App Store Google Play

Дніпропетровські посадовці привласнили понад мільйон гривень бюджетних коштів

24.02.2016 10:25
Дніпропетровські посадовці привласнили понад мільйон гривень бюджетних коштів

Розпорядники бюджетних коштів у особі посадовців Дніпропетровської міськради уклали договір з приватним підприємством на проведення робіт з благоустрою території вулиць міста. Завдяки безпідставному внесенню зайвих робіт посадовці поклали у кишені понад 1 мільйона гривень.

За розкрадання бюджетних коштів працівники УЗЕ викрили посадовців-комунальників міста Дніпропетровська.

У 2015 році міські комунальники проводили роботи з благоустрою території вулиць міста Дніпропетровська, утримання та поточного ремонту малих архітектурних форм. Сума фінансування складала понад 6 мільйонів гривень.

Посадовці уклали з дирекцією товариства договори на проведення вказаних робіт. До розрахунку договірної ціни вартості робіт безпідставно включенороботи з виготовлення бар’єрної огорожі. Однак обіцяні роботи так і не проведено. За дані послуги на рахунки товариства з бюджету надійшло понад 1 мільйона гривень.

Такі дії з боку посадових осіб призвели до завищення обсягу виконаних робіт, внаслідок чого місцевому бюджету завдано збитків у великих розмірах.

Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (Привласнення,розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовимстановищем) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5-ти до 8-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чизайматися певною діяльністю на строк до 3-х років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...
Ви колись намагалися знайти українців в Інстаграмі? Ну хоча б для того, аби влаштувати опитування їх думки про Укрзалізницю і її "сервіс". Я тут нещодавно спробувала. І виявилося, що це не так вже й п...
Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...