App Store Google Play

Дніпропетровські посадовці привласнили понад мільйон гривень бюджетних коштів

24.02.2016 10:25
Дніпропетровські посадовці привласнили понад мільйон гривень бюджетних коштів

Розпорядники бюджетних коштів у особі посадовців Дніпропетровської міськради уклали договір з приватним підприємством на проведення робіт з благоустрою території вулиць міста. Завдяки безпідставному внесенню зайвих робіт посадовці поклали у кишені понад 1 мільйона гривень.

За розкрадання бюджетних коштів працівники УЗЕ викрили посадовців-комунальників міста Дніпропетровська.

У 2015 році міські комунальники проводили роботи з благоустрою території вулиць міста Дніпропетровська, утримання та поточного ремонту малих архітектурних форм. Сума фінансування складала понад 6 мільйонів гривень.

Посадовці уклали з дирекцією товариства договори на проведення вказаних робіт. До розрахунку договірної ціни вартості робіт безпідставно включенороботи з виготовлення бар’єрної огорожі. Однак обіцяні роботи так і не проведено. За дані послуги на рахунки товариства з бюджету надійшло понад 1 мільйона гривень.

Такі дії з боку посадових осіб призвели до завищення обсягу виконаних робіт, внаслідок чого місцевому бюджету завдано збитків у великих розмірах.

Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (Привласнення,розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовимстановищем) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5-ти до 8-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чизайматися певною діяльністю на строк до 3-х років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...