App Store Google Play

Відмивання грошей на водогонах в Дніпрі – звична справа?

23.02.2016 13:30
Відмивання грошей на водогонах в Дніпрі – звична справа?

Співробітниками УЗЕ в Дніпропетровській області задокументовано злочинну діяльність посадових осіб одного з розпорядників бюджетних коштів.

Встановлено, що на проведення робіт з реконструкції одного з водогонів Дніпропетровської області з бюджету було виділено грошові кошти.

У зв’язку з чим, було укладено відповідний договір з одним із підприємств міста – товариством з обмеженою відповідальністю, на проведення вищевказаних робіт.

В ході проведення перевірки задокументовано, що розпорядник бюджетних коштів, за попередньою домовленістю з посадовими особами товариства, заздалегідь знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі, підписали акти про їх виконання, до яких внесли завідомо неправдиві відомості, на підставі чого товариство отримало на рахунки майже 10 мільйонів бюджетних коштів, які в подальшому були привласнені.

Таким чином, посадовими особами-розпорядниками бюджетних коштів було спричинено збитки державі у сумі майже 10 мільйонів гривень.

За матеріалами УЗЕ в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Наразі слідчі дії тривають, вирішується питання повідомлення про підозру особам, які причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення, встановлюється обсяг та якість виконаних робіт.

Це вже не перший випадок зафіксованої фахівцями Дніпропетровського УЗЕ розкрадання бюджетних коштів саме на водогонах. Нагадаємо, в січні 2015 року повідомлялося про припинену злочинну діяльність посадових осіб одного з департаментів Дніпропетровської ОДА. Тоді обсяг розкрадених коштів оцінили у 4,6 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...