App Store Google Play

У фіналі музичного конкурсу імені Дмитра Шостаковича грант від міського голови здобули одразу троє

22.02.2016 16:30
У фіналі музичного конкурсу імені Дмитра Шостаковича грант від міського голови здобули одразу троє

У Дніпропетровську підбили підсумки першого Міжнародного фортепіанного конкурс DSCH імені Дмитра Шостаковича. За підсумками найгучнішої музичної події цієї зими, перше місце фестивалю журі не віддало нікому. На другій позиції опинився конкурсант із Дніпропетровська. Спеціальну премію від міського голови Бориса Філатова присудили одразу трьом піаністам – з Києва, Хмельницького та Австрії.

«Не знаю, чи все вдалося організаторам. Та це перший камінь і його закладено. Такого конкурсу за своїм спрямуванням, складом учасників і членів журі – такого ще не було у Дніпропетровську і в Україні. Дніпро дійсно показав, що тут можна проводити конкурси такого масштабу. І хочеться вірити, що цей конкурс – крок до того, аби у міста з’явилося своє обличчя», - повідомив позаштатний радник міського голови з питань культури та засобів масової інформації Євген Гендін.

Міжнародний фортепіанний конкурс DSCH імені Дмитра Шостаковича проходив з 17 по 19 лютого. Протягом конкурсних днів на сцені консерваторії ім. Глінки виступили учасники з восьми країн світу. За результатами фестивалю перше місце залишилося без володаря. Друге місце конкурсне журі присудило учаснику з Дніпропетровську - Ігорю Іванову.

Третє місце і грант від міського голови Бориса Філатова розділили одразу троє учасників. Це представник Австрії Антон Башинский, представниця Києва Олена Погуляєва, та представниця Хмельницького Анфіса Бабильова.

Українець, що навчається закордоном, – Антон Башинский родом із Запоріжжя. Із музикою він не розлучається з дитинства. Мати Антона – педагог музичної школи. Уперше за фортепіано він сів ще у сім років. Відтоді в хлопця безліч репетицій та занять, а за плечима – вітчизняний та іноземний досвід опанування музичної майстерності. Конкурс імені Дмитра Шостаковича для Антона став можливістю поєднати професійне та особисте. У Дніпропетровську він не був уже два роки. Тому музична першість дала йому змогу не лише продемонструвати власний талант, а й побачити рідних і близьких, які живуть і працюють у місті.

«Це дуже хороша ідея – проводити такі конкурси. Це об’єднує, коли люди з інших країн мають можливість побувати в Україні. Я вважаю це чудовою культурною подією», - розповів Антон Башинский.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...