App Store Google Play

Нікополь та Павлоград відібрані для участі у проекті Програми розвитку ООН в Україні

23.02.2016 11:00
Нікополь та Павлоград відібрані для участі у проекті Програми розвитку ООН в Україні

Два міста від Дніпропетровської області - Нікополь і Павлоград, відібрані для участі в проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", який фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.

Його мета - згуртувати мешканців будинків, сприяти сталому соціально-економічному розвитку міста шляхом зміцнення спільного управління та заохочення місцевих ініціатив.

Днями у приміщенні міської ради відбулось засідання конкурсної комісії по відбору ОСББ міста Нікополь для їх участі у Проекті ЄС/ПРООН.

Обов’язковою умовою реалізації мікропроектів ОСББ є їхня дольова участь у фінансуванні не менше 5% та так званий «нефінансовий внесок» - покращення в будинку, виконані силами самих співвласників. ПРООН фінансує 50% вартості мікропроекту (але не більше 12 тисяч доларів). Відповідно інші 45% - участь міської ради.

На розгляд комісії надали заявки 28 нікопольських ОСББ. Усі отримані заявки були належним чином зареєстровані та ретельно проаналізовані. Для участі у конкурсі було висунуто такі умови: ОСББ має бути юридично зареєстрованим не раніше липня 2015 року, 80% співвласників повинні брати участь в активній роботі ОСББ, а сама будівля - взята на баланс об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку. З усіх наданих заявок не відповідають вимогам лише 8 проектів.

Муніципальний координатор проекту в Нікополі Світлана Загрудна зазначила, що відібрати для розгляду на загальноукраїнському рівні необхідно 12 будинків, але всі ОСББ, заявки яких заповнені належним чином, рівні. Тож голосуванням членів комісії вирішено для подальшої участі у конкурсі відправити до Києва всі 20 ОСББ.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...