App Store Google Play

Від Президента вимагають скасувати рішення про передачу військового шпиталю в приватну власність

24.02.2016 12:00
Від Президента вимагають скасувати рішення про передачу військового шпиталю в приватну власність

 На сайті Президента України зареєстровано електронну петицію щодо припинення передачі Дніпропетровського вйськового шпиталю в приватну власність. Нагадаємо, що 18 лютого стало відомо про те, що Вищий господарський суд скасував рішення про повернення Дніпропетровського військового госпіталю у власність держави, якого свого часу домагався лідер партії УКРОП Геннадій Корбан.

"Ми, громадяни України, що підписали цю петицію, вимагаємо від Вас, пане Президент, втрутитися і сприяти припиненню ганебних дій, які здійснюють корумповані представники різних гілок влади щодо незаконної передачі майна і території Дніпропетровського військового госпіталю, розташованого за адресою Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 63 - після перейменування вул. Старокозацька, 63).

Наголошуємо на тому, що Дніпропетровський військовий госпіталь - це власність народу України і спроба передати його за допомогою різних юридичних махінацій у власність представників країни-окупанта, якою є Російська Федерація, зокрема "ВТБ-банку", розцінюємо як ганебну зраду.

Звертаємо Вашу увагу також і на те, що передавати у приватну власність майно і територію Дніпропетровського військового госпіталю навіть - громадянам або юридичним особам України - також є неприпустимим.
Те, що належить державі, належить і нам, іі громадянам", - йдеться у петиції.

Наразі автори чекають на підтвердження реєстрації петиції і іі оприлюднення, натомість активісти вже зараз оголосили про акцію протесту проти передачі Дніпропетровського військового госпіталю з державної власності у приватну, зокрема представникам країни-окупанта - Росіі.

Всіх небайдужих громадян запрошують долучитися також і підтримати петицію та взяти участь в акції  25 лютого о 12.30 біля входу у військовий госпіталь (вул. Старокозацька, 63).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...