App Store Google Play

Громсила та Самопоміч в міськраді провели репетицію сесії

18.02.2016 08:40
Громсила та Самопоміч в міськраді провели репетицію сесії

17 лютого в сесійній залі Дніпропетровської міської ради відбулися так звані "громадські слухання" з проекту регламенту, проекту положення про постійні депутатські комісії, проекту положення про виконавчий комітет та виконавчі органи міськради.

Організатором заходу формально була фракція "Самопомочі" на чолі з Артемом Хмельниковим. Також на електронну адресу дніпропетровської "Самопомочі" пропонувалося відправляти коментарі з приводу проектів рішень.

Депутати "реєструвалися" за столком на вході до сесійної зали. Всього було зареєстровано 27 (за іншими даними 29) депутатів. З них - 5 від "УКРОПа". Тож очевидним стало, що кворуму для проведення сесії в "опозиції" наразі немає. Довелось задовольнитися "громадськими слуханніями". 

На вході депутатам роздавали розруківки проектів рішень, на титульному листі одного з них надруковано "СЕСІЯ. РІШЕННЯ", а також "2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Краснова З.Г."

Сам Краснов і вів засідання. Виступав з докладом Артем Хмельников. З громадськості були галасливі прихильниці секретаря міськради, які не давали висловитись представникам інших фракцій. Зрештою Хмельников і Краснов самі змушені були декілька разів зробити їм зауваження.

Також виступив Олексадр Санжара, який по кожному пункту довів "ініціаторам", що запропоновані зміни протирічать діючому законодавтству. 

Також один з депутатів зазначив, що лише тільки в одному з запропонованих документів було нараховано більше тисячі помилок (в тому числі орфографічних, пунктуаційних тощо).  

Під кінець "слухань" майже нікого в залі не залишилось - всі замерзли і розійшлись.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...