App Store Google Play

Міськводоканал треба виводити з банкрутства та проводити системну реконструкцію, - Дмитро Погребов

16.02.2016 19:20
Міськводоканал треба виводити з банкрутства та проводити системну реконструкцію, - Дмитро Погребов

В.о. першого заступника міського голови Дмитро Поргебов розповів, які зміни чекають на основного постачальника води у Дніпропетровську. У майбутньому реформуванні Міськводоканалу врахують нинішній стан підприємства – зокрема його борги. Перший етап реконструкції розпочнуть вже цього року. Загалом роботи можуть тривати кілька років. Про це Дмитро Погребов розповів в ході традиційної прес-конференції.

Ситуацію з поставкою води у Дніпропетровську він назвав критичною. Наразі єдиним підприємством, яке її здійснює, є Міськводоканал.

«Методично та цілеспрямовано це комунальне підприємство заводили в глухий кут, заводили у борги. Воно фактично майже банкрут. У такому плачевному фінансовому стані той продукт, який воно подає людям, є такої ж якості», - сказав Дмитро Погребов.

Наразі у Міськводоканалу є три точки водозабору. Дві з них у межах міста – біля Кайдакського мосту. Ще одна точка – Аульський водовід, що знаходиться за 40 км від обласного центру. Саме звідси надходить до 35% загального об’єму води. У той же час, її вартість у два рази вища, ніж у інших точках.

«Необхідно правильно вивести Міськводоканал з того стану, в якому він зараз. Шляхом залучення кредитних ресурсів зробити повну реконструкцію. І забезпечити у Дніпропетровську нормальне водопостачання», - додав Погребов.

За його словами, роботи будуть недешевими. Основна проблема полягає у масштабному ремонті комунікацій доставки води в будинки і на підприємства – технічні мережі перебувають в особливо жахливому стані.

Разом з тим, Дмитро Погребов запевнив – стратегію ремонту у міськраді вже розроблено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...