App Store Google Play

В Альма матер загиблого бійця АТО встановили меморіальну дошку

13.02.2016 08:35
В Альма матер загиблого бійця АТО встановили меморіальну дошку
На Дніпропетровщині вшановують пам'ять загиблого в АТО 31-річного Артура Місківа. Він до останнього боровся за Україну і загинув у Дебальцевому рік тому. На честь справжнього патріота у його Альма матер відкрили меморіальну дошку.

«Сьогодні ми вшановуємо людину, яка віддала своє життя за незалежність України. Артур Місків заплатив найбільшу у світі ціну за нашу свободу. Його мужність, стійкість і відвага вражають», – сказав перший заступник голови ОДА Олег Кужман.

Артур Місків родом з Березнуватівки Солонянського району, за першою освітою агроном, за другою – держслужбовець. Хлопець певний час працював в облдержадміністрації, але згодом вирішив повернутися до сільського господарства. Працював у різних компаніях, мав успіхи.

«Артур був талановитим агрономом. Він навіть посадив у мене біля будинку два дерева. Вони виросли, приносять плоди, – пригадує його колишній одногрупник Ігор Романчук. – Загибель Артура – справжня втрата, він був моїм другом – щирим, спокійним, виваженим. Товариш мріяв про родину та доньку на ім’я Маша».

На службу Артура Місківа призвали у серпні 2014-го, в АТО він потрапив у грудні.

«Ми, як батьки, боялися за сина. Відмовляли його від служби. Але Артур був справжнім патріотом. Він пішов воювати за покликом серця, захищаючи майбутнє країни».

Хлопець героїчно загинув 10 лютого у місті Дебальцеве, за день до офіційного перемир’я.

На честь Артура його друзі та одногрупники відкрили в Альма матер – Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – меморіальну дошку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...