App Store Google Play

Заступник Філатова збиратиме і утилізуватиме сміття «по-новому»

16.02.2016 18:10
Заступник Філатова збиратиме і утилізуватиме сміття «по-новому»

Нову систему збирання та улитізації твердих побутових відходів обіцяє впровадити в.о.заступника міського голови Дмитро Погребов.

Для того, аби зробити Дніпропетровськ чистим і комфортним, місто пропонують поділити на умовні сектори, прибиранням яких опікуватимуться наймані компанії. Для утилізації сміття може бути збудований сміттєспалювальний завод.

Альтернативний метод – зміна системи роботи на сміттєвих полігонах. Дмитро Погребов підкреслив – наразі у Дніпропетровську прибиранням сміття займаються всі і ніхто.

Як змінити ситуацію – про це він розповів під час традиційної прес-конференції. За інформацією Дмитра Погребова, наразі у Дніпропетровську від сміття офіційно прибирають близько 30% території міста. Усе інше – не закріплене ні за ким і, відповідно, не прибирається.

«Ми хочемо спростити всі схеми і відповідальність. Усі сектори і території мають бути чітко окреслені. Там має прибирати сміття хтось один – якась кампанія. І не важливо, чи це вулиці, тротуари чи прибудинкова територія», - підкреслив Погребов.

За його словами, такі компанії обиратимуть через тендер. Дмитро Погребов також додав, що зібране сміття необхідно сортувати, та, за можливістю, проводити його повторну переробку. Решту треба утилізувати. Це можливо, якщо збудувати сміттєспалювальний завод або запровадити якісні методи роботи на сміттєвих полігонах. За інформацією Погребова, наразі ведуться переговори з різними компаніями, які можуть надати подібні послуги.

Перші результати роботи у цій галузі можна буде побачити вже до кінця року. Разом з тим, Дмитро Погребов анонсував приведення до ладуливньових споруд у місті. За його словами, для цього у міськраді розробляють спеціальний проект. Роботи будуть проводити з урахуванням поточних ремонтів доріг.

Теги: сміття, ТБО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...