App Store Google Play

Вілкул витратить ще 30 мільйонів з бюджету для перемоги в першому турі

22.02.2016 09:30
Вілкул витратить ще 30 мільйонів з бюджету для перемоги в першому турі

Міська влада Кривого Рогу планує виділити малозабезпеченим криворіжцям додаткову соціальну допомогу для компенсації витрат на комунальні послуги в розмірі 30 млн. гривень, повідомляє ОПОРА.

Рішення про виділення коштів прийнято на засіданні постійної комісії з питань бюджету. 24 лютого 2016 року повинна відбутися сесія Криворізької міської ради, де питання додаткової соціальної допомоги буде голосуватися, і цілком ймовірно, рішення буде прийнято провладною більшістю, як було прийнято виділення 50 млн. грн. на минулій сесії міськради. Ініціатором виплат, як пише сайт Криворізької міської ради, є міський голова Юрій Вілкул.

Діючий мер Кривого Рогу, як він сам неодноразово заявляв, планує перемогти на Позачергових виборах Криворізького міського голови 27 березня 2016 року.

Розмір одноразової допомоги складає 500 грн., і, за розрахунками має охопити 80 000 000 грн./500 грн. = 160 000 домогосподарств. Якщо припустити, що в одному домогосподарстві проживає по 2 виборців, виходить, що гроші від мера отримає близько 320 000 виборців. Зараз в Кривому Розі налічується 514 000 виборців, і видно, що кількість вмотивованих Вілкулом містян перевалює за половину цієї суми. Отже, штаб Юрія Вілкула зробив усе можливе, щоб перемогти конкурентів на виборах вже в першому турі.

Явка виборців під час повторного голосування на виборах Криворізького міського голови 15 листопада 2015 року склала 35%. Якщо така сама явка збережеться на виборах 27 березня, діючий міський голова може отримати більше половини голосів виборців, і уникнути повторного голосування, передбаченого Законом «Про місцеві вибори» для міст із кількістю виборців більше 90 000.

Реєстрація кандидатів на посаду Криворізького міського голови починається 22 лютого 2016 року, і Юрій Вілкул ще не став офіційним кандидатом, а тому його завдання роздавати по 500 гривень, не може трактуватись як підкуп виборців, хоч і має ознаки злочину.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...