App Store Google Play

Аукціон побачень продовжили до 12 березня

22.02.2016 20:20
Аукціон побачень продовжили до 12 березня

Щороку Дніпропетровськ публічно продає побачення з молоддю. Лотами на ньому виступають зустрічі з цікавими, неординарними і навіть відомими людьми. А виручені гроші йдуть на благодійність. 

Протягом місяця усі бажаючі можуть стати як і лотом, так і покупцем. Але цьогоріч організатори вирішили продовжити конкурс.

 

«Це в нас 5 щорічний аукціон, тому й вирішили внести зміни в честь ювілею, – говорить організатор Христина Павленко. – Якщо раніше він завершувався напередодні Дня закоханих 14 лютого – то тепер ми вирішили підвести підсумки після Масляної».

До 12 березня всі, хто проґавив аукціон - можуть надолужити згаяне. 

Але, зверніть увагу на правила участі, бо вони не змінилися.

Для того, щоб стати «лотом» - необхідно відправити посилання про себе, свій профіль у соцмережах, номер телефону та одне своє фото організатору . Тим, хто хоче піти на побачення з людиною – необхідно зробити свою ставку під його фото.

Але потрібно пам`ятати:

1) стартова ціна будь-якого лота - 20 грн;

2) піднімати ставки можна тільки на число кратне 5, тобто 5,10,15,20 і т.д. грн

Останні ставки приймаються 12 березня. А вже наступного дня відбудеться урочисте закінчення аукціону.

Благодійний аукціон побачень не просто цікаво та весело скрасить ваш час. Це ще допомога дітям з дитячих будинків. На зібрані кошти у 2014 та 2015 роках організатори подарували пральні машини малечі з Котовського та Магдалинівських інтернатів.

"Цьогоріч з подарунком ще не визначилися, – зауважує організатор Христина Павленко. – Все залежатиме від суми зібраних коштів. Але наша допомога буде обов’язково".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...