App Store Google Play

Нікополь та Павлоград відібрані для участі у проекті Програми розвитку ООН в Україні

23.02.2016 11:00
Нікополь та Павлоград відібрані для участі у проекті Програми розвитку ООН в Україні

Два міста від Дніпропетровської області - Нікополь і Павлоград, відібрані для участі в проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", який фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.

Його мета - згуртувати мешканців будинків, сприяти сталому соціально-економічному розвитку міста шляхом зміцнення спільного управління та заохочення місцевих ініціатив.

Днями у приміщенні міської ради відбулось засідання конкурсної комісії по відбору ОСББ міста Нікополь для їх участі у Проекті ЄС/ПРООН.

Обов’язковою умовою реалізації мікропроектів ОСББ є їхня дольова участь у фінансуванні не менше 5% та так званий «нефінансовий внесок» - покращення в будинку, виконані силами самих співвласників. ПРООН фінансує 50% вартості мікропроекту (але не більше 12 тисяч доларів). Відповідно інші 45% - участь міської ради.

На розгляд комісії надали заявки 28 нікопольських ОСББ. Усі отримані заявки були належним чином зареєстровані та ретельно проаналізовані. Для участі у конкурсі було висунуто такі умови: ОСББ має бути юридично зареєстрованим не раніше липня 2015 року, 80% співвласників повинні брати участь в активній роботі ОСББ, а сама будівля - взята на баланс об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку. З усіх наданих заявок не відповідають вимогам лише 8 проектів.

Муніципальний координатор проекту в Нікополі Світлана Загрудна зазначила, що відібрати для розгляду на загальноукраїнському рівні необхідно 12 будинків, але всі ОСББ, заявки яких заповнені належним чином, рівні. Тож голосуванням членів комісії вирішено для подальшої участі у конкурсі відправити до Києва всі 20 ОСББ.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...