App Store Google Play

Аукціон побачень продовжили до 12 березня

22.02.2016 20:20
Аукціон побачень продовжили до 12 березня

Щороку Дніпропетровськ публічно продає побачення з молоддю. Лотами на ньому виступають зустрічі з цікавими, неординарними і навіть відомими людьми. А виручені гроші йдуть на благодійність. 

Протягом місяця усі бажаючі можуть стати як і лотом, так і покупцем. Але цьогоріч організатори вирішили продовжити конкурс.

 

«Це в нас 5 щорічний аукціон, тому й вирішили внести зміни в честь ювілею, – говорить організатор Христина Павленко. – Якщо раніше він завершувався напередодні Дня закоханих 14 лютого – то тепер ми вирішили підвести підсумки після Масляної».

До 12 березня всі, хто проґавив аукціон - можуть надолужити згаяне. 

Але, зверніть увагу на правила участі, бо вони не змінилися.

Для того, щоб стати «лотом» - необхідно відправити посилання про себе, свій профіль у соцмережах, номер телефону та одне своє фото організатору . Тим, хто хоче піти на побачення з людиною – необхідно зробити свою ставку під його фото.

Але потрібно пам`ятати:

1) стартова ціна будь-якого лота - 20 грн;

2) піднімати ставки можна тільки на число кратне 5, тобто 5,10,15,20 і т.д. грн

Останні ставки приймаються 12 березня. А вже наступного дня відбудеться урочисте закінчення аукціону.

Благодійний аукціон побачень не просто цікаво та весело скрасить ваш час. Це ще допомога дітям з дитячих будинків. На зібрані кошти у 2014 та 2015 роках організатори подарували пральні машини малечі з Котовського та Магдалинівських інтернатів.

"Цьогоріч з подарунком ще не визначилися, – зауважує організатор Христина Павленко. – Все залежатиме від суми зібраних коштів. Але наша допомога буде обов’язково".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...