App Store Google Play

Міськводоканал треба виводити з банкрутства та проводити системну реконструкцію, - Дмитро Погребов

16.02.2016 19:20
Міськводоканал треба виводити з банкрутства та проводити системну реконструкцію, - Дмитро Погребов

В.о. першого заступника міського голови Дмитро Поргебов розповів, які зміни чекають на основного постачальника води у Дніпропетровську. У майбутньому реформуванні Міськводоканалу врахують нинішній стан підприємства – зокрема його борги. Перший етап реконструкції розпочнуть вже цього року. Загалом роботи можуть тривати кілька років. Про це Дмитро Погребов розповів в ході традиційної прес-конференції.

Ситуацію з поставкою води у Дніпропетровську він назвав критичною. Наразі єдиним підприємством, яке її здійснює, є Міськводоканал.

«Методично та цілеспрямовано це комунальне підприємство заводили в глухий кут, заводили у борги. Воно фактично майже банкрут. У такому плачевному фінансовому стані той продукт, який воно подає людям, є такої ж якості», - сказав Дмитро Погребов.

Наразі у Міськводоканалу є три точки водозабору. Дві з них у межах міста – біля Кайдакського мосту. Ще одна точка – Аульський водовід, що знаходиться за 40 км від обласного центру. Саме звідси надходить до 35% загального об’єму води. У той же час, її вартість у два рази вища, ніж у інших точках.

«Необхідно правильно вивести Міськводоканал з того стану, в якому він зараз. Шляхом залучення кредитних ресурсів зробити повну реконструкцію. І забезпечити у Дніпропетровську нормальне водопостачання», - додав Погребов.

За його словами, роботи будуть недешевими. Основна проблема полягає у масштабному ремонті комунікацій доставки води в будинки і на підприємства – технічні мережі перебувають в особливо жахливому стані.

Разом з тим, Дмитро Погребов запевнив – стратегію ремонту у міськраді вже розроблено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...
Так сложилось, что на протяжении 2,5 лет наша команда(ГромКонтроль) дискутирует с ДнепрОГА и проводит совместную работу по ряду направлений. Одно из них - пригородный и междугородный внутриобластной а...
Кожен громадянин України має право безкоштовно отримати купу землі від Держави у приватну власність!Ціла стаття є в Конституції, нумер 121! Хочеш сільським господарством займатися? Не хочеш? все одно...