App Store Google Play

"БПП має потиснути простягнуту Борисом Філатовим руку", - нардеп

25.02.2016 22:10
"БПП має потиснути простягнуту Борисом Філатовим руку", - нардеп

Від Дніпропетровської фракції БПП-Солдіраність очікують приєднання до утвореної днями більшості. У такий спосіб патріотичні сили мають продемонструвати єдність і унеможливити реванш Опозиційного блоку.

Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко.

"Я дуже сподіваюся, що в міськраді дніпровський БПП буде з Укропом, Самопоміччю і групою Єпіфанцевої, а не з вілкулоїдами і їхніми сателітами із Громсили", - написав він на власній сторінці у мережі Фейсбук.

На думку нардепа, після фактичного розвалу Опоблоку у міськраді і відмови частини його депутатів грати у деструктивні ігри Вілкула, БПП не має права займати навіть нейтральну позицію.

"Бо це означає допомогти нашому спільному ворогу оговтатися і далі блокувати роботу міської влади, шантажуючи мера і всю громаду міста.

Гадаю, що після всієї цієї вакханалії скотства, шантажу і судомних істеричних спроб всидіти на потоках, яку закатили останніми місяцями в Дніпрі вілкулоїди, на це не підуть навіть найкомпромісніші і найгнучкіші представники президентської партії.

Зараз БПП має просто зробити крок назустріч своїм союзникам і потиснути простягнуту Борисом Філатовим руку", - підкреслив Денисенко, додавши, що  гарний приклад у цьому подав однопартійцям голова ОДА Валентин Різниченко.

Нагадаємо, вчора депутати міськради підписали коаліційну угоду. Підписи в документі поставили 35 народних обранців. Працювати на благо рідного міста вирішили представники фракцій «Українське об'єднання патріотів - УКРОП», «Самопоміч» і левова частка депутатів від «Опозиційного блоку». Тепер тут очікують і на Блок Перта Порошенка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...