App Store Google Play

У Дніпропетровську обговорено питання діяльності прокурорів у сфері протидії корупції

15.02.2016 08:20
У Дніпропетровську обговорено питання діяльності прокурорів у сфері протидії корупції

На базі прокуратури Дніпропетровської області відбувся семінар за темою «Питання організації діяльності прокурора як спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції та застосування антикорупційного законодавства».
У ньому взяли участь представники Генеральної прокуратури України, регіональних прокуратур, суддівського корпусу та експерти країни Європейського Союзу.

Під час семінару учасники обмінялися думками з актуальних на сьогоднішній день питань діяльності прокурорів у сфері протидії корупції, адже з урахуванням активного реформування органів прокуратури, а також змін у законодавстві, яке регламентує їх діяльність, потреба у проведенні таких заходів є високою.

На сьогоднішній день існує низка проблем щодо повноцінного функціонування суб’єктів протидії корупції та, як наслідок, застосування норм антикорупційного законодавства.

Так, із спеціально уповноважених  суб’єктів у сфері протидії корупції фактично діють лише органи прокуратури та органи національної поліції. Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне агентство з питань запобігання корупції перебувають на стадії утворення. Через це значна кількість норм чинного законодавства не працює.

Під час обговорення вказаних проблем учасники семінару ознайомились з досвідом експертів країни Європейського Союзу у подоланні корупції, напрацюваннями представників Генеральної прокуратури України, а також безпосередньо взяли участь у практичних заняттях.

 
 
Прес-служба прокуратури області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...