App Store Google Play

У Дніпродзержинську відбулося засідання виконкому міської ради

24.02.2016 17:15
У Дніпродзержинську відбулося засідання виконкому міської ради

24 лютого під головуванням міського голови Андрія Білоусова пройшло чергове засідання виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради.

На початку засідання члени виконкому розглянули підсумки виконання бюджету міста та міського бюджету за минулий рік та затвердили план заходів щодо організації виконання бюджету в 2016 році. Також визначено міські заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів.

Виконком прийняв рішення про забезпечення погашення підприємствами, установами та організаціями міста всіх форм власності заборгованості із виплати заробітної плати.

Для реалізації повноважень щодо соціального житла в місті вирішено створити оцінні комісії з визначення вартості майна громадян, які бажають стати на соціальний квартирний облік, перебувають на такому обліку та користуються соціальним житлом.

Встановлено розмір плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти міста в 2016 році.

Прийнято рішення про створення координаційної ради з питань сімейної та ґендерної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті міської ради. Затверджено положення про координаційну раду та її склад.

Рішеннями виконкому встановлено ціни на платні послуги, що надаються архівним управлінням міської ради населенню, бюджетним установам та іншим споживачам, а також тарифи на послуги з вивезення великогабаритних відходів, що надаються Дніпродзержинським КАТП-042802.

Виконавчий комітет затвердив положення про порядок збору інформації щодо споживання енергоресурсів бюджетними установами міста в рамках інформаційної системи енергомоніторингу.

Для створення спортсменам міста належних умов для підготовки до змагань, заохочення їх до досягнення високих результатів виконком вніс зміни до рішення про призначення й виплату міської стипендії провідним та обдарованим спортсменам. Відтепер стипендія виплачуватиметься не щокварталу, як це було раніше, а щомісяця.

Також на засіданні було прийнято низку рішень, підготовлених іншими структурними підрозділами міської ради та адміністраціями районів. На розгляд чергової сесії міськради виконавчий комітет вніс 29 основних та 6 додаткових питань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...