App Store Google Play

У Дніпропетровську обговорено питання діяльності прокурорів у сфері протидії корупції

15.02.2016 08:20
У Дніпропетровську обговорено питання діяльності прокурорів у сфері протидії корупції

На базі прокуратури Дніпропетровської області відбувся семінар за темою «Питання організації діяльності прокурора як спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції та застосування антикорупційного законодавства».
У ньому взяли участь представники Генеральної прокуратури України, регіональних прокуратур, суддівського корпусу та експерти країни Європейського Союзу.

Під час семінару учасники обмінялися думками з актуальних на сьогоднішній день питань діяльності прокурорів у сфері протидії корупції, адже з урахуванням активного реформування органів прокуратури, а також змін у законодавстві, яке регламентує їх діяльність, потреба у проведенні таких заходів є високою.

На сьогоднішній день існує низка проблем щодо повноцінного функціонування суб’єктів протидії корупції та, як наслідок, застосування норм антикорупційного законодавства.

Так, із спеціально уповноважених  суб’єктів у сфері протидії корупції фактично діють лише органи прокуратури та органи національної поліції. Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне агентство з питань запобігання корупції перебувають на стадії утворення. Через це значна кількість норм чинного законодавства не працює.

Під час обговорення вказаних проблем учасники семінару ознайомились з досвідом експертів країни Європейського Союзу у подоланні корупції, напрацюваннями представників Генеральної прокуратури України, а також безпосередньо взяли участь у практичних заняттях.

 
 
Прес-служба прокуратури області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...