App Store Google Play

Дніпропетровські посадовці привласнили понад мільйон гривень бюджетних коштів

24.02.2016 10:25
Дніпропетровські посадовці привласнили понад мільйон гривень бюджетних коштів

Розпорядники бюджетних коштів у особі посадовців Дніпропетровської міськради уклали договір з приватним підприємством на проведення робіт з благоустрою території вулиць міста. Завдяки безпідставному внесенню зайвих робіт посадовці поклали у кишені понад 1 мільйона гривень.

За розкрадання бюджетних коштів працівники УЗЕ викрили посадовців-комунальників міста Дніпропетровська.

У 2015 році міські комунальники проводили роботи з благоустрою території вулиць міста Дніпропетровська, утримання та поточного ремонту малих архітектурних форм. Сума фінансування складала понад 6 мільйонів гривень.

Посадовці уклали з дирекцією товариства договори на проведення вказаних робіт. До розрахунку договірної ціни вартості робіт безпідставно включенороботи з виготовлення бар’єрної огорожі. Однак обіцяні роботи так і не проведено. За дані послуги на рахунки товариства з бюджету надійшло понад 1 мільйона гривень.

Такі дії з боку посадових осіб призвели до завищення обсягу виконаних робіт, внаслідок чого місцевому бюджету завдано збитків у великих розмірах.

Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (Привласнення,розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовимстановищем) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5-ти до 8-ми років з позбавленням права обіймати певні посади чизайматися певною діяльністю на строк до 3-х років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...