App Store Google Play

У Дніпродзержинську відбулося засідання виконкому міської ради

24.02.2016 17:15
У Дніпродзержинську відбулося засідання виконкому міської ради

24 лютого під головуванням міського голови Андрія Білоусова пройшло чергове засідання виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради.

На початку засідання члени виконкому розглянули підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за минулий рік та затвердили план заходів щодо організації виконання бюджету в 2016 році. Також визначено міські заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів.

Виконком прийняв рішення про забезпечення погашення підприємствами, установами та організаціями міста всіх форм власності заборгованості із виплати заробітної плати.

Для реалізації повноважень щодо соціального житла в місті вирішено створити оцінні комісії з визначення вартості майна громадян, які бажають стати на соціальний квартирний облік, перебувають на такому обліку та користуються соціальним житлом.

Встановлено розмір плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти міста в 2016 році.

Прийнято рішення про створення координаційної ради з питань сімейної та ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті міської ради. Затверджено положення про координаційну раду та її склад.

Рішеннями виконкому встановлено ціни на платні послуги, що надаються архівним управлінням міської ради населенню, бюджетним установам та іншим споживачам, а також тарифи на послуги з вивезення великогабаритних відходів, що надаються Дніпродзержинським КАТП-042802.

Виконавчий комітет затвердив положення про порядок збору інформації щодо споживання енергоресурсів бюджетними установами міста в рамках інформаційної системи енергомоніторингу.

Для створення спортсменам міста належних умов для підготовки до змагань, заохочення їх до досягнення високих результатів виконком вніс зміни до рішення про призначення й виплату міської стипендії провідним та обдарованим спортсменам. Відтепер стипендія виплачуватиметься не щокварталу, як це було раніше, а щомісяця.

Також на засіданні було прийнято низку рішень, підготовлених іншими структурними підрозділами міської ради та адміністраціями районів. На розгляд чергової сесії міськради виконавчий комітет вніс 29 основних та 6 додаткових питань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...