App Store Google Play

Справа Корбана - битва триває

17.02.2016 08:10
Справа Корбана - битва триває

Розгляд справи політичного в'язня Геннадія Корбана продовжується, але можна підвести чергові проміжні результату цього ганебного процесу.

"Закінчився черговий етап двобою за Корбана. Адвокати виснажені, Оксана Томчук в лікарні. По факту, що ми здобули.

Зганьблений на всю країну Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Лікар Катя та інші фахівці, що радили хворому тренувати серце стресами, не лишили йому варіантів. Це все повертає нас до системи. Прогнилої, закоцюблої, корумпованої системи. Як лікар міг розпатякати лікарську таємницю всупереч своїй етиці? Як могли віддати хворого всупереч протоколам МОЗ, не витримавши добу необхідного перебування під моніторами? Як могли призначати ліки, не коригуючи призначення з показниками аналізів? Як взагалі лікар без категорії з мізерним стажем могла бути призначена лікуючим до такого хворого, заради якого викликали експертів та збирали консиліуми? Це все риторичні питання, вони не потребують відповіді.

Печерський суд міста Києва частково задовольнив позов адвокатів і Геннадію Корбану має бути надане відповідна медична допомога в межах закладу, де він утримується.

Давайте не будемо. От давайте не будемо. Людина, якій викликають «Швидку» не може отримати медичну допомогу у межах закладу. Навіщо б тоді його до Амосова везли?

Щедрий жест колегії суддів апеляційного суду – скасувати рішення про ув’язнення Корбана до 25-го лютого і ухвалити діючим рішення про ув’язнення до 23-го. Ну, принаймні не дамо прокурорам відсвяткувати їх намолене свято в традиційний спосіб.

23-го буде слухання про подовження терміну тримання під вартою. В нас не має сумнівів щодо клопотань сторони обвинувачення. У вас немає бути сумнівів в тому, що ми битимемось до останнього. Правове невігластво – біда нашої країни. Слідчі, прокурори та судді звили діяти за принципом «і так сойдьот». Ми будемо методично послідовно їх відучати. Рано чи пізно це вдасться.

Сподіваємося, наш підзахисний, а одночасно і піддослідний, доживе до верховенства права та неупередженості", - йдеться у повідомленні Правозахисної Групи "СІЧ".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...