App Store Google Play

Жорсткість ОДА далася в знаки: тепловики почали сплачувати за газ

20.02.2016 09:20
Жорсткість ОДА далася в знаки: тепловики почали сплачувати за газ

Після жорсткої розмови в ОДА на початку місяця, керівники підприємств теплопостачання та мери міст почали займатися газовим питанням. Зобов’язання по розрахункам за газ у лютому виконані на 63%. Дехто вже сплатив обіцяну суму та починає розраховуватися з боргами. Представників міст та підприємств теплоенергетики знову зібрали в ОДА, щоб переконатися – зобов’язання будуть виконані.

«Населення сплачує на рівні 90%. Питання в витратах самих підприємств. Обслуговування мереж у деяких підприємств займає 70% всіх витрат. Ми розуміємо застарілість мереж, витрати на ремонт та нове обладнання, однак на це не може йти більше половини видатків. Очільники міст повинні провести аудит своїх комунальних підприємств. На цьому неодноразово наголошував голова ОДА Валентин Резніченко. Люди не повинні страждати через недбалість керівників підприємств та міст. Газове питання – пряма відповідальність мерів», - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

Дніпропетровські теплові мережі, Павлоградтеплоенерго та Орджонікідзетеплоенерго зобов’язання зі сплати за газ у лютому вже виконали і продовжують розраховуватися з боргами. «Ми те, що обіцяли, вже виконали. 13,5 млн. грн. перерахували. Сплачувати продовжуємо. Бюджет дає ще 3 млн. грн. допомоги, щоб розрахуватися за газ. Тому до кінця місяця буде близько 18 млн. грн., хоча зобов’язалися лише 12 млн. грн.», - зазначив директор КП «Павлоградтеплоенерго» Микола Вовк.

Більш ніж на 70% вже розрахувалися Дніпропетровський теплоенерго, Жовтоводськтепломережі та Дніпродзержинськтепломережа. Вони також обіцяють повністю виконати зобов’язання до кінця місяця.

Дещо гірша ситуація в Кривому Розі та Нікополі. Тут не виконали й половини зобов’язань, однак обіцяють до кінця місяця виправитися.

«5,4 млн. грн. ми вже сплатили. Сьогодні провели пільги та субсидії. Це ще 3 млн. грн. Залишається до плану лютого лише 111 тисяч гривень. За робочий тиждень ми ці кошти погасимо. І план лютого виконаємо на 100%», - звітує заступник міського голови Нікополя Олександр Чернишов.

Найгірша ситуація в Марганці, тут сплатили лише третину обіцяного. Повністю виконувати зобов’язання цього місяця не збираються. Зазначають – можливості немає. Це перший кандидат на відключення газопостачання, хоча люди розраховуються за послугу на 80-90%. Міська рада не знайшла часу, щоб перерахувати кошти на підтримку підприємства теплопостачальника, як обіцяла, і зробить це лише в березні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...