App Store Google Play

У Дніпродзержинську відкрилася цілодобова єдина диспетчерська служба

23.02.2016 13:10
У Дніпродзержинську відкрилася цілодобова єдина диспетчерська служба

22 лютого в Дніпродзержинську відкрилася єдина чергово-диспетчерська служба, створена за ініціативою міського голови Андрія Білоусова. Розташувалася вона в будівлі колишнього Дніпровського райвиконкому, що на Комсомольському проспекті.

У ході урочистої презентації служби міський голова Андрій Білоусов та керівник створеної диспетчерської Ігор Ільков розповіли про цілі та завдання, поставлені перед службою, а також про напрям і організацію її роботи.

«Головна мета створення єдиної диспетчерської служби - не залишити без уваги жодне звернення мешканців. Програма розроблена таким чином, що дозволяє об'єднати інформацію і скласти загальне уявлення про роботу міських служб і обслуговуючих компаній, виявляти порушення в роботі міського транспорту, збої і поломки ліфтового обладнання та багато іншого. І, мабуть, найголовніше - це те, що служба забезпечить незалежний контроль над виконанням звернень городян. Хочу подякувати всім, хто брав безпосередню участь у створенні єдиної диспетчерської служби. Переконаний, що робота служби буде ефективною і стане значним кроком у вирішенні міських проблем», - сказав Андрій Білоусов.

Працівники єдиної диспетчерської розпочали роботу два тижні тому, весь цей час служба діяла в тестовому режимі. Кожен диспетчер володіє інформацією про планові або аварійні відключення, а також номерами телефонів усіх міських служб, щоб за необхідності перенаправити звернення за спеціалізацією.

За словами Ігоря Ількова, всі заявки від мешканців вносяться до комп'ютерної бази, і їх виконання може контролювати не тільки керівництво муніципальних підприємств, а й диспетчери, які дзвонять заявнику і перевіряють, чи вирішена його проблема. А в майбутньому самі мешканці отримають доступ до бази і зможуть контролювати стан своїх заявок через Інтернет.

У службі працюють кваліфіковані фахівці, вона оснащена сучасним обладнанням та автомобілями для оперативного усунення аварійних ситуацій.

Багатоканальні номери Єдиної диспетчерської Дніпродзержинська:

з міських телефонів 15-46; з мобільних - 067-000-15-46 та 067-010-15-46.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...