App Store Google Play

Міськводоканал треба виводити з банкрутства та проводити системну реконструкцію, - Дмитро Погребов

16.02.2016 19:20
Міськводоканал треба виводити з банкрутства та проводити системну реконструкцію, - Дмитро Погребов

В.о. першого заступника міського голови Дмитро Поргебов розповів, які зміни чекають на основного постачальника води у Дніпропетровську. У майбутньому реформуванні Міськводоканалу врахують нинішній стан підприємства – зокрема його борги. Перший етап реконструкції розпочнуть вже цього року. Загалом роботи можуть тривати кілька років. Про це Дмитро Погребов розповів в ході традиційної прес-конференції.

Ситуацію з поставкою води у Дніпропетровську він назвав критичною. Наразі єдиним підприємством, яке її здійснює, є Міськводоканал.

«Методично та цілеспрямовано це комунальне підприємство заводили в глухий кут, заводили у борги. Воно фактично майже банкрут. У такому плачевному фінансовому стані той продукт, який воно подає людям, є такої ж якості», - сказав Дмитро Погребов.

Наразі у Міськводоканалу є три точки водозабору. Дві з них у межах міста – біля Кайдакського мосту. Ще одна точка – Аульський водовід, що знаходиться за 40 км від обласного центру. Саме звідси надходить до 35% загального об’єму води. У той же час, її вартість у два рази вища, ніж у інших точках.

«Необхідно правильно вивести Міськводоканал з того стану, в якому він зараз. Шляхом залучення кредитних ресурсів зробити повну реконструкцію. І забезпечити у Дніпропетровську нормальне водопостачання», - додав Погребов.

За його словами, роботи будуть недешевими. Основна проблема полягає у масштабному ремонті комунікацій доставки води в будинки і на підприємства – технічні мережі перебувають в особливо жахливому стані.

Разом з тим, Дмитро Погребов запевнив – стратегію ремонту у міськраді вже розроблено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...