App Store Google Play

"РОШЕН" отримує землю поза земельним аукціоном

15.02.2016 18:50
"РОШЕН" отримує землю поза земельним аукціоном

ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен» отримало на позаконкурсних умовах – без конкурентів і земельного аукціону, 7,5 гектара бориспільської землі. Це явно свідчить про зловживання службовим становищем із боку представників органів місцевого самоврядування Борисполя.

Про повідомив народний депутат Віталій Купрій.

"За встановленою законодавством процедурою «Рошен» мав звернутися до міської ради з проханням знайти їм ділянку. Міська рада мала б перевірити наявність вільних територій і організовувати земельний аукціон. У аукціоні мали б взяти участь компанії, які, крім «Рошен», хочуть отримати землю в оренду. І серед цих пропозицій міська рада мала б найвигіднішу для міста.

Проте земельні ділянки були передані «Бісквітному комплексу «Рошен» у суборенду в обхід земельного аукціону. При цьому журналісти отримали договір суборенди ділянки площею 7,5 гектара, укладений між вказаним комунальним підприємством і ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен».

Коментуючи зазначену ситуацію щодо відсутності проведення аукціону, мер Борисполя заявив, що проведення аукціону забирає занадто багато часу.

Таким чином, у діях посадових осіб Бориспільської міської ради вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем.

Звернувся до Генпрокурора Віктора Шокіна з вимогою негайного внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. А також розпочати розслідування на яких умовах президентська корпорація співпрацює з органами місцевого самоврядування", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...