App Store Google Play

Робоча група міськради по ТС розпочинає свою роботу

22.02.2016 10:50
Робоча група міськради по ТС розпочинає свою роботу

Минулого тижня була нарешті сформована робоча комісія з питань тимчасових споруд при департаменті споживчого ринку і сфери послуг виконкому Дніпропетровської міськради.

Про принципи і плани роботи групи повідомляє Дмитро Котулєв:

"Робоча група при департаменті споживчого ринку та сфери послуг, в яку я увійшов від ГО "Платформа Громадський контроль", буде розглядати локації з кіосками - тимчасовими спорудами (ТС)
і оцінювати, які з них виходять за "межі розумного".
наприклад:
- кіоски стоять біля зупинки з кількох боків, обмежуючи посадку-висадку, вільний прохід біля неї,
- на тротуарах, чим суттєво зменшують площу,
- на червоних лініях,
- кіоски, що торгують алкоголем і сигаретами поруч зі школами, дитсадками та навчальними закладами,
- та інші критерії, в тому числі за оцінкою Патрульній поліції, ГоловАПУ, МНС, представники яких входять до робочої групи.

Окремо потрібно сказати по Патрульній Поліціі- Володимир Богоніс на першому засіданні групи повідомив, що буде представляти
списки на демонтаж по конкретним ТС, з чітким обґрунтуванням порушень, в тому числі статистика по ДТП.

За його словами, у поліції є дані на 90% ТС, які встановлені вночі за останні місяці. Безлічі таких установок вдалося запобігти.

З боку ГоловАПУ незабаром буде представлена ​​комплексна схема розміщення ТС в Дніпропетровську.

Це перелік локацій, в яких можна законно розмістити ТС, отримавши всі необхідні дозволи з боку міської влади. Але таких місць приблизно 200.

На мою думку, можна пропрацювати територію міста ретельніше і розширити список локацій, давши підприємцям вибір.

З власниками кіосків, встановлених до кінця 2015 року, що знаходяться в списку на сайті міськради (http://bit.ly/1QQ8jFP) і не мають істотних порушень, претензій з боку жителів міста, будуть укладатися договори з КП "Управління організації контролю за благоустроєм ... "на використання елементів благоустрою не по їх цільовому призначенню.

Тим кіосками, які встановлені з явними порушеннями, буде запропоновано пересунути \ перевезти їх самостійно, змінити рід діяльності (прибрати сигарети \ алкоголь), щоб усунути порушення і тільки після цього вони можуть розраховувати на укладення договору з КП. Ті, хто не виконає зазначені дії, будуть демонтовані.

З тими ТС, що встановлені до кінця 2015 року і мають договір, але працюють з явними порушеннями різних норм, договір буде розірваний в односторонньому порядку.

Наприклад, спарений торговий павільйон на Глінки 11 площею понад 60кв. метрів, який видно на фото.

Всі кіоски, встановлені з початку 2016 року, можуть залишитися, тільки отримавши повний пакет документів - договір з КП після отримання паспорта прив'язки в ГоловАПУ згідно з чинним рішенням міськради 33 \ 31 від 30.01.2013 (фото деяких сторінок в додатку). Отримання паспорта прив'язки можливо тільки при дотриманні вимог містобудівної документації, ДБН та ін.

За словами директора Департаменту споживчого ринку і сфери послуг міськради, запропонований порядок узаконення ТС є вимушеним компромісом між міською владою, підприємцями та інтересами городян, тому що якщо йти через процедуру отримання паспорта прив'язки, то в місті доведеться демонтувати більшість ТС, а залишити не більше 100шт., на що буде потрібно витратити великі кошти з міського бюжету і це займе багато часу.

Видача договорів, які робоча група рекомендує укласти департаменту, дозволить підприємцям торгувати, а місту отримувати кошти в бюджет.

Також, за рахунок цих надходжень буде можливий оперативний демонтаж знову незаконно встановлених ВС, якщо їх власник не виконуватиме розпорядження інспекторів.

Тому, прошу вас повідомити мені, як учаснику робочої групи про наявність ТС, які на вашу думку обмежують прохід по тротуарах,
доріжках, алеях, біля зупинок громадського транспорту, пішохідних переходів та ін. місцях в такому вигляді:
- Район, адреса, точний орієнтир, що б легко зрозуміти де
- Наочні фото, на яких можна буде оцінити ситуацію
- Як саме ці ВС вам заважають - пройти \ проїхати \ продають алкоголь біля шкіл і т.д.

Інформацію та фото залишайте або в коментарях, або в зручній формі за посиланням:
http://bit.ly/20Lghp8
Особисто я, як пішохід, маю жорстку позицію по відношенню до тих ТС, які нахабно, хаотично встановлені по всьому місту. Тому прошу вас допомогти зі збором інформації, я представлю її на робочій групі.
Локації, які розглянемо на наступній зустрічі:
1. пл. Островського
2. Вокзал
3. Центр - Мономаха-Глінки-Харківська
4. Героїв Сталінграда д.132
5. ж \ м Західний, біля РАГСу".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...