App Store Google Play

Аукціон побачень продовжили до 12 березня

22.02.2016 20:20
Аукціон побачень продовжили до 12 березня

Щороку Дніпропетровськ публічно продає побачення з молоддю. Лотами на ньому виступають зустрічі з цікавими, неординарними і навіть відомими людьми. А виручені гроші йдуть на благодійність. 

Протягом місяця усі бажаючі можуть стати як і лотом, так і покупцем. Але цьогоріч організатори вирішили продовжити конкурс.

 

«Це в нас 5 щорічний аукціон, тому й вирішили внести зміни в честь ювілею, – говорить організатор Христина Павленко. – Якщо раніше він завершувався напередодні Дня закоханих 14 лютого – то тепер ми вирішили підвести підсумки після Масляної».

До 12 березня всі, хто проґавив аукціон - можуть надолужити згаяне. 

Але, зверніть увагу на правила участі, бо вони не змінилися.

Для того, щоб стати «лотом» - необхідно відправити посилання про себе, свій профіль у соцмережах, номер телефону та одне своє фото організатору . Тим, хто хоче піти на побачення з людиною – необхідно зробити свою ставку під його фото.

Але потрібно пам`ятати:

1) стартова ціна будь-якого лота - 20 грн;

2) піднімати ставки можна тільки на число кратне 5, тобто 5,10,15,20 і т.д. грн

Останні ставки приймаються 12 березня. А вже наступного дня відбудеться урочисте закінчення аукціону.

Благодійний аукціон побачень не просто цікаво та весело скрасить ваш час. Це ще допомога дітям з дитячих будинків. На зібрані кошти у 2014 та 2015 роках організатори подарували пральні машини малечі з Котовського та Магдалинівських інтернатів.

"Цьогоріч з подарунком ще не визначилися, – зауважує організатор Христина Павленко. – Все залежатиме від суми зібраних коштів. Але наша допомога буде обов’язково".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...