App Store Google Play

В Альма матер загиблого бійця АТО встановили меморіальну дошку

13.02.2016 08:35
В Альма матер загиблого бійця АТО встановили меморіальну дошку
На Дніпропетровщині вшановують пам'ять загиблого в АТО 31-річного Артура Місківа. Він до останнього боровся за Україну і загинув у Дебальцевому рік тому. На честь справжнього патріота у його Альма матер відкрили меморіальну дошку.

«Сьогодні ми вшановуємо людину, яка віддала своє життя за незалежність України. Артур Місків заплатив найбільшу у світі ціну за нашу свободу. Його мужність, стійкість і відвага вражають», – сказав перший заступник голови ОДА Олег Кужман.

Артур Місків родом з Березнуватівки Солонянського району, за першою освітою агроном, за другою – держслужбовець. Хлопець певний час працював в облдержадміністрації, але згодом вирішив повернутися до сільського господарства. Працював у різних компаніях, мав успіхи.

«Артур був талановитим агрономом. Він навіть посадив у мене біля будинку два дерева. Вони виросли, приносять плоди, – пригадує його колишній одногрупник Ігор Романчук. – Загибель Артура – справжня втрата, він був моїм другом – щирим, спокійним, виваженим. Товариш мріяв про родину та доньку на ім’я Маша».

На службу Артура Місківа призвали у серпні 2014-го, в АТО він потрапив у грудні.

«Ми, як батьки, боялися за сина. Відмовляли його від служби. Але Артур був справжнім патріотом. Він пішов воювати за покликом серця, захищаючи майбутнє країни».

Хлопець героїчно загинув 10 лютого у місті Дебальцеве, за день до офіційного перемир’я.

На честь Артура його друзі та одногрупники відкрили в Альма матер – Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – меморіальну дошку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...