App Store Google Play

Колишній кінотеатр Тимошенко у Дніпропетровську оформлений вже на офшори

25.02.2016 11:30
Колишній кінотеатр Тимошенко у Дніпропетровську оформлений вже на офшори

За даними міськради, у Дніпропетровську функціонує 5 кінотеатрів. «Мост-кіно», «Материк», «Правда-кіно», «Мультиплекс» і філіал кінотеатру «Одеса». Чотири із них розміщені у торгово-розважальних центрах. «Мост-кіно» – в ТРЦ «Мост-Сіті Центр», «Материк» – в ТРЦ «Материк», філіл кінотеатру «Одеса» – в ТРЦ «Даффі», «Мультиплекс» – в ТРЦ «Караван». «Правда-кіно» знаходиться в окремій будівлі на проспекті Правди.

Приміщення найдавнішого в місті кінотеатру «Родина» на вул. Столярова раніше належало сім’ї Юлії Тимошенко, а потім бізнесмену Михайлу Соколову. Станом на кінець лютого 2016 року власником будівлі є лондонська компанія «Vit Company LTD», за інформацією Бюро.UA (журналіст Ольга Фоменко).

За даними «Наших грошей», до серпня 2015 р. власником «Vit Company LTD» була компанія «Space Group Limited» з Сейшельських островів. 21 серпня 2015 р. новим власником стала «Global Set Corporation» невідомої юрисдикції. Водночас директором лондонської фірми «Vit Company LTD» є українка Вікторія Хінцинська. У Дніпропетровську вона значиться ліквідатором ТОВ «Каттані» і ТОВ «Олбані» родини Ігоря Городницького, що володіє ПАТ «АБ «Радабанк».

Кінотеатр у ТРЦ «Караван» відкрився три роки тому. Кіно показує ТОВ «Мультиплекс-Черкаси» Миколи Мірзи та Костянтина Чернецького.

Микола Мірза – бізнесмен і діючий депутат Черкаської міської ради від партії «Блок Петра Порошенка».

Костянтин Чернецький також депутат міськради в Черкасах від «БПП». Його батько Юрій Чернецький (раніше значився співвласником «Мультиплекс-Черкаси», що показує фільми) був віце-губернатором Черкащини і очолював КП «Черкаситеплоенерго».

У кінотеатрах «Мост-кіно» і «Материк» трансляції проводить ТОВ «Кіно Тема», оформлене на кіпрську компанію «Елегрест ЛТД».

У ТРЦ «Даффі» кінопоказом займається ТОВ «КЦ Москва», де власниками є харків’яни Світлана Якимова і Микола Коваленко.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...