App Store Google Play

Більше тисячі працівників міськради долучилися до тестування системи електронного документообігу

19.02.2016 06:50
Більше тисячі працівників міськради долучилися до тестування системи електронного документообігу

Нова система взаємодії між чиновниками запрацювала 15 лютого. Розпорядження про це підписав міський голова Борис Філатов.  Наразі робота йде в тестовому форматі – опрацьовано вже близько 300 документів. Якщо випробування будуть вдалими, електронний документообіг стане звичною практикою для працівників міськради.

Службові записки, листи, протоколи та розпорядження – все це відтепер в електронному вигляді. Завдяки управлінському комплексу «УкрДок» відстежити можна кожен документ.

Така система організації роботи також дозволяє керівникам відстежувати оперативність своїх підлеглих та об’єктивно оцінювати якість їх роботи. Крім того, переведення документації в електронний формат дозволяє економити до 20% часу працівників міськради та врази зменшувати витрати за купівлю паперу. Як користуватися електронною системою працівників мерії навчали в ході спеціальних тренінгів.

Задля захисту даних, що містяться в документах, електронний комплекс «УкрДок» оснащено спеціальною системою безпеки.

Разом з тим, вже з 22 лютого до електронного документообігу планують залучити комунальні заклади, підприємства та райради Дніпропетровська.

Отримувати необхідні довідки, а також подавати заявки до міськради в електронному форматі дніпропетровці зможуть вже з 1 квітня.

«Влада має бути максимально відкритою» – зазначає міський голова Борис Філатов. На цьому він наголошував ще під час передвиборчої кампанії. Впровадження електронного документообігу -  це реалізація програмних пріоритетів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...