександр зупинився, надав жінці першу допомогу, викликав поліцію і швидку допомогу. І, природно, дочекався, поки приїдуть лікарі і поліція.

"Бійці АТО, як ніхто інший знають ціну людського життя", - розповів односелець бійця Віталій Сенченко. - "Адже багато хто до Олександра проїжджав повз збитої жінки, але ніхто не зупинився, не допоміг їй".

Але тепер Олександра звинувачують в тому, що це він збив на дорозі жінку. Ймовірно, шахтарі, що їдуть на зміну, бачили, як Олександр стояв біля жінки.

pavlonews.info

Теги: АТО, ДТП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...