App Store Google Play

Громсила та Самопоміч в міськраді провели репетицію сесії

18.02.2016 08:40
Громсила та Самопоміч в міськраді провели репетицію сесії

17 лютого в сесійній залі Дніпропетровської міської ради відбулися так звані "громадські слухання" з проекту регламенту, проекту положення про постійні депутатські комісії, проекту положення про виконавчий комітет та виконавчі органи міськради.

Організатором заходу формально була фракція "Самопомочі" на чолі з Артемом Хмельниковим. Також на електронну адресу дніпропетровської "Самопомочі" пропонувалося відправляти коментарі з приводу проектів рішень.

Депутати "реєструвалися" за столком на вході до сесійної зали. Всього було зареєстровано 27 (за іншими даними 29) депутатів. З них - 5 від "УКРОПа". Тож очевидним стало, що кворуму для проведення сесії в "опозиції" наразі немає. Довелось задовольнитися "громадськими слуханніями". 

На вході депутатам роздавали розруківки проектів рішень, на титульному листі одного з них надруковано "СЕСІЯ. РІШЕННЯ", а також "2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Краснова З.Г."

Сам Краснов і вів засідання. Виступав з докладом Артем Хмельников. З громадськості були галасливі прихильниці секретаря міськради, які не давали висловитись представникам інших фракцій. Зрештою Хмельников і Краснов самі змушені були декілька разів зробити їм зауваження.

Також виступив Олексадр Санжара, який по кожному пункту довів "ініціаторам", що запропоновані зміни протирічать діючому законодавтству. 

Також один з депутатів зазначив, що лише тільки в одному з запропонованих документів було нараховано більше тисячі помилок (в тому числі орфографічних, пунктуаційних тощо).  

Під кінець "слухань" майже нікого в залі не залишилось - всі замерзли і розійшлись.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...