App Store Google Play

Більше тисячі працівників міськради долучилися до тестування системи електронного документообігу

19.02.2016 06:50
Більше тисячі працівників міськради долучилися до тестування системи електронного документообігу

Нова система взаємодії між чиновниками запрацювала 15 лютого. Розпорядження про це підписав міський голова Борис Філатов.  Наразі робота йде в тестовому форматі – опрацьовано вже близько 300 документів. Якщо випробування будуть вдалими, електронний документообіг стане звичною практикою для працівників міськради.

Службові записки, листи, протоколи та розпорядження – все це відтепер в електронному вигляді. Завдяки управлінському комплексу «УкрДок» відстежити можна кожен документ.

Така система організації роботи також дозволяє керівникам відстежувати оперативність своїх підлеглих та об’єктивно оцінювати якість їх роботи. Крім того, переведення документації в електронний формат дозволяє економити до 20% часу працівників міськради та врази зменшувати витрати за купівлю паперу. Як користуватися електронною системою працівників мерії навчали в ході спеціальних тренінгів.

Задля захисту даних, що містяться в документах, електронний комплекс «УкрДок» оснащено спеціальною системою безпеки.

Разом з тим, вже з 22 лютого до електронного документообігу планують залучити комунальні заклади, підприємства та райради Дніпропетровська.

Отримувати необхідні довідки, а також подавати заявки до міськради в електронному форматі дніпропетровці зможуть вже з 1 квітня.

«Влада має бути максимально відкритою» – зазначає міський голова Борис Філатов. На цьому він наголошував ще під час передвиборчої кампанії. Впровадження електронного документообігу -  це реалізація програмних пріоритетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...