App Store Google Play

На Дніпропетровщині спіймали на гарячому рецидивіста, який розшукувався поліцією протягом року

25.02.2016 14:00
На Дніпропетровщині спіймали на гарячому рецидивіста, який розшукувався поліцією протягом року

На початку шостого ранку до наряду поліції Криворізького міського відділу УПО в Дніпропетровській області в складі молодшого інспектора старшого сержанта поліції Юрія Човгана, капрала поліції Дмитра Коваленка та водія АЗ Дмитра Іванова від чергового пульта Криворізького МВ УПО надійшло повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації об'єкта - СПД «Дитячий світ», розташованого по вул. Головка, 40 (мікрорайон Даманський).

Прибувши за декілька хвилин на місце події при обстеженні об'єкта в приміщенні зазначеного магазину був затриманий громадянин 1968 року народження, який розбив вікна на другому поверсі будівлі, проник в об'єкт, що охороняється і скоїв крадіжку грошових коштів.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група Тернівськоговідділення поліції.

Затриманим виявився злодій-рецидивіст, який в цілому близько 30 років відбував термін в місцях позбавлення волі. Злочинця вже протягом року розшукувала поліція всієї України.

-                    Наряд, чесно кажучи, не очікував зустріти в торговому комплексі злодія, та ще й «у бігах». Справа в тому, що саме в цьому магазині встановлені поліцією охорони датчики часто спрацьовували від нічнихпроменадів ... місцевих котів. Ми не раз просили господарів торгового закладу вирішити питання, але віз, як то кажуть, і нині там. Цього разу ми теж приготувалися зафіксувати черговий помилковий виклик, - ділиться враженням старший сержант поліції Юрій Човган.

Наряд поліції охорони, який прибув на місце події, став відпрацьовувати територію. Цілком ймовірно, зловмисник не передбачав такого повороту подій. Упевненості злодієві-рецидивісту «старого гарту» надав денний огляд будівлі, під час якого він не помітив на вікнах смуг з фольги - охороннихсповіщувачів, які, до слова, використовуються зараз досить рідко. Відсутність тонких смуг металу на вікнах злочинець сприйняв як «добрий знак» до безкарних протизаконних дій.

Викрадач переполохався тільки тоді, коли помітив промені ліхтариків, які пронизували темряву торгового залу, - цього він явно не очікував, тому навіть не встиг ретируватися і вилізти назовні через розбиту кватирку. Зловмиснику нічого не залишалося робити, як сховатися за прилавком одного з магазинів. Досвідченим же поліцейським виявити злочинця не склало особливих труднощів - за лічені хвилини правопорушника було виявлено і затримано.

У нашій історії є ще одна деталь. Як відомо, продавці зазвичай залишають на ніч на своїх робочих місцях невеликі суми дрібними купюрами - так звану «розмінку» - для того, щоб вранці було чим давати здачу покупцям. Саме такий оброк в розмірі 1135 грн. і встиг зібрати злодій. Ці гроші були знайдені поліцейськими охорони при попередньому зовнішньому огляді затриманого. Однак ця сума виявилася неповною.

Пізніше, коли на місце події прибула слідчо-оперативна група відділення поліції, а також були запрошені поняті, в лівому носку затриманого виявили ще 750 грн. Всі ці гроші були в великих купюрах, що явно не відповідало «розмінці».

Швидко зрозумівши, що до чого, «бувалий» наразі заявив, що гроші його власні. Однак поліцейським охорони вдалося з'ясувати, що купюри виявилися ... заначкою однієї з продавщиць комплексу.

Схвильована жінка розповіла полісменам, що колись давно вона попросила одного з покупців залишити завдаток за ноутбук. Потім заповзятлива панянка приховала аванс так, що вже через кілька годин сама не змогла відшукати його, а за деякий час і взагалі забула про гроші.

Отже, злодій-рецидивіст спійманий і викритий, в даний час Тернівським ОПКП проводиться подальше провадження, розпочато досудове слідство у ст. 185 КК України.

Міру ж покарання, як завжди, визначить суд.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...