App Store Google Play

У фіналі музичного конкурсу імені Дмитра Шостаковича грант від міського голови здобули одразу троє

22.02.2016 16:30
У фіналі музичного конкурсу імені Дмитра Шостаковича грант від міського голови здобули одразу троє

У Дніпропетровську підбили підсумки першого Міжнародного фортепіанного конкурс DSCH імені Дмитра Шостаковича. За підсумками найгучнішої музичної події цієї зими, перше місце фестивалю журі не віддало нікому. На другій позиції опинився конкурсант із Дніпропетровська. Спеціальну премію від міського голови Бориса Філатова присудили одразу трьом піаністам – з Києва, Хмельницького та Австрії.

«Не знаю, чи все вдалося організаторам. Та це перший камінь і його закладено. Такого конкурсу за своїм спрямуванням, складом учасників і членів журі – такого ще не було у Дніпропетровську і в Україні. Дніпро дійсно показав, що тут можна проводити конкурси такого масштабу. І хочеться вірити, що цей конкурс – крок до того, аби у міста з’явилося своє обличчя», - повідомив позаштатний радник міського голови з питань культури та засобів масової інформації Євген Гендін.

Міжнародний фортепіанний конкурс DSCH імені Дмитра Шостаковича проходив з 17 по 19 лютого. Протягом конкурсних днів на сцені консерваторії ім. Глінки виступили учасники з восьми країн світу. За результатами фестивалю перше місце залишилося без володаря. Друге місце конкурсне журі присудило учаснику з Дніпропетровську - Ігорю Іванову.

Третє місце і грант від міського голови Бориса Філатова розділили одразу троє учасників. Це представник Австрії Антон Башинский, представниця Києва Олена Погуляєва, та представниця Хмельницького Анфіса Бабильова.

Українець, що навчається закордоном, – Антон Башинский родом із Запоріжжя. Із музикою він не розлучається з дитинства. Мати Антона – педагог музичної школи. Уперше за фортепіано він сів ще у сім років. Відтоді в хлопця безліч репетицій та занять, а за плечима – вітчизняний та іноземний досвід опанування музичної майстерності. Конкурс імені Дмитра Шостаковича для Антона став можливістю поєднати професійне та особисте. У Дніпропетровську він не був уже два роки. Тому музична першість дала йому змогу не лише продемонструвати власний талант, а й побачити рідних і близьких, які живуть і працюють у місті.

«Це дуже хороша ідея – проводити такі конкурси. Це об’єднує, коли люди з інших країн мають можливість побувати в Україні. Я вважаю це чудовою культурною подією», - розповів Антон Башинский.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...