App Store Google Play

Нікополь та Павлоград відібрані для участі у проекті Програми розвитку ООН в Україні

23.02.2016 11:00
Нікополь та Павлоград відібрані для участі у проекті Програми розвитку ООН в Україні

Два міста від Дніпропетровської області - Нікополь і Павлоград, відібрані для участі в проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", який фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.

Його мета - згуртувати мешканців будинків, сприяти сталому соціально-економічному розвитку міста шляхом зміцнення спільного управління та заохочення місцевих ініціатив.

Днями у приміщенні міської ради відбулось засідання конкурсної комісії по відбору ОСББ міста Нікополь для їх участі у Проекті ЄС/ПРООН.

Обов’язковою умовою реалізації мікропроектів ОСББ є їхня дольова участь у фінансуванні не менше 5% та так званий «нефінансовий внесок» - покращення в будинку, виконані силами самих співвласників. ПРООН фінансує 50% вартості мікропроекту (але не більше 12 тисяч доларів). Відповідно інші 45% - участь міської ради.

На розгляд комісії надали заявки 28 нікопольських ОСББ. Усі отримані заявки були належним чином зареєстровані та ретельно проаналізовані. Для участі у конкурсі було висунуто такі умови: ОСББ має бути юридично зареєстрованим не раніше липня 2015 року, 80% співвласників повинні брати участь в активній роботі ОСББ, а сама будівля - взята на баланс об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку. З усіх наданих заявок не відповідають вимогам лише 8 проектів.

Муніципальний координатор проекту в Нікополі Світлана Загрудна зазначила, що відібрати для розгляду на загальноукраїнському рівні необхідно 12 будинків, але всі ОСББ, заявки яких заповнені належним чином, рівні. Тож голосуванням членів комісії вирішено для подальшої участі у конкурсі відправити до Києва всі 20 ОСББ.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...