App Store Google Play

У Дніпродзержинську відбулося засідання виконкому міської ради

24.02.2016 17:15
У Дніпродзержинську відбулося засідання виконкому міської ради

24 лютого під головуванням міського голови Андрія Білоусова пройшло чергове засідання виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради.

На початку засідання члени виконкому розглянули підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за минулий рік та затвердили план заходів щодо організації виконання бюджету в 2016 році. Також визначено міські заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів.

Виконком прийняв рішення про забезпечення погашення підприємствами, установами та організаціями міста всіх форм власності заборгованості із виплати заробітної плати.

Для реалізації повноважень щодо соціального житла в місті вирішено створити оцінні комісії з визначення вартості майна громадян, які бажають стати на соціальний квартирний облік, перебувають на такому обліку та користуються соціальним житлом.

Встановлено розмір плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти міста в 2016 році.

Прийнято рішення про створення координаційної ради з питань сімейної та ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті міської ради. Затверджено положення про координаційну раду та її склад.

Рішеннями виконкому встановлено ціни на платні послуги, що надаються архівним управлінням міської ради населенню, бюджетним установам та іншим споживачам, а також тарифи на послуги з вивезення великогабаритних відходів, що надаються Дніпродзержинським КАТП-042802.

Виконавчий комітет затвердив положення про порядок збору інформації щодо споживання енергоресурсів бюджетними установами міста в рамках інформаційної системи енергомоніторингу.

Для створення спортсменам міста належних умов для підготовки до змагань, заохочення їх до досягнення високих результатів виконком вніс зміни до рішення про призначення й виплату міської стипендії провідним та обдарованим спортсменам. Відтепер стипендія виплачуватиметься не щокварталу, як це було раніше, а щомісяця.

Також на засіданні було прийнято низку рішень, підготовлених іншими структурними підрозділами міської ради та адміністраціями районів. На розгляд чергової сесії міськради виконавчий комітет вніс 29 основних та 6 додаткових питань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...