App Store Google Play

Міськводоканал треба виводити з банкрутства та проводити системну реконструкцію, - Дмитро Погребов

16.02.2016 19:20
Міськводоканал треба виводити з банкрутства та проводити системну реконструкцію, - Дмитро Погребов

В.о. першого заступника міського голови Дмитро Поргебов розповів, які зміни чекають на основного постачальника води у Дніпропетровську. У майбутньому реформуванні Міськводоканалу врахують нинішній стан підприємства – зокрема його борги. Перший етап реконструкції розпочнуть вже цього року. Загалом роботи можуть тривати кілька років. Про це Дмитро Погребов розповів в ході традиційної прес-конференції.

Ситуацію з поставкою води у Дніпропетровську він назвав критичною. Наразі єдиним підприємством, яке її здійснює, є Міськводоканал.

«Методично та цілеспрямовано це комунальне підприємство заводили в глухий кут, заводили у борги. Воно фактично майже банкрут. У такому плачевному фінансовому стані той продукт, який воно подає людям, є такої ж якості», - сказав Дмитро Погребов.

Наразі у Міськводоканалу є три точки водозабору. Дві з них у межах міста – біля Кайдакського мосту. Ще одна точка – Аульський водовід, що знаходиться за 40 км від обласного центру. Саме звідси надходить до 35% загального об’єму води. У той же час, її вартість у два рази вища, ніж у інших точках.

«Необхідно правильно вивести Міськводоканал з того стану, в якому він зараз. Шляхом залучення кредитних ресурсів зробити повну реконструкцію. І забезпечити у Дніпропетровську нормальне водопостачання», - додав Погребов.

За його словами, роботи будуть недешевими. Основна проблема полягає у масштабному ремонті комунікацій доставки води в будинки і на підприємства – технічні мережі перебувають в особливо жахливому стані.

Разом з тим, Дмитро Погребов запевнив – стратегію ремонту у міськраді вже розроблено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...