App Store Google Play

Центр грантрайтінга презентує три нових проекти, – Валентин Резніченко

17.02.2016 13:30
Центр грантрайтінга презентує три нових проекти, – Валентин Резніченко

Мандрівний театр, етнографічні подорожі Дніпропетровщиною, тренінги для представників об’єднаних громад – такі проекти підготував до реалізації Центр міжнародного грантрайтінга при ОДА. Вони будуть втілені найближчим часом. Наразі Центр визначається з партнерами, які надаватимуть фінансову підтримку. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Центр розробляє і втілює грантові проекти, залучає під них міжнародні кошти. Ключові сфери – енергоефективність, децентралізація, підтримка малого та середнього бізнесу. Окрема увага приділена програмам підтримки ветеранів АТО та переселенців. Наразі підготовлені до реалізації три нових грантових проекти», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Долучити дітей переселенців до культурної спадщини нашого краю покликаний проект «Мандрівний театр». Театр подорожуватиме школами області. До складу творчої групи, крім акторів, увійдуть історики та українознавці. Вони допомагатимуть молоді з Донбасу відкривати Україну по-новому. Старт проекту – на початку квітня.

Адаптуватися на новому місці переселенцям допоможе і проект «Залучення дітей з родин переселенців до культурних традицій Дніпровського краю». Головний його посил – «Переселенці – не гості, вони – вдома». Діти знайомитимуться з історичною та культурною спадщиною нашого регіону під час етнографічних та народознавчих подорожей.

Ще один проект, що реалізується, – тренінги з грантрайтінга. У них візьмуть участь представники 16-ти новостворених об’єднаних територіальних громад. Фахівці Центру розкажуть, як правильного складати грантові проекти, оформлювати заявки для участі в конкурсах. Перший тренінг планують провести в середині березня в Апостолівській територіальній громаді.

Центр грантрайтінга працює з осені 2015-го. У минулому році він реалізував два проекти. Перший – «Дні кар’єри». Переселенців учили правильно складати резюме, проходити співбесіду та будувати власний бізнес. Другий – найбільший в Україні форум з грантрайтінга. Його учасниками стали понад 400 волонтерів та представників громадських організацій з різних регіонів.

Адреса Центру міжнародного грантрайтінга: Дніпропетровськ, пр. Кірова,1, ОДА. Тел.: (056) 742-70-73.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...