App Store Google Play

Від Президента вимагають скасувати рішення про передачу військового шпиталю в приватну власність

24.02.2016 12:00
Від Президента вимагають скасувати рішення про передачу військового шпиталю в приватну власність

 На сайті Президента України зареєстровано електронну петицію щодо припинення передачі Дніпропетровського вйськового шпиталю в приватну власність. Нагадаємо, що 18 лютого стало відомо про те, що Вищий господарський суд скасував рішення про повернення Дніпропетровського військового госпіталю у власність держави, якого свого часу домагався лідер партії УКРОП Геннадій Корбан.

"Ми, громадяни України, що підписали цю петицію, вимагаємо від Вас, пане Президент, втрутитися і сприяти припиненню ганебних дій, які здійснюють корумповані представники різних гілок влади щодо незаконної передачі майна і території Дніпропетровського військового госпіталю, розташованого за адресою Україна, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 63 - після перейменування вул. Старокозацька, 63).

Наголошуємо на тому, що Дніпропетровський військовий госпіталь - це власність народу України і спроба передати його за допомогою різних юридичних махінацій у власність представників країни-окупанта, якою є Російська Федерація, зокрема "ВТБ-банку", розцінюємо як ганебну зраду.

Звертаємо Вашу увагу також і на те, що передавати у приватну власність майно і територію Дніпропетровського військового госпіталю навіть - громадянам або юридичним особам України - також є неприпустимим.
Те, що належить державі, належить і нам, іі громадянам", - йдеться у петиції.

Наразі автори чекають на підтвердження реєстрації петиції і іі оприлюднення, натомість активісти вже зараз оголосили про акцію протесту проти передачі Дніпропетровського військового госпіталю з державної власності у приватну, зокрема представникам країни-окупанта - Росіі.

Всіх небайдужих громадян запрошують долучитися також і підтримати петицію та взяти участь в акції  25 лютого о 12.30 біля входу у військовий госпіталь (вул. Старокозацька, 63).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...