App Store Google Play

Колишній кінотеатр Тимошенко у Дніпропетровську оформлений вже на офшори

25.02.2016 11:30
Колишній кінотеатр Тимошенко у Дніпропетровську оформлений вже на офшори

За даними міськради, у Дніпропетровську функціонує 5 кінотеатрів. «Мост-кіно», «Материк», «Правда-кіно», «Мультиплекс» і філіал кінотеатру «Одеса». Чотири із них розміщені у торгово-розважальних центрах. «Мост-кіно» – в ТРЦ «Мост-Сіті Центр», «Материк» – в ТРЦ «Материк», філіл кінотеатру «Одеса» – в ТРЦ «Даффі», «Мультиплекс» – в ТРЦ «Караван». «Правда-кіно» знаходиться в окремій будівлі на проспекті Правди.

Приміщення найдавнішого в місті кінотеатру «Родина» на вул. Столярова раніше належало сім’ї Юлії Тимошенко, а потім бізнесмену Михайлу Соколову. Станом на кінець лютого 2016 року власником будівлі є лондонська компанія «Vit Company LTD», за інформацією Бюро.UA (журналіст Ольга Фоменко).

За даними «Наших грошей», до серпня 2015 р. власником «Vit Company LTD» була компанія «Space Group Limited» з Сейшельських островів. 21 серпня 2015 р. новим власником стала «Global Set Corporation» невідомої юрисдикції. Водночас директором лондонської фірми «Vit Company LTD» є українка Вікторія Хінцинська. У Дніпропетровську вона значиться ліквідатором ТОВ «Каттані» і ТОВ «Олбані» родини Ігоря Городницького, що володіє ПАТ «АБ «Радабанк».

Кінотеатр у ТРЦ «Караван» відкрився три роки тому. Кіно показує ТОВ «Мультиплекс-Черкаси» Миколи Мірзи та Костянтина Чернецького.

Микола Мірза – бізнесмен і діючий депутат Черкаської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка».

Костянтин Чернецький також депутат міськради в Черкасах від «БПП». Його батько Юрій Чернецький (раніше значився співвласником «Мультиплекс-Черкаси», що показує фільми) був віце-губернатором Черкащини і очолював КП «Черкаситеплоенерго».

У кінотеатрах «Мост-кіно» і «Материк» трансляції проводить ТОВ «Кіно Тема», оформлене на кіпрську компанію «Елегрест ЛТД».

У ТРЦ «Даффі» кінопоказом займається ТОВ «КЦ Москва», де власниками є харків’яни Світлана Якимова і Микола Коваленко.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...