App Store Google Play

"РОШЕН" отримує землю поза земельним аукціоном

15.02.2016 18:50
"РОШЕН" отримує землю поза земельним аукціоном

ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен» отримало на позаконкурсних умовах – без конкурентів і земельного аукціону, 7,5 гектара бориспільської землі. Це явно свідчить про зловживання службовим становищем із боку представників органів місцевого самоврядування Борисполя.

Про повідомив народний депутат Віталій Купрій.

"За встановленою законодавством процедурою «Рошен» мав звернутися до міської ради з проханням знайти їм ділянку. Міська рада мала б перевірити наявність вільних територій і організовувати земельний аукціон. У аукціоні мали б взяти участь компанії, які, крім «Рошен», хочуть отримати землю в оренду. І серед цих пропозицій міська рада мала б найвигіднішу для міста.

Проте земельні ділянки були передані «Бісквітному комплексу «Рошен» у суборенду в обхід земельного аукціону. При цьому журналісти отримали договір суборенди ділянки площею 7,5 гектара, укладений між вказаним комунальним підприємством і ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен».

Коментуючи зазначену ситуацію щодо відсутності проведення аукціону, мер Борисполя заявив, що проведення аукціону забирає занадто багато часу.

Таким чином, у діях посадових осіб Бориспільської міської ради вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем.

Звернувся до Генпрокурора Віктора Шокіна з вимогою негайного внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. А також розпочати розслідування на яких умовах президентська корпорація співпрацює з органами місцевого самоврядування", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...