App Store Google Play

Як виглядатиме Привокзальна площа Дніпра вже за рік?

24.02.2016 19:05
Як виглядатиме Привокзальна площа Дніпра вже за рік?

В. о. заступника міського голови Михайло Лисенко представив попередній варіант реконструкції Привокзальної площі.

«Наголошую на тому, що це попередній варіант. Вже зараз фахівці внесли чимало правок у проект, ми всі їх беремо до уваги і будемо вносити правки стільки, скільки буде необхідно», - сказав Михайло Лисенко.

Долучитися до створення «обличчя міста» запрошують усіх бажаючих. Михайло Лисенко розповів, що вже сьогодні громадськість надала для розгляду 5 проектів реконструкції площі.

В.о. заступника міського голови висловив сподівання, що фінальний проект можна буде побачити орієнтовно у березні. Після цього буде об'явлений тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації.

За словами Лисенка, на оновленій Привокзальній площі кількість паркувальних місць не зменшиться, хоча парковка буде перенесена в інше місце.

«У новому проекті також на площі буде більше зелених насаджень, будуть лавочки під навісом, щоб можна було укритись від спеки чи дощу. Буде також цілий комплекс фонтанів», - сказав Михайло Лисенко.

В основі привокзального комплексу буде стела з інформаційним табло необхідною інформацією для гостей. За словами в.о заступника міського голови, подібне інформаційне табло є у місті Чикаго.

У зв'язку з реконструкцією переноситься трамвайна лінія.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...