App Store Google Play

Чечелівські депутати підтримують КБ "Південне" і нагадують громадянам про інститут нарзесів

25.02.2016 08:15
Чечелівські депутати підтримують КБ "Південне" і нагадують громадянам про інститут нарзесів

24 лютого відбулася чергова сесія Чечелівської (Красногвардійської) райради. Депутати району дисципліновані - була майже 100%-ва явка (на відміну від міської чи обласної рад).

Під час засідання були затверджені положення про фінансове управління, відділ освіти, Центр соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді, терцентр соціального обслуговування, управління праці і соцзахисту.

Цікаво, що районнй депутати приймають Звіт про виконання програми соційально-економічного розвитку, однак майже не мають впливу на перебіг програми на протязі року, оскільки йде перехресне фінансування з бюджетів різного рівня. Тож обранці беруть це питання під особливий контроль.

Також було підписано листа до Верховної Ради України про підтримку генерального інженера КБ "Південне" Дегтярьова, якого наразі звільняють з посади.

Додатковим питанням стало голосування за впровадження системи ProZorro - Чечелівський район одноголосно "за". Наступного тижня відбудуться навчальні семінари для посадовців.

І наостанок було проголосовано питання про оновлення народних засідателів районного суду. Виявляється, фактично список громадян, які можуть бути народними засідателями, фактично не оновлювався як мінімум останні 20 років. Тобто формально списки подавадися кожні два роки, однак в них були одні й ті самі люди, які не виконували свої обов'язки. І навіть не було комісії, яка затверджувала склад нарзесів. Наразі народні засідателі можуть приймати участь у розгляді лише цивільних справ, однак в подальшому це будуть також і кримінальні справи. Тому було прийнято рішення активізувати роботу самого інституту нарзесів, а також нагадати громадянам, що вони можуть приймати участь в роботі судової системи і таким чином будувати країну. Добровольців, що відповідають вимогам і готові працювати, вже чекають у райраді.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...