App Store Google Play

Міськводоканал треба виводити з банкрутства та проводити системну реконструкцію, - Дмитро Погребов

16.02.2016 19:20
Міськводоканал треба виводити з банкрутства та проводити системну реконструкцію, - Дмитро Погребов

В.о. першого заступника міського голови Дмитро Поргебов розповів, які зміни чекають на основного постачальника води у Дніпропетровську. У майбутньому реформуванні Міськводоканалу врахують нинішній стан підприємства – зокрема його борги. Перший етап реконструкції розпочнуть вже цього року. Загалом роботи можуть тривати кілька років. Про це Дмитро Погребов розповів в ході традиційної прес-конференції.

Ситуацію з поставкою води у Дніпропетровську він назвав критичною. Наразі єдиним підприємством, яке її здійснює, є Міськводоканал.

«Методично та цілеспрямовано це комунальне підприємство заводили в глухий кут, заводили у борги. Воно фактично майже банкрут. У такому плачевному фінансовому стані той продукт, який воно подає людям, є такої ж якості», - сказав Дмитро Погребов.

Наразі у Міськводоканалу є три точки водозабору. Дві з них у межах міста – біля Кайдакського мосту. Ще одна точка – Аульський водовід, що знаходиться за 40 км від обласного центру. Саме звідси надходить до 35% загального об’єму води. У той же час, її вартість у два рази вища, ніж у інших точках.

«Необхідно правильно вивести Міськводоканал з того стану, в якому він зараз. Шляхом залучення кредитних ресурсів зробити повну реконструкцію. І забезпечити у Дніпропетровську нормальне водопостачання», - додав Погребов.

За його словами, роботи будуть недешевими. Основна проблема полягає у масштабному ремонті комунікацій доставки води в будинки і на підприємства – технічні мережі перебувають в особливо жахливому стані.

Разом з тим, Дмитро Погребов запевнив – стратегію ремонту у міськраді вже розроблено.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...