App Store Google Play

Заступник Філатова збиратиме і утилізуватиме сміття «по-новому»

16.02.2016 18:10
Заступник Філатова збиратиме і утилізуватиме сміття «по-новому»

Нову систему збирання та улитізації твердих побутових відходів обіцяє впровадити в.о.заступника міського голови Дмитро Погребов.

Для того, аби зробити Дніпропетровськ чистим і комфортним, місто пропонують поділити на умовні сектори, прибиранням яких опікуватимуться наймані компанії. Для утилізації сміття може бути збудований сміттєспалювальний завод.

Альтернативний метод – зміна системи роботи на сміттєвих полігонах. Дмитро Погребов підкреслив – наразі у Дніпропетровську прибиранням сміття займаються всі і ніхто.

Як змінити ситуацію – про це він розповів під час традиційної прес-конференції. За інформацією Дмитра Погребова, наразі у Дніпропетровську від сміття офіційно прибирають близько 30% території міста. Усе інше – не закріплене ні за ким і, відповідно, не прибирається.

«Ми хочемо спростити всі схеми і відповідальність. Усі сектори і території мають бути чітко окреслені. Там має прибирати сміття хтось один – якась кампанія. І не важливо, чи це вулиці, тротуари чи прибудинкова територія», - підкреслив Погребов.

За його словами, такі компанії обиратимуть через тендер. Дмитро Погребов також додав, що зібране сміття необхідно сортувати, та, за можливістю, проводити його повторну переробку. Решту треба утилізувати. Це можливо, якщо збудувати сміттєспалювальний завод або запровадити якісні методи роботи на сміттєвих полігонах. За інформацією Погребова, наразі ведуться переговори з різними компаніями, які можуть надати подібні послуги.

Перші результати роботи у цій галузі можна буде побачити вже до кінця року. Разом з тим, Дмитро Погребов анонсував приведення до ладуливньових споруд у місті. За його словами, для цього у міськраді розробляють спеціальний проект. Роботи будуть проводити з урахуванням поточних ремонтів доріг.

Теги: сміття, ТБО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...