App Store Google Play

Більше тисячі працівників міськради долучилися до тестування системи електронного документообігу

19.02.2016 06:50
Більше тисячі працівників міськради долучилися до тестування системи електронного документообігу

Нова система взаємодії між чиновниками запрацювала 15 лютого. Розпорядження про це підписав міський голова Борис Філатов.  Наразі робота йде в тестовому форматі – опрацьовано вже близько 300 документів. Якщо випробування будуть вдалими, електронний документообіг стане звичною практикою для працівників міськради.

Службові записки, листи, протоколи та розпорядження – все це відтепер в електронному вигляді. Завдяки управлінському комплексу «УкрДок» відстежити можна кожен документ.

Така система організації роботи також дозволяє керівникам відстежувати оперативність своїх підлеглих та об’єктивно оцінювати якість їх роботи. Крім того, переведення документації в електронний формат дозволяє економити до 20% часу працівників міськради та врази зменшувати витрати за купівлю паперу. Як користуватися електронною системою працівників мерії навчали в ході спеціальних тренінгів.

Задля захисту даних, що містяться в документах, електронний комплекс «УкрДок» оснащено спеціальною системою безпеки.

Разом з тим, вже з 22 лютого до електронного документообігу планують залучити комунальні заклади, підприємства та райради Дніпропетровська.

Отримувати необхідні довідки, а також подавати заявки до міськради в електронному форматі дніпропетровці зможуть вже з 1 квітня.

«Влада має бути максимально відкритою» – зазначає міський голова Борис Філатов. На цьому він наголошував ще під час передвиборчої кампанії. Впровадження електронного документообігу -  це реалізація програмних пріоритетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...