App Store Google Play

За вихідні з вулиць Дніпропетровська прибрали 21 незаконний кіоск

15.02.2016 11:40
За вихідні з вулиць Дніпропетровська прибрали 21 незаконний кіоск

Проведення демонтажу ларьків-порушників, яке розпочали 11 лютого, набирає обертів. Усе більше власників незаконних МАФів беруться прибирати споруди самостійно. За словами в.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради Дмитра Терент’єва, від таких дій підприємці лише виграють.

Втілювати обіцяне цими вихідними не заважала навіть негода. Зранку в неділю від несанкціонованих МАФів частково звільнили Привокзальну площу. Пізніше роботи перенесли до центру міста - на вул. Глінки, 11.

В.о. начальника департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради Дмитро Терент’єв каже, що все більше підприємців почали допомагати з демонтажем або взагалі організовувати його самостійно. Чи дотримують вони слова - Терент’єв перевіряє особисто.

Разом з тим, у суботу демонтаж ларьків провели на вул. Боброва, 21. Тутешні тротуари також не без допомоги власників звільнили від 9 незаконних кіосків.

За тим, як проходить демонтаж постійно стежать представники поліції, муніципальної гвардії, громадських організацій і формувань, а також ініціативні мешканці міста.

Наразі у списку примусового демонтажу залишається ще близько 20 незаконно встановлених МАФів.

Загалом у Дніпропетровську працюють до 1000 малих архітектурних форм, з яких офіційно – лише близько 60. Чому попали в немилість саме ці 41 об’єкт, і чи не зупиниться влада на них – поки що чиновники пояснення не дають.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...