App Store Google Play

Про соціальну програму Юрія Вілкула повинна знати вся Україна?

19.02.2016 07:30
Про соціальну програму Юрія Вілкула повинна знати вся Україна?

Принаймні так вважають ті, хто проводять опитування про соціальні програми від Юрія Вілкула. Представляючись Соціологічним центром «Общественное мнение» обдзвонюють всіх «випадковим» чином і розповідають про масу позитивних речей стосовно чинного мера Кривого Рогу.

До нас часто звертаються  з приводу тотального обдзвону мешканців Кривого Рогу по соціальним програмам Юрія Вілкула. Також було зафіксовано на диктофон дзвінок спостерігачу Дніпропетровської мережі «ОПОРА».

Дзвонять з різних номерів та завжди представляються Соціологічним центром «Общественное мнение». Цікавим є той факт, що даний центр зареєстровано в Оренбурзі (Росія) і якщо шукати його в Google, то всі посилання вказують на російські сайти в Оренбурзі, Таганрог або Твер. І жодного немає в Україні.

Також, співробітник соціологічного центру, пані Оксана розповіла, що комп’ютер випадковим чином набирає номери телефонів по всій Україні.

Під час даного «соціологічного опитування», співробітник в основному лише розповідає про декілька програм від чинного мера Кривого Рогу Ю. Вілкула. Це про зниження вартості харчування в дитячих садках, виплати по 500 грн. сім’ям ветеранів АТО та іншим соціально незахищеним верствам населення, збереження пільг на проїзд, тощо. І задають лише одне запитання: «Чи вважаєте ці програми корисними?»

Зважаючи на те, що Ю. Вілкул, який на минулих виборах набрав лише на 752 голоси більше ніж його опонент, та вирішив знову йти на вибори 27 березня 2016 року, то дане «соціологічне опитування» ймовірніше направлене на агітацію за Юрія Вілкула ніж на виявлення суспільної думки.

Офіційна реєстрація кандидатів на посаду Криворізького міського голови розпочинається з 22 лютого. Тому це порушення Закону «Про місцеві вибори».

Закон "Про місцеві вибори" Стаття 60. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації:

Част. 9. Забороняється:

3) проводити передвиборну агітацію з порушенням строків, установлених частиною другою статті 54 цього Закону, у будь-якій формі.

(частина друга статті 54 цього Закону: кандидати на посаду міського голови, мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів).

ОПОРА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...