App Store Google Play

У Дніпропетровську працівники УЗЕ вилучили фальсифікованої горілки на півмільйона гривень

19.02.2016 09:05
У Дніпропетровську працівники УЗЕ вилучили фальсифікованої горілки на півмільйона гривень

Виробництво фальсифікату горілчаних напоїв відомих українських торгових марок організували мешканці Дніпропетровська та Дніпродзержинська. Сурогат реалізовувався через торгівельну мережу на території вказаних міст.

Слідчим управлінням ГУНП в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження працівниками УЗЕ провели санкціоновані обшуки за місцем мешкання викритих осіб, у гаражних боксах та магазинах, де реалізовувалась фальсифікована продукція.

У Дніпродзержинську та Дніпропетровську, в приміщеннях, що належать двом учасникам групи, правоохоронці вилучили: спирт, порожню тару, готову до реалізації "горілку" та підроблені марки акцизного податку.

У Дніпропетровську, у так званому «мийному цеху», вилучено скляну тару для розливу горілки об’ємом 0,5 літрів упаковану в поліетиленові паки, тару для розливу етилового спирту (призначеного для зовнішнього застосування в медичних цілях ємністю 100 мл), кришки, етикетки та коловертки.

У мережі магазинів - кришки для горілчаних пляшок, готова фальсифікована горілчана продукція у пляшках та у тетрапаках різних торгових марок.

Вартість фальсифікованої пляшки горілки становила 33 гривні, а вартість 1 літра з тетрапаку - 22 гривні.

Під час проведення обшуків вилучено: майже 2 тисячі літрів спирту, 4,4 тисячі пляшок та 28 тетрапаків фальсифікованої горілки, близько тисячі підроблених марок акцизного податку, понад 76 тисяч кришок для горілчаних пляшок, 9 тисяч одиниць обладнання для їх закрутки, 2 тисячі етикеток відомих торгових марок, понад 26 тисяч порожньої скляної та 414 одиниць паперової тари.

Загальна вартість вилученого майна складає півмільйона гривень.

За дане кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 3-х до 7-ми років.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...