App Store Google Play

Громсила та Самопоміч в міськраді провели репетицію сесії

18.02.2016 08:40
Громсила та Самопоміч в міськраді провели репетицію сесії

17 лютого в сесійній залі Дніпропетровської міської ради відбулися так звані "громадські слухання" з проекту регламенту, проекту положення про постійні депутатські комісії, проекту положення про виконавчий комітет та виконавчі органи міськради.

Організатором заходу формально була фракція "Самопомочі" на чолі з Артемом Хмельниковим. Також на електронну адресу дніпропетровської "Самопомочі" пропонувалося відправляти коментарі з приводу проектів рішень.

Депутати "реєструвалися" за столком на вході до сесійної зали. Всього було зареєстровано 27 (за іншими даними 29) депутатів. З них - 5 від "УКРОПа". Тож очевидним стало, що кворуму для проведення сесії в "опозиції" наразі немає. Довелось задовольнитися "громадськими слуханніями". 

На вході депутатам роздавали розруківки проектів рішень, на титульному листі одного з них надруковано "СЕСІЯ. РІШЕННЯ", а також "2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Краснова З.Г."

Сам Краснов і вів засідання. Виступав з докладом Артем Хмельников. З громадськості були галасливі прихильниці секретаря міськради, які не давали висловитись представникам інших фракцій. Зрештою Хмельников і Краснов самі змушені були декілька разів зробити їм зауваження.

Також виступив Олексадр Санжара, який по кожному пункту довів "ініціаторам", що запропоновані зміни протирічать діючому законодавтству. 

Також один з депутатів зазначив, що лише тільки в одному з запропонованих документів було нараховано більше тисячі помилок (в тому числі орфографічних, пунктуаційних тощо).  

Під кінець "слухань" майже нікого в залі не залишилось - всі замерзли і розійшлись.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...