App Store Google Play

У Дніпродзержинську відбулося засідання виконкому міської ради

24.02.2016 17:15
У Дніпродзержинську відбулося засідання виконкому міської ради

24 лютого під головуванням міського голови Андрія Білоусова пройшло чергове засідання виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради.

На початку засідання члени виконкому розглянули підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за минулий рік та затвердили план заходів щодо організації виконання бюджету в 2016 році. Також визначено міські заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів.

Виконком прийняв рішення про забезпечення погашення підприємствами, установами та організаціями міста всіх форм власності заборгованості із виплати заробітної плати.

Для реалізації повноважень щодо соціального житла в місті вирішено створити оцінні комісії з визначення вартості майна громадян, які бажають стати на соціальний квартирний облік, перебувають на такому обліку та користуються соціальним житлом.

Встановлено розмір плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти міста в 2016 році.

Прийнято рішення про створення координаційної ради з питань сімейної та ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті міської ради. Затверджено положення про координаційну раду та її склад.

Рішеннями виконкому встановлено ціни на платні послуги, що надаються архівним управлінням міської ради населенню, бюджетним установам та іншим споживачам, а також тарифи на послуги з вивезення великогабаритних відходів, що надаються Дніпродзержинським КАТП-042802.

Виконавчий комітет затвердив положення про порядок збору інформації щодо споживання енергоресурсів бюджетними установами міста в рамках інформаційної системи енергомоніторингу.

Для створення спортсменам міста належних умов для підготовки до змагань, заохочення їх до досягнення високих результатів виконком вніс зміни до рішення про призначення й виплату міської стипендії провідним та обдарованим спортсменам. Відтепер стипендія виплачуватиметься не щокварталу, як це було раніше, а щомісяця.

Також на засіданні було прийнято низку рішень, підготовлених іншими структурними підрозділами міської ради та адміністраціями районів. На розгляд чергової сесії міськради виконавчий комітет вніс 29 основних та 6 додаткових питань.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...