App Store Google Play

У Дніпродзержинську відкрилася цілодобова єдина диспетчерська служба

23.02.2016 13:10
У Дніпродзержинську відкрилася цілодобова єдина диспетчерська служба

22 лютого в Дніпродзержинську відкрилася єдина чергово-диспетчерська служба, створена за ініціативою міського голови Андрія Білоусова. Розташувалася вона в будівлі колишнього Дніпровського райвиконкому, що на Комсомольському проспекті.

У ході урочистої презентації служби міський голова Андрій Білоусов та керівник створеної диспетчерської Ігор Ільков розповіли про цілі та завдання, поставлені перед службою, а також про напрям і організацію її роботи.

«Головна мета створення єдиної диспетчерської служби - не залишити без уваги жодне звернення мешканців. Програма розроблена таким чином, що дозволяє об'єднати інформацію і скласти загальне уявлення про роботу міських служб і обслуговуючих компаній, виявляти порушення в роботі міського транспорту, збої і поломки ліфтового обладнання та багато іншого. І, мабуть, найголовніше - це те, що служба забезпечить незалежний контроль над виконанням звернень городян. Хочу подякувати всім, хто брав безпосередню участь у створенні єдиної диспетчерської служби. Переконаний, що робота служби буде ефективною і стане значним кроком у вирішенні міських проблем», - сказав Андрій Білоусов.

Працівники єдиної диспетчерської розпочали роботу два тижні тому, весь цей час служба діяла в тестовому режимі. Кожен диспетчер володіє інформацією про планові або аварійні відключення, а також номерами телефонів усіх міських служб, щоб за необхідності перенаправити звернення за спеціалізацією.

За словами Ігоря Ількова, всі заявки від мешканців вносяться до комп'ютерної бази, і їх виконання може контролювати не тільки керівництво муніципальних підприємств, а й диспетчери, які дзвонять заявнику і перевіряють, чи вирішена його проблема. А в майбутньому самі мешканці отримають доступ до бази і зможуть контролювати стан своїх заявок через Інтернет.

У службі працюють кваліфіковані фахівці, вона оснащена сучасним обладнанням та автомобілями для оперативного усунення аварійних ситуацій.

Багатоканальні номери Єдиної диспетчерської Дніпродзержинська:

з міських телефонів 15-46; з мобільних - 067-000-15-46 та 067-010-15-46.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...