App Store Google Play

"БПП має потиснути простягнуту Борисом Філатовим руку", - нардеп

25.02.2016 22:10
"БПП має потиснути простягнуту Борисом Філатовим руку", - нардеп

Від Дніпропетровської фракції БПП-Солдіраність очікують приєднання до утвореної днями більшості. У такий спосіб патріотичні сили мають продемонструвати єдність і унеможливити реванш Опозиційного блоку.

Таку думку висловив народний депутат Андрій Денисенко.

"Я дуже сподіваюся, що в міськраді дніпровський БПП буде з Укропом, Самопоміччю і групою Єпіфанцевої, а не з вілкулоїдами і їхніми сателітами із Громсили", - написав він на власній сторінці у мережі Фейсбук.

На думку нардепа, після фактичного розвалу Опоблоку у міськраді і відмови частини його депутатів грати у деструктивні ігри Вілкула, БПП не має права займати навіть нейтральну позицію.

"Бо це означає допомогти нашому спільному ворогу оговтатися і далі блокувати роботу міської влади, шантажуючи мера і всю громаду міста.

Гадаю, що після всієї цієї вакханалії скотства, шантажу і судомних істеричних спроб всидіти на потоках, яку закатили останніми місяцями в Дніпрі вілкулоїди, на це не підуть навіть найкомпромісніші і найгнучкіші представники президентської партії.

Зараз БПП має просто зробити крок назустріч своїм союзникам і потиснути простягнуту Борисом Філатовим руку", - підкреслив Денисенко, додавши, що  гарний приклад у цьому подав однопартійцям голова ОДА Валентин Різниченко.

Нагадаємо, вчора депутати міськради підписали коаліційну угоду. Підписи в документі поставили 35 народних обранців. Працювати на благо рідного міста вирішили представники фракцій «Українське об'єднання патріотів - УКРОП», «Самопоміч» і левова частка депутатів від «Опозиційного блоку». Тепер тут очікують і на Блок Перта Порошенка.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...