App Store Google Play

Громсила та Самопоміч в міськраді провели репетицію сесії

18.02.2016 08:40
Громсила та Самопоміч в міськраді провели репетицію сесії

17 лютого в сесійній залі Дніпропетровської міської ради відбулися так звані "громадські слухання" з проекту регламенту, проекту положення про постійні депутатські комісії, проекту положення про виконавчий комітет та виконавчі органи міськради.

Організатором заходу формально була фракція "Самопомочі" на чолі з Артемом Хмельниковим. Також на електронну адресу дніпропетровської "Самопомочі" пропонувалося відправляти коментарі з приводу проектів рішень.

Депутати "реєструвалися" за столком на вході до сесійної зали. Всього було зареєстровано 27 (за іншими даними 29) депутатів. З них - 5 від "УКРОПа". Тож очевидним стало, що кворуму для проведення сесії в "опозиції" наразі немає. Довелось задовольнитися "громадськими слуханніями". 

На вході депутатам роздавали розруківки проектів рішень, на титульному листі одного з них надруковано "СЕСІЯ. РІШЕННЯ", а також "2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Краснова З.Г."

Сам Краснов і вів засідання. Виступав з докладом Артем Хмельников. З громадськості були галасливі прихильниці секретаря міськради, які не давали висловитись представникам інших фракцій. Зрештою Хмельников і Краснов самі змушені були декілька разів зробити їм зауваження.

Також виступив Олексадр Санжара, який по кожному пункту довів "ініціаторам", що запропоновані зміни протирічать діючому законодавтству. 

Також один з депутатів зазначив, що лише тільки в одному з запропонованих документів було нараховано більше тисячі помилок (в тому числі орфографічних, пунктуаційних тощо).  

Під кінець "слухань" майже нікого в залі не залишилось - всі замерзли і розійшлись.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...