App Store Google Play

Відмивання грошей на водогонах в Дніпрі – звична справа?

23.02.2016 13:30
Відмивання грошей на водогонах в Дніпрі – звична справа?

Співробітниками УЗЕ в Дніпропетровській області задокументовано злочинну діяльність посадових осіб одного з розпорядників бюджетних коштів.

Встановлено, що на проведення робіт з реконструкції одного з водогонів Дніпропетровської області з бюджету було виділено грошові кошти.

У зв’язку з чим, було укладено відповідний договір з одним із підприємств міста – товариством з обмеженою відповідальністю, на проведення вищевказаних робіт.

В ході проведення перевірки задокументовано, що розпорядник бюджетних коштів, за попередньою домовленістю з посадовими особами товариства, заздалегідь знаючи, що роботи виконані не в повному обсязі, підписали акти про їх виконання, до яких внесли завідомо неправдиві відомості, на підставі чого товариство отримало на рахунки майже 10 мільйонів бюджетних коштів, які в подальшому були привласнені.

Таким чином, посадовими особами-розпорядниками бюджетних коштів було спричинено збитки державі у сумі майже 10 мільйонів гривень.

За матеріалами УЗЕ в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Наразі слідчі дії тривають, вирішується питання повідомлення про підозру особам, які причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення, встановлюється обсяг та якість виконаних робіт.

Це вже не перший випадок зафіксованої фахівцями Дніпропетровського УЗЕ розкрадання бюджетних коштів саме на водогонах. Нагадаємо, в січні 2015 року повідомлялося про припинену злочинну діяльність посадових осіб одного з департаментів Дніпропетровської ОДА. Тоді обсяг розкрадених коштів оцінили у 4,6 млн. грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...