App Store Google Play

За вихідні з вулиць Дніпропетровська прибрали 21 незаконний кіоск

15.02.2016 11:40
За вихідні з вулиць Дніпропетровська прибрали 21 незаконний кіоск

Проведення демонтажу ларьків-порушників, яке розпочали 11 лютого, набирає обертів. Усе більше власників незаконних МАФів беруться прибирати споруди самостійно. За словами в.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради Дмитра Терент’єва, від таких дій підприємці лише виграють.

Втілювати обіцяне цими вихідними не заважала навіть негода. Зранку в неділю від несанкціонованих МАФів частково звільнили Привокзальну площу. Пізніше роботи перенесли до центру міста - на вул. Глінки, 11.

В.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради Дмитро Терент’єв каже, що все більше підприємців почали допомагати з демонтажем або взагалі організовувати його самостійно. Чи дотримують вони слова - Терент’єв перевіряє особисто.

Разом з тим, у суботу демонтаж ларьків провели на вул. Боброва, 21. Тутешні тротуари також не без допомоги власників звільнили від 9 незаконних кіосків.

За тим, як проходить демонтаж постійно стежать представники поліції, муніципальної гвардії, громадських організацій і формувань, а також ініціативні мешканці міста.

Наразі у списку примусового демонтажу залишається ще близько 20 незаконно встановлених МАФів.

Загалом у Дніпропетровську працюють до 1000 малих архітектурних форм, з яких офіційно – лише близько 60. Чому попали в немилість саме ці 41 об’єкт, і чи не зупиниться влада на них – поки що чиновники пояснення не дають.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...