App Store Google Play

У Дніпропетровську працівники УЗЕ вилучили фальсифікованої горілки на півмільйона гривень

19.02.2016 09:05
У Дніпропетровську працівники УЗЕ вилучили фальсифікованої горілки на півмільйона гривень

Виробництво фальсифікату горілчаних напоїв відомих українських торгових марок організували мешканці Дніпропетровська та Дніпродзержинська. Сурогат реалізовувався через торгівельну мережу на території вказаних міст.

Слідчим управлінням ГУНП в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження працівниками УЗЕ провели санкціоновані обшуки за місцем мешкання викритих осіб, у гаражних боксах та магазинах, де реалізовувалась фальсифікована продукція.

У Дніпродзержинську та Дніпропетровську, в приміщеннях, що належать двом учасникам групи, правоохоронці вилучили: спирт, порожню тару, готову до реалізації "горілку" та підроблені марки акцизного податку.

У Дніпропетровську, у так званому «мийному цеху», вилучено скляну тару для розливу горілки об’ємом 0,5 літрів упаковану в поліетиленові паки, тару для розливу етилового спирту (призначеного для зовнішнього застосування в медичних цілях ємністю 100 мл), кришки, етикетки та коловертки.

У мережі магазинів - кришки для горілчаних пляшок, готова фальсифікована горілчана продукція у пляшках та у тетрапаках різних торгових марок.

Вартість фальсифікованої пляшки горілки становила 33 гривні, а вартість 1 літра з тетрапаку - 22 гривні.

Під час проведення обшуків вилучено: майже 2 тисячі літрів спирту, 4,4 тисячі пляшок та 28 тетрапаків фальсифікованої горілки, близько тисячі підроблених марок акцизного податку, понад 76 тисяч кришок для горілчаних пляшок, 9 тисяч одиниць обладнання для їх закрутки, 2 тисячі етикеток відомих торгових марок, понад 26 тисяч порожньої скляної та 414 одиниць паперової тари.

Загальна вартість вилученого майна складає півмільйона гривень.

За дане кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 3-х до 7-ми років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...