App Store Google Play

В Альма матер загиблого бійця АТО встановили меморіальну дошку

13.02.2016 08:35
В Альма матер загиблого бійця АТО встановили меморіальну дошку
На Дніпропетровщині вшановують пам'ять загиблого в АТО 31-річного Артура Місківа. Він до останнього боровся за Україну і загинув у Дебальцевому рік тому. На честь справжнього патріота у його Альма матер відкрили меморіальну дошку.

«Сьогодні ми вшановуємо людину, яка віддала своє життя за незалежність України. Артур Місків заплатив найбільшу у світі ціну за нашу свободу. Його мужність, стійкість і відвага вражають», – сказав перший заступник голови ОДА Олег Кужман.

Артур Місків родом з Березнуватівки Солонянського району, за першою освітою агроном, за другою – держслужбовець. Хлопець певний час працював в облдержадміністрації, але згодом вирішив повернутися до сільського господарства. Працював у різних компаніях, мав успіхи.

«Артур був талановитим агрономом. Він навіть посадив у мене біля будинку два дерева. Вони виросли, приносять плоди, – пригадує його колишній одногрупник Ігор Романчук. – Загибель Артура – справжня втрата, він був моїм другом – щирим, спокійним, виваженим. Товариш мріяв про родину та доньку на ім’я Маша».

На службу Артура Місківа призвали у серпні 2014-го, в АТО він потрапив у грудні.

«Ми, як батьки, боялися за сина. Відмовляли його від служби. Але Артур був справжнім патріотом. Він пішов воювати за покликом серця, захищаючи майбутнє країни».

Хлопець героїчно загинув 10 лютого у місті Дебальцеве, за день до офіційного перемир’я.

На честь Артура його друзі та одногрупники відкрили в Альма матер – Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – меморіальну дошку.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...