App Store Google Play

"БПП має потиснути простягнуту Борисом Філатовим руку", - нардеп

25.02.2016 22:10
"БПП має потиснути простягнуту Борисом Філатовим руку", - нардеп

Від Дніпропетровської фракції БПП-Солдіраність очікують приєднання до утвореної днями більшості. У такий спосіб патріотичні сили мають продемонструвати єдність і унеможливити реванш Опозиційного блоку.

Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко.

"Я дуже сподіваюся, що в міськраді дніпровський БПП буде з Укропом, Самопоміччю і групою Єпіфанцевої, а не з вілкулоїдами і їхніми сателітами із Громсили", - написав він на власній сторінці у мережі Фейсбук.

На думку нардепа, після фактичного розвалу Опоблоку у міськраді і відмови частини його депутатів грати у деструктивні ігри Вілкула, БПП не має права займати навіть нейтральну позицію.

"Бо це означає допомогти нашому спільному ворогу оговтатися і далі блокувати роботу міської влади, шантажуючи мера і всю громаду міста.

Гадаю, що після всієї цієї вакханалії скотства, шантажу і судомних істеричних спроб всидіти на потоках, яку закатили останніми місяцями в Дніпрі вілкулоїди, на це не підуть навіть найкомпромісніші і найгнучкіші представники президентської партії.

Зараз БПП має просто зробити крок назустріч своїм союзникам і потиснути простягнуту Борисом Філатовим руку", - підкреслив Денисенко, додавши, що  гарний приклад у цьому подав однопартійцям голова ОДА Валентин Різниченко.

Нагадаємо, вчора депутати міськради підписали коаліційну угоду. Підписи в документі поставили 35 народних обранців. Працювати на благо рідного міста вирішили представники фракцій «Українське об'єднання патріотів - УКРОП», «Самопоміч» і левова частка депутатів від «Опозиційного блоку». Тепер тут очікують і на Блок Перта Порошенка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...