App Store Google Play

На Дніпропетровщині спіймали на гарячому рецидивіста, який розшукувався поліцією протягом року

25.02.2016 14:00
На Дніпропетровщині спіймали на гарячому рецидивіста, який розшукувався поліцією протягом року

На початку шостого ранку до наряду поліції Криворізького міського відділу УПО в Дніпропетровській області в складі молодшого інспектора старшого сержанта поліції Юрія Човгана, капрала поліції Дмитра Коваленка та водія АЗ Дмитра Іванова від чергового пульта Криворізького МВ УПО надійшло повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації об'єкта - СПД «Дитячий світ», розташованого по вул. Головка, 40 (мікрорайон Даманський).

Прибувши за декілька хвилин на місце події при обстеженні об'єкта в приміщенні зазначеного магазину був затриманий громадянин 1968 року народження, який розбив вікна на другому поверсі будівлі, проник в об'єкт, що охороняється і скоїв крадіжку грошових коштів.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група Тернівськоговідділення поліції.

Затриманим виявився злодій-рецидивіст, який в цілому близько 30 років відбував термін в місцях позбавлення волі. Злочинця вже протягом року розшукувала поліція всієї України.

-                    Наряд, чесно кажучи, не очікував зустріти в торговому комплексі злодія, та ще й «у бігах». Справа в тому, що саме в цьому магазині встановлені поліцією охорони датчики часто спрацьовували від нічнихпроменадів ... місцевих котів. Ми не раз просили господарів торгового закладу вирішити питання, але віз, як то кажуть, і нині там. Цього разу ми теж приготувалися зафіксувати черговий помилковий виклик, - ділиться враженням старший сержант поліції Юрій Човган.

Наряд поліції охорони, який прибув на місце події, став відпрацьовувати територію. Цілком ймовірно, зловмисник не передбачав такого повороту подій. Упевненості злодієві-рецидивісту «старого гарту» надав денний огляд будівлі, під час якого він не помітив на вікнах смуг з фольги - охороннихсповіщувачів, які, до слова, використовуються зараз досить рідко. Відсутність тонких смуг металу на вікнах злочинець сприйняв як «добрий знак» до безкарних протизаконних дій.

Викрадач переполохався тільки тоді, коли помітив промені ліхтариків, які пронизували темряву торгового залу, - цього він явно не очікував, тому навіть не встиг ретируватися і вилізти назовні через розбиту кватирку. Зловмиснику нічого не залишалося робити, як сховатися за прилавком одного з магазинів. Досвідченим же поліцейським виявити злочинця не склало особливих труднощів - за лічені хвилини правопорушника було виявлено і затримано.

У нашій історії є ще одна деталь. Як відомо, продавці зазвичай залишають на ніч на своїх робочих місцях невеликі суми дрібними купюрами - так звану «розмінку» - для того, щоб вранці було чим давати здачу покупцям. Саме такий оброк в розмірі 1135 грн. і встиг зібрати злодій. Ці гроші були знайдені поліцейськими охорони при попередньому зовнішньому огляді затриманого. Однак ця сума виявилася неповною.

Пізніше, коли на місце події прибула слідчо-оперативна група відділення поліції, а також були запрошені поняті, в лівому носку затриманого виявили ще 750 грн. Всі ці гроші були в великих купюрах, що явно не відповідало «розмінці».

Швидко зрозумівши, що до чого, «бувалий» наразі заявив, що гроші його власні. Однак поліцейським охорони вдалося з'ясувати, що купюри виявилися ... заначкою однієї з продавщиць комплексу.

Схвильована жінка розповіла полісменам, що колись давно вона попросила одного з покупців залишити завдаток за ноутбук. Потім заповзятлива панянка приховала аванс так, що вже через кілька годин сама не змогла відшукати його, а за деякий час і взагалі забула про гроші.

Отже, злодій-рецидивіст спійманий і викритий, в даний час Тернівським ОПКП проводиться подальше провадження, розпочато досудове слідство у ст. 185 КК України.

Міру ж покарання, як завжди, визначить суд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...