App Store Google Play

У Дніпропетровську обговорено питання діяльності прокурорів у сфері протидії корупції

15.02.2016 08:20
У Дніпропетровську обговорено питання діяльності прокурорів у сфері протидії корупції

На базі прокуратури Дніпропетровської області відбувся семінар за темою «Питання організації діяльності прокурора як спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції та застосування антикорупційного законодавства».
У ньому взяли участь представники Генеральної прокуратури України, регіональних прокуратур, суддівського корпусу та експерти країни Європейського Союзу.

Під час семінару учасники обмінялися думками з актуальних на сьогоднішній день питань діяльності прокурорів у сфері протидії корупції, адже з урахуванням активного реформування органів прокуратури, а також змін у законодавстві, яке регламентує їх діяльність, потреба у проведенні таких заходів є високою.

На сьогоднішній день існує низка проблем щодо повноцінного функціонування суб’єктів протидії корупції та, як наслідок, застосування норм антикорупційного законодавства.

Так, із спеціально уповноважених  суб’єктів у сфері протидії корупції фактично діють лише органи прокуратури та органи національної поліції. Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне агентство з питань запобігання корупції перебувають на стадії утворення. Через це значна кількість норм чинного законодавства не працює.

Під час обговорення вказаних проблем учасники семінару ознайомились з досвідом експертів країни Європейського Союзу у подоланні корупції, напрацюваннями представників Генеральної прокуратури України, а також безпосередньо взяли участь у практичних заняттях.

 
 
Прес-служба прокуратури області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...