App Store Google Play

Допомога постраждалій обернулася для бійця АТО звинуваченням

26.02.2016 16:10
Допомога постраждалій обернулася для бійця АТО звинуваченням

Колишній боєць АТО опинився в центрі скандалу тільки через те, що не пройшов повз чужу біду і надав першу допомогу жінці, яка потрапила в ДТП.

Це сталося 23 лютого. З с.Нові Вербки рано вранці Олександр їхав на роботу на шахту ім.Героїв космосу. Відслуживши в АТО, він повернувся додому, до мирного життя. І що таке біда, - знає точно.
На дорозі, прямо на перехресті недалеко від фермерського господарства «Київ» він побачив лежачу жінку, ймовірно, збиту автомобілем. Олександр не міг проїхати повз.
Розуміючи, що він може запізнитися на роботу, Олександр зупинився, надав жінці першу допомогу, викликав поліцію і швидку допомогу. І, природно, дочекався, поки приїдуть лікарі і поліція.

"Бійці АТО, як ніхто інший знають ціну людського життя", - розповів односелець бійця Віталій Сенченко. - "Адже багато хто до Олександра проїжджав повз збитої жінки, але ніхто не зупинився, не допоміг їй".

Але тепер Олександра звинувачують в тому, що це він збив на дорозі жінку. Ймовірно, шахтарі, що їдуть на зміну, бачили, як Олександр стояв біля жінки.

pavlonews.info

Теги: АТО, ДТП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...