App Store Google Play

У Дніпропетровську працівники УЗЕ вилучили фальсифікованої горілки на півмільйона гривень

19.02.2016 09:05
У Дніпропетровську працівники УЗЕ вилучили фальсифікованої горілки на півмільйона гривень

Виробництво фальсифікату горілчаних напоїв відомих українських торгових марок організували мешканці Дніпропетровська та Дніпродзержинська. Сурогат реалізовувався через торгівельну мережу на території вказаних міст.

Слідчим управлінням ГУНП в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження працівниками УЗЕ провели санкціоновані обшуки за місцем мешкання викритих осіб, у гаражних боксах та магазинах, де реалізовувалась фальсифікована продукція.

У Дніпродзержинську та Дніпропетровську, в приміщеннях, що належать двом учасникам групи, правоохоронці вилучили: спирт, порожню тару, готову до реалізації "горілку" та підроблені марки акцизного податку.

У Дніпропетровську, у так званому «мийному цеху», вилучено скляну тару для розливу горілки об’ємом 0,5 літрів упаковану в поліетиленові паки, тару для розливу етилового спирту (призначеного для зовнішнього застосування в медичних цілях ємністю 100 мл), кришки, етикетки та коловертки.

У мережі магазинів - кришки для горілчаних пляшок, готова фальсифікована горілчана продукція у пляшках та у тетрапаках різних торгових марок.

Вартість фальсифікованої пляшки горілки становила 33 гривні, а вартість 1 літра з тетрапаку - 22 гривні.

Під час проведення обшуків вилучено: майже 2 тисячі літрів спирту, 4,4 тисячі пляшок та 28 тетрапаків фальсифікованої горілки, близько тисячі підроблених марок акцизного податку, понад 76 тисяч кришок для горілчаних пляшок, 9 тисяч одиниць обладнання для їх закрутки, 2 тисячі етикеток відомих торгових марок, понад 26 тисяч порожньої скляної та 414 одиниць паперової тари.

Загальна вартість вилученого майна складає півмільйона гривень.

За дане кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 3-х до 7-ми років.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...