App Store Google Play

Як виглядатиме Привокзальна площа Дніпра вже за рік?

24.02.2016 19:05
Як виглядатиме Привокзальна площа Дніпра вже за рік?

В. о. заступника міського голови Михайло Лисенко представив попередній варіант реконструкції Привокзальної площі.

«Наголошую на тому, що це попередній варіант. Вже зараз фахівці внесли чимало правок у проект, ми всі їх беремо до уваги і будемо вносити правки стільки, скільки буде необхідно», - сказав Михайло Лисенко.

Долучитися до створення «обличчя міста» запрошують усіх бажаючих. Михайло Лисенко розповів, що вже сьогодні громадськість надала для розгляду 5 проектів реконструкції площі.

В.о. заступника міського голови висловив сподівання, що фінальний проект можна буде побачити орієнтовно у березні. Після цього буде об'явлений тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації.

За словами Лисенка, на оновленій Привокзальній площі кількість паркувальних місць не зменшиться, хоча парковка буде перенесена в інше місце.

«У новому проекті також на площі буде більше зелених насаджень, будуть лавочки під навісом, щоб можна було укритись від спеки чи дощу. Буде також цілий комплекс фонтанів», - сказав Михайло Лисенко.

В основі привокзального комплексу буде стела з інформаційним табло необхідною інформацією для гостей. За словами в.о заступника міського голови, подібне інформаційне табло є у місті Чикаго.

У зв'язку з реконструкцією переноситься трамвайна лінія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...