App Store Google Play

Центр грантрайтінга презентує три нових проекти, – Валентин Резніченко

17.02.2016 13:30
Центр грантрайтінга презентує три нових проекти, – Валентин Резніченко

Мандрівний театр, етнографічні подорожі Дніпропетровщиною, тренінги для представників об’єднаних громад – такі проекти підготував до реалізації Центр міжнародного грантрайтінга при ОДА. Вони будуть втілені найближчим часом. Наразі Центр визначається з партнерами, які надаватимуть фінансову підтримку. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Центр розробляє і втілює грантові проекти, залучає під них міжнародні кошти. Ключові сфери – енергоефективність, децентралізація, підтримка малого та середнього бізнесу. Окрема увага приділена програмам підтримки ветеранів АТО та переселенців. Наразі підготовлені до реалізації три нових грантових проекти», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Долучити дітей переселенців до культурної спадщини нашого краю покликаний проект «Мандрівний театр». Театр подорожуватиме школами області. До складу творчої групи, крім акторів, увійдуть історики та українознавці. Вони допомагатимуть молоді з Донбасу відкривати Україну по-новому. Старт проекту – на початку квітня.

Адаптуватися на новому місці переселенцям допоможе і проект «Залучення дітей з родин переселенців до культурних традицій Дніпровського краю». Головний його посил – «Переселенці – не гості, вони – вдома». Діти знайомитимуться з історичною та культурною спадщиною нашого регіону під час етнографічних та народознавчих подорожей.

Ще один проект, що реалізується, – тренінги з грантрайтінга. У них візьмуть участь представники 16-ти новостворених об’єднаних територіальних громад. Фахівці Центру розкажуть, як правильного складати грантові проекти, оформлювати заявки для участі в конкурсах. Перший тренінг планують провести в середині березня в Апостолівській територіальній громаді.

Центр грантрайтінга працює з осені 2015-го. У минулому році він реалізував два проекти. Перший – «Дні кар’єри». Переселенців учили правильно складати резюме, проходити співбесіду та будувати власний бізнес. Другий – найбільший в Україні форум з грантрайтінга. Його учасниками стали понад 400 волонтерів та представників громадських організацій з різних регіонів.

Адреса Центру міжнародного грантрайтінга: Дніпропетровськ, пр. Кірова,1, ОДА. Тел.: (056) 742-70-73.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...