App Store Google Play

Як виглядатиме Привокзальна площа Дніпра вже за рік?

24.02.2016 19:05
Як виглядатиме Привокзальна площа Дніпра вже за рік?

В. о. заступника міського голови Михайло Лисенко представив попередній варіант реконструкції Привокзальної площі.

«Наголошую на тому, що це попередній варіант. Вже зараз фахівці внесли чимало правок у проект, ми всі їх беремо до уваги і будемо вносити правки стільки, скільки буде необхідно», - сказав Михайло Лисенко.

Долучитися до створення «обличчя міста» запрошують усіх бажаючих. Михайло Лисенко розповів, що вже сьогодні громадськість надала для розгляду 5 проектів реконструкції площі.

В.о. заступника міського голови висловив сподівання, що фінальний проект можна буде побачити орієнтовно у березні. Після цього буде об'явлений тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації.

За словами Лисенка, на оновленій Привокзальній площі кількість паркувальних місць не зменшиться, хоча парковка буде перенесена в інше місце.

«У новому проекті також на площі буде більше зелених насаджень, будуть лавочки під навісом, щоб можна було укритись від спеки чи дощу. Буде також цілий комплекс фонтанів», - сказав Михайло Лисенко.

В основі привокзального комплексу буде стела з інформаційним табло необхідною інформацією для гостей. За словами в.о заступника міського голови, подібне інформаційне табло є у місті Чикаго.

У зв'язку з реконструкцією переноситься трамвайна лінія.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...