App Store Google Play

Дніпропетровські посадовці привласнили понад мільйон гривень бюджетних коштів

24.02.2016 10:25
Дніпропетровські посадовці привласнили понад мільйон гривень бюджетних коштів

Розпорядники бюджетних коштів у особі посадовців Дніпропетровської міськради уклали договір з приватним підприємством на проведення робіт з благоустрою території вулиць міста. Завдяки безпідставному внесенню зайвих робіт посадовці поклали у кишені понад 1 мільйона гривень.

За розкрадання бюджетних коштів працівники УЗЕ викрили посадовців-комунальників міста Дніпропетровська.

У 2015 році міські комунальники проводили роботи з благоустрою території вулиць міста Дніпропетровська, утримання та поточного ремонту малих архітектурних форм. Сума фінансування складала понад 6 мільйонів гривень.

Посадовці уклали з дирекцією товариства договори на проведення вказаних робіт. До розрахунку договірної ціни вартості робіт безпідставно включенороботи з виготовлення бар’єрної огорожі. Однак обіцяні роботи так і не проведено. За дані послуги на рахунки товариства з бюджету надійшло понад 1 мільйона гривень.

Такі дії з боку посадових осіб призвели до завищення обсягу виконаних робіт, внаслідок чого місцевому бюджету завдано збитків у великих розмірах.

Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (Привласнення,розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовимстановищем) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5-ти до 8-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чизайматися певною діяльністю на строк до 3-х років.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...