App Store Google Play

Аукціон побачень продовжили до 12 березня

22.02.2016 20:20
Аукціон побачень продовжили до 12 березня

Щороку Дніпропетровськ публічно продає побачення з молоддю. Лотами на ньому виступають зустрічі з цікавими, неординарними і навіть відомими людьми. А виручені гроші йдуть на благодійність. 

Протягом місяця усі бажаючі можуть стати як і лотом, так і покупцем. Але цьогоріч організатори вирішили продовжити конкурс.

 

«Це в нас 5 щорічний аукціон, тому й вирішили внести зміни в честь ювілею, – говорить організатор Христина Павленко. – Якщо раніше він завершувався напередодні Дня закоханих 14 лютого – то тепер ми вирішили підвести підсумки після Масляної».

До 12 березня всі, хто проґавив аукціон - можуть надолужити згаяне. 

Але, зверніть увагу на правила участі, бо вони не змінилися.

Для того, щоб стати «лотом» - необхідно відправити посилання про себе, свій профіль у соцмережах, номер телефону та одне своє фото організатору . Тим, хто хоче піти на побачення з людиною – необхідно зробити свою ставку під його фото.

Але потрібно пам`ятати:

1) стартова ціна будь-якого лота - 20 грн;

2) піднімати ставки можна тільки на число кратне 5, тобто 5,10,15,20 і т.д. грн

Останні ставки приймаються 12 березня. А вже наступного дня відбудеться урочисте закінчення аукціону.

Благодійний аукціон побачень не просто цікаво та весело скрасить ваш час. Це ще допомога дітям з дитячих будинків. На зібрані кошти у 2014 та 2015 роках організатори подарували пральні машини малечі з Котовського та Магдалинівських інтернатів.

"Цьогоріч з подарунком ще не визначилися, – зауважує організатор Христина Павленко. – Все залежатиме від суми зібраних коштів. Але наша допомога буде обов’язково".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...