App Store Google Play

Допомога постраждалій обернулася для бійця АТО звинуваченням

26.02.2016 16:10
Допомога постраждалій обернулася для бійця АТО звинуваченням

Колишній боєць АТО опинився в центрі скандалу тільки через те, що не пройшов повз чужу біду і надав першу допомогу жінці, яка потрапила в ДТП.

Це сталося 23 лютого. З с.Нові Вербки рано вранці Олександр їхав на роботу на шахту ім.Героїв космосу. Відслуживши в АТО, він повернувся додому, до мирного життя. І що таке біда, - знає точно.
На дорозі, прямо на перехресті недалеко від фермерського господарства «Київ» він побачив лежачу жінку, ймовірно, збиту автомобілем. Олександр не міг проїхати повз.
Розуміючи, що він може запізнитися на роботу, Олександр зупинився, надав жінці першу допомогу, викликав поліцію і швидку допомогу. І, природно, дочекався, поки приїдуть лікарі і поліція.

"Бійці АТО, як ніхто інший знають ціну людського життя", - розповів односелець бійця Віталій Сенченко. - "Адже багато хто до Олександра проїжджав повз збитої жінки, але ніхто не зупинився, не допоміг їй".

Але тепер Олександра звинувачують в тому, що це він збив на дорозі жінку. Ймовірно, шахтарі, що їдуть на зміну, бачили, як Олександр стояв біля жінки.

pavlonews.info

Теги: АТО, ДТП


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...
Без малого месяц назад я предупреждал о том, что программа Бюджет Участия под угрозой срыва. Прогноз оправдался - многотысячные вбросы голосов и фальсификации критично исказили результаты голосования,...