App Store Google Play

У Дніпродзержинську мерія стягує з телевізійника півмільйона боргу за оренду кінотеатру

21.02.2016 15:30
У Дніпродзержинську мерія стягує з телевізійника півмільйона боргу за оренду кінотеатру

Суд стягнув 0,45 млн грн. з ТОВ Зовнішньоторгівельна фірма «МІКОМП» на користь Департаменту комунальної власності та земельних відносин Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області. Про це свідчить постанова Дніпропетровського апеляційного госпсуду від 2 лютого.

У 2004 році Фонд  комунальної власності м. Дніпродзержинська передав фірмі «МІКОМП» в оренду цілісний майновий комплекс КП «Кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка» на пр. Леніна, 42-А. Договір оренди уклали на 10 років.

У 2014 році договір оренди Департамент міськради продовжив договір оренди до 2017 р. з метою організації концертно-видовищної діяльності. У 2014 році вартість майна кінотеатру визначена як 4,11 млн грн.

Від 24 вересня 2014 року у фірми «МІКОМП» накопичилась заборгованість по орендній платі. Також міськрада захотіла відшкодування пені, інфляції і 20 тис грн. збитків за нестачу деякого майна – 597 глядацьких крісел, двох електрокотлів, кінопроектора і кіноапарату «Україна».

6 липні 2015 р. Господарський суд Дніпропетровської області частково позов задовольнив.

Департамент міськради намагався стягнути більшу суму – 577 тис грн. Однак суд перерахував і зменшив заборгованість, зокрема включивши в неї оплату тільки від 24 вересня 2014 року і до кінця березня 2015 р. Суд зазначив, що станом на момент позову строк для оплати за квітень 2015 р. ще не настав. Це рішення було підтверджене в апеляційній інстанції.

Підприємством «МІКОМП» володіє Олег Мороз, якому належить однойменна телерадіокомпанія. На сайті компанії повідомляється, що Мороз отримав відзнаки від мера «За заслуги перед містом» трьох ступенів. У 2014 році Мороз балотувався до парламенту як самовисуванець, але не пройшов.

НАШІ ГРОШІ Друкувати

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...