App Store Google Play

Від Президента вимагають скасувати рішення про передачу військового шпиталю в приватну власність

24.02.2016 12:00
Від Президента вимагають скасувати рішення про передачу військового шпиталю в приватну власність

 На сайті Президента України зареєстровано електронну петицію щодо припинення передачі Дніпропетровського вйськового шпиталю в приватну власність. Нагадаємо, що 18 лютого стало відомо про те, що Вищий господарський суд скасував рішення про повернення Дніпропетровського військового госпіталю у власність держави, якого свого часу домагався лідер партії УКРОП Геннадій Корбан.

"Ми, громадяни України, що підписали цю петицію, вимагаємо від Вас, пане Президент, втрутитися і сприяти припиненню ганебних дій, які здійснюють корумповані представники різних гілок влади щодо незаконної передачі майна і території Дніпропетровського військового госпіталю, розташованого за адресою Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 63 - після перейменування вул. Старокозацька, 63).

Наголошуємо на тому, що Дніпропетровський військовий госпіталь - це власність народу України і спроба передати його за допомогою різних юридичних махінацій у власність представників країни-окупанта, якою є Російська Федерація, зокрема "ВТБ-банку", розцінюємо як ганебну зраду.

Звертаємо Вашу увагу також і на те, що передавати у приватну власність майно і територію Дніпропетровського військового госпіталю навіть - громадянам або юридичним особам України - також є неприпустимим.
Те, що належить державі, належить і нам, іі громадянам", - йдеться у петиції.

Наразі автори чекають на підтвердження реєстрації петиції і іі оприлюднення, натомість активісти вже зараз оголосили про акцію протесту проти передачі Дніпропетровського військового госпіталю з державної власності у приватну, зокрема представникам країни-окупанта - Росіі.

Всіх небайдужих громадян запрошують долучитися також і підтримати петицію та взяти участь в акції  25 лютого о 12.30 біля входу у військовий госпіталь (вул. Старокозацька, 63).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...