App Store Google Play

"РОШЕН" отримує землю поза земельним аукціоном

15.02.2016 18:50
"РОШЕН" отримує землю поза земельним аукціоном

ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен» отримало на позаконкурсних умовах – без конкурентів і земельного аукціону, 7,5 гектара бориспільської землі. Це явно свідчить про зловживання службовим становищем із боку представників органів місцевого самоврядування Борисполя.

Про повідомив народний депутат Віталій Купрій.

"За встановленою законодавством процедурою «Рошен» мав звернутися до міської ради з проханням знайти їм ділянку. Міська рада мала б перевірити наявність вільних територій і організовувати земельний аукціон. У аукціоні мали б взяти участь компанії, які, крім «Рошен», хочуть отримати землю в оренду. І серед цих пропозицій міська рада мала б найвигіднішу для міста.

Проте земельні ділянки були передані «Бісквітному комплексу «Рошен» у суборенду в обхід земельного аукціону. При цьому журналісти отримали договір суборенди ділянки площею 7,5 гектара, укладений між вказаним комунальним підприємством і ТОВ «Бісквітний комплекс «Рошен».

Коментуючи зазначену ситуацію щодо відсутності проведення аукціону, мер Борисполя заявив, що проведення аукціону забирає занадто багато часу.

Таким чином, у діях посадових осіб Бориспільської міської ради вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем.

Звернувся до Генпрокурора Віктора Шокіна з вимогою негайного внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. А також розпочати розслідування на яких умовах президентська корпорація співпрацює з органами місцевого самоврядування", - йдеться у повідомленні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...