App Store Google Play

У Дніпродзержинську мерія стягує з телевізійника півмільйона боргу за оренду кінотеатру

21.02.2016 15:30
У Дніпродзержинську мерія стягує з телевізійника півмільйона боргу за оренду кінотеатру

Суд стягнув 0,45 млн грн. з ТОВ Зовнішньоторгівельна фірма «МІКОМП» на користь Департаменту комунальної власності та земельних відносин Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області. Про це свідчить постанова Дніпропетровського апеляційного госпсуду від 2 лютого.

У 2004 році Фонд  комунальної власності м. Дніпродзержинська передав фірмі «МІКОМП» в оренду цілісний майновий комплекс КП «Кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка» на пр. Леніна, 42-А. Договір оренди уклали на 10 років.

У 2014 році договір оренди Департамент міськради продовжив договір оренди до 2017 р. з метою організації концертно-видовищної діяльності. У 2014 році вартість майна кінотеатру визначена як 4,11 млн грн.

Від 24 вересня 2014 року у фірми «МІКОМП» накопичилась заборгованість по орендній платі. Також міськрада захотіла відшкодування пені, інфляції і 20 тис грн. збитків за нестачу деякого майна – 597 глядацьких крісел, двох електрокотлів, кінопроектора і кіноапарату «Україна».

6 липні 2015 р. Господарський суд Дніпропетровської області частково позов задовольнив.

Департамент міськради намагався стягнути більшу суму – 577 тис грн. Однак суд перерахував і зменшив заборгованість, зокрема включивши в неї оплату тільки від 24 вересня 2014 року і до кінця березня 2015 р. Суд зазначив, що станом на момент позову строк для оплати за квітень 2015 р. ще не настав. Це рішення було підтверджене в апеляційній інстанції.

Підприємством «МІКОМП» володіє Олег Мороз, якому належить однойменна телерадіокомпанія. На сайті компанії повідомляється, що Мороз отримав відзнаки від мера «За заслуги перед містом» трьох ступенів. У 2014 році Мороз балотувався до парламенту як самовисуванець, але не пройшов.

НАШІ ГРОШІ Друкувати

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...