App Store Google Play

Допомога постраждалій обернулася для бійця АТО звинуваченням

26.02.2016 16:10
Допомога постраждалій обернулася для бійця АТО звинуваченням

Колишній боєць АТО опинився в центрі скандалу тільки через те, що не пройшов повз чужу біду і надав першу допомогу жінці, яка потрапила в ДТП.

Це сталося 23 лютого. З с.Нові Вербки рано вранці Олександр їхав на роботу на шахту ім.Героїв космосу. Відслуживши в АТО, він повернувся додому, до мирного життя. І що таке біда, - знає точно.
На дорозі, прямо на перехресті недалеко від фермерського господарства «Київ» він побачив лежачу жінку, ймовірно, збиту автомобілем. Олександр не міг проїхати повз.
Розуміючи, що він може запізнитися на роботу, Олександр зупинився, надав жінці першу допомогу, викликав поліцію і швидку допомогу. І, природно, дочекався, поки приїдуть лікарі і поліція.

"Бійці АТО, як ніхто інший знають ціну людського життя", - розповів односелець бійця Віталій Сенченко. - "Адже багато хто до Олександра проїжджав повз збитої жінки, але ніхто не зупинився, не допоміг їй".

Але тепер Олександра звинувачують в тому, що це він збив на дорозі жінку. Ймовірно, шахтарі, що їдуть на зміну, бачили, як Олександр стояв біля жінки.

pavlonews.info

Теги: АТО, ДТП

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...