App Store Google Play

Як виглядатиме Привокзальна площа Дніпра вже за рік?

24.02.2016 19:05
Як виглядатиме Привокзальна площа Дніпра вже за рік?

В. о. заступника міського голови Михайло Лисенко представив попередній варіант реконструкції Привокзальної площі.

«Наголошую на тому, що це попередній варіант. Вже зараз фахівці внесли чимало правок у проект, ми всі їх беремо до уваги і будемо вносити правки стільки, скільки буде необхідно», - сказав Михайло Лисенко.

Долучитися до створення «обличчя міста» запрошують усіх бажаючих. Михайло Лисенко розповів, що вже сьогодні громадськість надала для розгляду 5 проектів реконструкції площі.

В.о. заступника міського голови висловив сподівання, що фінальний проект можна буде побачити орієнтовно у березні. Після цього буде об'явлений тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації.

За словами Лисенка, на оновленій Привокзальній площі кількість паркувальних місць не зменшиться, хоча парковка буде перенесена в інше місце.

«У новому проекті також на площі буде більше зелених насаджень, будуть лавочки під навісом, щоб можна було укритись від спеки чи дощу. Буде також цілий комплекс фонтанів», - сказав Михайло Лисенко.

В основі привокзального комплексу буде стела з інформаційним табло необхідною інформацією для гостей. За словами в.о заступника міського голови, подібне інформаційне табло є у місті Чикаго.

У зв'язку з реконструкцією переноситься трамвайна лінія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...