App Store Google Play

Центр грантрайтінга презентує три нових проекти, – Валентин Резніченко

17.02.2016 13:30
Центр грантрайтінга презентує три нових проекти, – Валентин Резніченко

Мандрівний театр, етнографічні подорожі Дніпропетровщиною, тренінги для представників об’єднаних громад – такі проекти підготував до реалізації Центр міжнародного грантрайтінга при ОДА. Вони будуть втілені найближчим часом. Наразі Центр визначається з партнерами, які надаватимуть фінансову підтримку. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Центр розробляє і втілює грантові проекти, залучає під них міжнародні кошти. Ключові сфери – енергоефективність, децентралізація, підтримка малого та середнього бізнесу. Окрема увага приділена програмам підтримки ветеранів АТО та переселенців. Наразі підготовлені до реалізації три нових грантових проекти», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Долучити дітей переселенців до культурної спадщини нашого краю покликаний проект «Мандрівний театр». Театр подорожуватиме школами області. До складу творчої групи, крім акторів, увійдуть історики та українознавці. Вони допомагатимуть молоді з Донбасу відкривати Україну по-новому. Старт проекту – на початку квітня.

Адаптуватися на новому місці переселенцям допоможе і проект «Залучення дітей з родин переселенців до культурних традицій Дніпровського краю». Головний його посил – «Переселенці – не гості, вони – вдома». Діти знайомитимуться з історичною та культурною спадщиною нашого регіону під час етнографічних та народознавчих подорожей.

Ще один проект, що реалізується, – тренінги з грантрайтінга. У них візьмуть участь представники 16-ти новостворених об’єднаних територіальних громад. Фахівці Центру розкажуть, як правильного складати грантові проекти, оформлювати заявки для участі в конкурсах. Перший тренінг планують провести в середині березня в Апостолівській територіальній громаді.

Центр грантрайтінга працює з осені 2015-го. У минулому році він реалізував два проекти. Перший – «Дні кар’єри». Переселенців учили правильно складати резюме, проходити співбесіду та будувати власний бізнес. Другий – найбільший в Україні форум з грантрайтінга. Його учасниками стали понад 400 волонтерів та представників громадських організацій з різних регіонів.

Адреса Центру міжнародного грантрайтінга: Дніпропетровськ, пр. Кірова,1, ОДА. Тел.: (056) 742-70-73.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...