App Store Google Play

У Дніпродзержинську відкрилася цілодобова єдина диспетчерська служба

23.02.2016 13:10
У Дніпродзержинську відкрилася цілодобова єдина диспетчерська служба

22 лютого в Дніпродзержинську відкрилася єдина чергово-диспетчерська служба, створена за ініціативою міського голови Андрія Білоусова. Розташувалася вона в будівлі колишнього Дніпровського райвиконкому, що на Комсомольському проспекті.

У ході урочистої презентації служби міський голова Андрій Білоусов та керівник створеної диспетчерської Ігор Ільков розповіли про цілі та завдання, поставлені перед службою, а також про напрям і організацію її роботи.

«Головна мета створення єдиної диспетчерської служби - не залишити без уваги жодне звернення мешканців. Програма розроблена таким чином, що дозволяє об'єднати інформацію і скласти загальне уявлення про роботу міських служб і обслуговуючих компаній, виявляти порушення в роботі міського транспорту, збої і поломки ліфтового обладнання та багато іншого. І, мабуть, найголовніше - це те, що служба забезпечить незалежний контроль над виконанням звернень городян. Хочу подякувати всім, хто брав безпосередню участь у створенні єдиної диспетчерської служби. Переконаний, що робота служби буде ефективною і стане значним кроком у вирішенні міських проблем», - сказав Андрій Білоусов.

Працівники єдиної диспетчерської розпочали роботу два тижні тому, весь цей час служба діяла в тестовому режимі. Кожен диспетчер володіє інформацією про планові або аварійні відключення, а також номерами телефонів усіх міських служб, щоб за необхідності перенаправити звернення за спеціалізацією.

За словами Ігоря Ількова, всі заявки від мешканців вносяться до комп'ютерної бази, і їх виконання може контролювати не тільки керівництво муніципальних підприємств, а й диспетчери, які дзвонять заявнику і перевіряють, чи вирішена його проблема. А в майбутньому самі мешканці отримають доступ до бази і зможуть контролювати стан своїх заявок через Інтернет.

У службі працюють кваліфіковані фахівці, вона оснащена сучасним обладнанням та автомобілями для оперативного усунення аварійних ситуацій.

Багатоканальні номери Єдиної диспетчерської Дніпродзержинська:

з міських телефонів 15-46; з мобільних - 067-000-15-46 та 067-010-15-46.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...