App Store Google Play

Моніторинг держзакупівель, аудит лікарень та безкоштовний проїзд для родин Героїв АТО - звіт ОДА

22.02.2016 17:45

102 путівки до санаторіїв для демобілізованих бійців АТО, більше 450 тисяч мешканців регіону вже з субсидією, всі закупівлі ОДА в електронному режимі, 65 млн. грн. на розвиток інфраструктури регіону від Німеччини. Все це досягнення Дніпропетровської ОДА за тиждень роботи. На щотижневому брифінгу звітував радник голови ОДА Юрій Голик.

У центрі допомоги бійцям АТО та членам їх родин розпочали видавати картки «родини героя». Вони дозволяють рідним загиблих бійців АТО безкоштовно їздити на міжміських та приміських маршрутках. Це результат меморандуму між перевізниками та Всеукраїнською спілкою воїнів АТО.

«Перевізники пристали на пропозицію громадських діячів та влади. Вони безкоштовно перевозять членів сімей загиблих воїнів АТО. Це 880 людей, для яких є іменні картки на безкоштовний проїзд. Картки діють до кінця 2016 року», - зазначив радник очільника регіону.

Почали видавати путівки на оздоровлення демобілізованим бійцям АТО. Наразі є 102 путівки в санаторії України. Продовжують працювати лінія психологічної підтримки, центр допомоги бійцям АТО.

Більше 10 тисяч субсидій призначено в області за тиждень. Загалом більше 450 тисяч мешканців регіону користуються цією державною допомогою. Це найвищий показник серед регіонів України.

ОГА впровадила інтерактивну систему моніторингу держзакупівель. Це програма «Парус-Бюджет». У ній автоматизована кожна стадія - від планування закупівлі до укладення договору з конкретним постачальником. У систему вже заведена повна інформація про всіх розпорядників коштів Дніпропетровської області. До неї підключені структурні підрозділи ОДА та 185 комунальних підприємств. Система зручна і проста в користуванні та інтегрується з ProZorro.

Дніпропетровська ОДА єдина в Україні знизила для перевізників плату за GPS. Це стало можливим завдяки тому, що ОДА перевела систему навігації на власні сервери.

«Ми обіцяли перевізникам прибрати зайві платежі. У кожній маршрутці є GPS датчик, вартість обслуговування якого раніше коштувала 250 грн. на місяць. Частина цих коштів йшла приватній фірмі, що надавала програмне забезпечення. Для того, щоб знизити цю плату, ми встановили програмне забезпечення на сервери ОДА. Тепер вона нижча на 20%. Це та сума, яка буде залишатися у перевізників. Ми хочемо прозорості з обох боків. Тому ліквідуємо всі зайві платежі», - наголосив радник очільника регіону.

Разом з волонтерами ОДА закінчила аудит 3 лікарень. В результаті лікарням запропоновано проводити відкритий конкурс оренди приміщень, які вони здають приватним кабінетам. Це дозволить більше заробляти на аренді. Медзакладам також запропоновано встановити програму обліку витрат лікарень.

Теги: ОДА, звіт, Голік


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...