App Store Google Play

Нікополь та Павлоград відібрані для участі у проекті Програми розвитку ООН в Україні

23.02.2016 11:00
Нікополь та Павлоград відібрані для участі у проекті Програми розвитку ООН в Україні

Два міста від Дніпропетровської області - Нікополь і Павлоград, відібрані для участі в проекті "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", який фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні.

Його мета - згуртувати мешканців будинків, сприяти сталому соціально-економічному розвитку міста шляхом зміцнення спільного управління та заохочення місцевих ініціатив.

Днями у приміщенні міської ради відбулось засідання конкурсної комісії по відбору ОСББ міста Нікополь для їх участі у Проекті ЄС/ПРООН.

Обов’язковою умовою реалізації мікропроектів ОСББ є їхня дольова участь у фінансуванні не менше 5% та так званий «нефінансовий внесок» - покращення в будинку, виконані силами самих співвласників. ПРООН фінансує 50% вартості мікропроекту (але не більше 12 тисяч доларів). Відповідно інші 45% - участь міської ради.

На розгляд комісії надали заявки 28 нікопольських ОСББ. Усі отримані заявки були належним чином зареєстровані та ретельно проаналізовані. Для участі у конкурсі було висунуто такі умови: ОСББ має бути юридично зареєстрованим не раніше липня 2015 року, 80% співвласників повинні брати участь в активній роботі ОСББ, а сама будівля - взята на баланс об'єднанням співвласників багатоквартирного будинку. З усіх наданих заявок не відповідають вимогам лише 8 проектів.

Муніципальний координатор проекту в Нікополі Світлана Загрудна зазначила, що відібрати для розгляду на загальноукраїнському рівні необхідно 12 будинків, але всі ОСББ, заявки яких заповнені належним чином, рівні. Тож голосуванням членів комісії вирішено для подальшої участі у конкурсі відправити до Києва всі 20 ОСББ.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...