App Store Google Play

Заступник Філатова збиратиме і утилізуватиме сміття «по-новому»

16.02.2016 18:10
Заступник Філатова збиратиме і утилізуватиме сміття «по-новому»

Нову систему збирання та улитізації твердих побутових відходів обіцяє впровадити в.о.заступника міського голови Дмитро Погребов.

Для того, аби зробити Дніпропетровськ чистим і комфортним, місто пропонують поділити на умовні сектори, прибиранням яких опікуватимуться наймані компанії. Для утилізації сміття може бути збудований сміттєспалювальний завод.

Альтернативний метод – зміна системи роботи на сміттєвих полігонах. Дмитро Погребов підкреслив – наразі у Дніпропетровську прибиранням сміття займаються всі і ніхто.

Як змінити ситуацію – про це він розповів під час традиційної прес-конференції. За інформацією Дмитра Погребова, наразі у Дніпропетровську від сміття офіційно прибирають близько 30% території міста. Усе інше – не закріплене ні за ким і, відповідно, не прибирається.

«Ми хочемо спростити всі схеми і відповідальність. Усі сектори і території мають бути чітко окреслені. Там має прибирати сміття хтось один – якась кампанія. І не важливо, чи це вулиці, тротуари чи прибудинкова територія», - підкреслив Погребов.

За його словами, такі компанії обиратимуть через тендер. Дмитро Погребов також додав, що зібране сміття необхідно сортувати, та, за можливістю, проводити його повторну переробку. Решту треба утилізувати. Це можливо, якщо збудувати сміттєспалювальний завод або запровадити якісні методи роботи на сміттєвих полігонах. За інформацією Погребова, наразі ведуться переговори з різними компаніями, які можуть надати подібні послуги.

Перші результати роботи у цій галузі можна буде побачити вже до кінця року. Разом з тим, Дмитро Погребов анонсував приведення до ладуливньових споруд у місті. За його словами, для цього у міськраді розробляють спеціальний проект. Роботи будуть проводити з урахуванням поточних ремонтів доріг.

Теги: сміття, ТБО


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...
Без малого месяц назад я предупреждал о том, что программа Бюджет Участия под угрозой срыва. Прогноз оправдался - многотысячные вбросы голосов и фальсификации критично исказили результаты голосования,...