App Store Google Play

У Дніпропетровську протягом доби працівники УЗЕ припинили незаконну діяльність 25 гральних закладів

23.02.2016 14:10
У Дніпропетровську протягом доби працівники УЗЕ припинили незаконну діяльність 25 гральних закладів

Всі гральні заклади були ретельно замасковані та працювали в цілодобовому режимі. Однак більшість клієнтів приходила пограти ввечері або вночі.

В кожному закладі існувала клієнтська база. Гравці заздалегідь повідомлювали адміністраторів про свій візит. Вхід до залів облаштували камерами зовнішнього відеоспостереження. Якщо відвідувач викликав підозру, йому просто не відчиняли двері.

Заклади розташовувались в окремих павільйонах, підвальних приміщеннях та перших поверхах житлових будинків, а також кафе та ресторанів.

Протягом доби працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції в Дніпропетровській області припинили діяльність 25 гральних закладів на території міста Дніпропетровськ.

На момент появи оперативників в середині, окрім адміністраторів та охоронців знаходились гравці, які жодним чином не реагували на присутність працівників поліції. За словами клієнтів, гроші сплачувались до каси, а касир дистанційно вмикав автомат.

В ході проведення санкціонованих обшуків, вилучено майже 500 одиниць грального обладнання: рулетка,  213 гральних автоматів, 275 одиниць комп'ютерної техніки.

У касах гральних закладів знаходилось майже 12 тисяч гривень, отриманих від гравців у якості ставок. Крім цього у вилучених гральних автоматах також знаходились грошові кошти, сума яких на даний час встановлюється.

Вартість вилученого грального обладнання сягає понад 4 мільйона гривень.

Слідчим відділом проводиться подальше розслідування, розпочатого за статтею 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. За дане правопорушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 680 тисяч гривень з конфіскацією грального обладнання.

На цей час встановлюється коло осіб причетних до організації та діяльності нелегальних гральних закладів.

Не зважаючи на те, що правоохоронці тісно співпрацюють з громадськістю у боротьбі з гральним бізнесом,  деякі громадяни виступили на підтримку власників гральних закладів.

Так, 22 лютого, окремі громадяни прийшли до працівників Управління з вимогами. На думку активістів дії працівників поліції з припинення діяльності гральних закладів - це тиск на середній бізнес, а також незаконне втручання та перешкоджання підприємницькій діяльності.

Під час пікету група громадян вимагали повернути вилучене обладнання та припинити втручання у господарську діяльність суб'єктів господарювання, а саме проведення заходів по припиненню діяльності нелегальних гральних закладів.

Керівництво УЗЕ Національної поліції у Дніпропетровській області пояснило присутнім громадянам, що даний вид діяльності заборонений чинним законодавством, гральне обладнання підлягає вилученню та за зайняття гральним бізнесом передбачена кримінальна відповідальність.  Працівники поліції порадили громадянам не дозволяти зацікавленим особам використовувати їх у досягненні корисливих цілей.

Інформацію щодо функціонування гральних закладів громадяни можуть повідомляти за номером телефону (056) 745 04 40, або за номером «102».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...