App Store Google Play

За вихідні з вулиць Дніпропетровська прибрали 21 незаконний кіоск

15.02.2016 11:40
За вихідні з вулиць Дніпропетровська прибрали 21 незаконний кіоск

Проведення демонтажу ларьків-порушників, яке розпочали 11 лютого, набирає обертів. Усе більше власників незаконних МАФів беруться прибирати споруди самостійно. За словами в.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради Дмитра Терент’єва, від таких дій підприємці лише виграють.

Втілювати обіцяне цими вихідними не заважала навіть негода. Зранку в неділю від несанкціонованих МАФів частково звільнили Привокзальну площу. Пізніше роботи перенесли до центру міста - на вул. Глінки, 11.

В.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради Дмитро Терент’єв каже, що все більше підприємців почали допомагати з демонтажем або взагалі організовувати його самостійно. Чи дотримують вони слова - Терент’єв перевіряє особисто.

Разом з тим, у суботу демонтаж ларьків провели на вул. Боброва, 21. Тутешні тротуари також не без допомоги власників звільнили від 9 незаконних кіосків.

За тим, як проходить демонтаж постійно стежать представники поліції, муніципальної гвардії, громадських організацій і формувань, а також ініціативні мешканці міста.

Наразі у списку примусового демонтажу залишається ще близько 20 незаконно встановлених МАФів.

Загалом у Дніпропетровську працюють до 1000 малих архітектурних форм, з яких офіційно – лише близько 60. Чому попали в немилість саме ці 41 об’єкт, і чи не зупиниться влада на них – поки що чиновники пояснення не дають.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...