App Store Google Play

У Дніпродзержинську мерія стягує з телевізійника півмільйона боргу за оренду кінотеатру

21.02.2016 15:30
У Дніпродзержинську мерія стягує з телевізійника півмільйона боргу за оренду кінотеатру

Суд стягнув 0,45 млн грн. з ТОВ Зовнішньоторгівельна фірма «МІКОМП» на користь Департаменту комунальної власності та земельних відносин Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області. Про це свідчить постанова Дніпропетровського апеляційного госпсуду від 2 лютого.

У 2004 році Фонд  комунальної власності м. Дніпродзержинська передав фірмі «МІКОМП» в оренду цілісний майновий комплекс КП «Кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка» на пр. Леніна, 42-А. Договір оренди уклали на 10 років.

У 2014 році договір оренди Департамент міськради продовжив договір оренди до 2017 р. з метою організації концертно-видовищної діяльності. У 2014 році вартість майна кінотеатру визначена як 4,11 млн грн.

Від 24 вересня 2014 року у фірми «МІКОМП» накопичилась заборгованість по орендній платі. Також міськрада захотіла відшкодування пені, інфляції і 20 тис грн. збитків за нестачу деякого майна – 597 глядацьких крісел, двох електрокотлів, кінопроектора і кіноапарату «Україна».

6 липні 2015 р. Господарський суд Дніпропетровської області частково позов задовольнив.

Департамент міськради намагався стягнути більшу суму – 577 тис грн. Однак суд перерахував і зменшив заборгованість, зокрема включивши в неї оплату тільки від 24 вересня 2014 року і до кінця березня 2015 р. Суд зазначив, що станом на момент позову строк для оплати за квітень 2015 р. ще не настав. Це рішення було підтверджене в апеляційній інстанції.

Підприємством «МІКОМП» володіє Олег Мороз, якому належить однойменна телерадіокомпанія. На сайті компанії повідомляється, що Мороз отримав відзнаки від мера «За заслуги перед містом» трьох ступенів. У 2014 році Мороз балотувався до парламенту як самовисуванець, але не пройшов.

НАШІ ГРОШІ ДрукуватиHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...