App Store Google Play

У Дніпропетровську обговорено питання діяльності прокурорів у сфері протидії корупції

15.02.2016 08:20
У Дніпропетровську обговорено питання діяльності прокурорів у сфері протидії корупції

На базі прокуратури Дніпропетровської області відбувся семінар за темою «Питання організації діяльності прокурора як спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції та застосування антикорупційного законодавства».
У ньому взяли участь представники Генеральної прокуратури України, регіональних прокуратур, суддівського корпусу та експерти країни Європейського Союзу.

Під час семінару учасники обмінялися думками з актуальних на сьогоднішній день питань діяльності прокурорів у сфері протидії корупції, адже з урахуванням активного реформування органів прокуратури, а також змін у законодавстві, яке регламентує їх діяльність, потреба у проведенні таких заходів є високою.

На сьогоднішній день існує низка проблем щодо повноцінного функціонування суб’єктів протидії корупції та, як наслідок, застосування норм антикорупційного законодавства.

Так, із спеціально уповноважених  суб’єктів у сфері протидії корупції фактично діють лише органи прокуратури та органи національної поліції. Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне агентство з питань запобігання корупції перебувають на стадії утворення. Через це значна кількість норм чинного законодавства не працює.

Під час обговорення вказаних проблем учасники семінару ознайомились з досвідом експертів країни Європейського Союзу у подоланні корупції, напрацюваннями представників Генеральної прокуратури України, а також безпосередньо взяли участь у практичних заняттях.

 
 
Прес-служба прокуратури областіHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...