App Store Google Play

Центр грантрайтінга презентує три нових проекти, – Валентин Резніченко

17.02.2016 13:30
Центр грантрайтінга презентує три нових проекти, – Валентин Резніченко

Мандрівний театр, етнографічні подорожі Дніпропетровщиною, тренінги для представників об’єднаних громад – такі проекти підготував до реалізації Центр міжнародного грантрайтінга при ОДА. Вони будуть втілені найближчим часом. Наразі Центр визначається з партнерами, які надаватимуть фінансову підтримку. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Центр розробляє і втілює грантові проекти, залучає під них міжнародні кошти. Ключові сфери – енергоефективність, децентралізація, підтримка малого та середнього бізнесу. Окрема увага приділена програмам підтримки ветеранів АТО та переселенців. Наразі підготовлені до реалізації три нових грантових проекти», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Долучити дітей переселенців до культурної спадщини нашого краю покликаний проект «Мандрівний театр». Театр подорожуватиме школами області. До складу творчої групи, крім акторів, увійдуть історики та українознавці. Вони допомагатимуть молоді з Донбасу відкривати Україну по-новому. Старт проекту – на початку квітня.

Адаптуватися на новому місці переселенцям допоможе і проект «Залучення дітей з родин переселенців до культурних традицій Дніпровського краю». Головний його посил – «Переселенці – не гості, вони – вдома». Діти знайомитимуться з історичною та культурною спадщиною нашого регіону під час етнографічних та народознавчих подорожей.

Ще один проект, що реалізується, – тренінги з грантрайтінга. У них візьмуть участь представники 16-ти новостворених об’єднаних територіальних громад. Фахівці Центру розкажуть, як правильного складати грантові проекти, оформлювати заявки для участі в конкурсах. Перший тренінг планують провести в середині березня в Апостолівській територіальній громаді.

Центр грантрайтінга працює з осені 2015-го. У минулому році він реалізував два проекти. Перший – «Дні кар’єри». Переселенців учили правильно складати резюме, проходити співбесіду та будувати власний бізнес. Другий – найбільший в Україні форум з грантрайтінга. Його учасниками стали понад 400 волонтерів та представників громадських організацій з різних регіонів.

Адреса Центру міжнародного грантрайтінга: Дніпропетровськ, пр. Кірова,1, ОДА. Тел.: (056) 742-70-73.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...