App Store Google Play

У мерії оприлюднили інструкції та вказівки з погрозами, які горе-підприємці роздавали незаконним робітникам МАФів

13.02.2016 11:20
У мерії оприлюднили інструкції та вказівки з погрозами, які горе-підприємці роздавали незаконним робітникам МАФів

Основна інструкція містить 7 недолугих порад у стилі «що говорити, якщо прийшла перевірка». Зокрема винахідливі підприємці радять продавцям заперечувати факт своєї роботи в кіоску, а у випадку наполегливості перевіряльників - ховатися вглибині МАФу.

Стратегічний «документ» виявили в ході демонтажу одного з незаконних ларьків, що стояв на пр. Кірова, 1/9. Та і це не єдина знахідка, яку ховали кіоски. Просто під час демонтажу невідомі на місті роздавали власникам кіосків візитки з контактами помічника одного з нардепів. Активісти підозрюють – це завуальована пропозиція «домовитись» про припинення демонтажу. У міськраді запевняють – це не допоможе.

«Десь близько 2 годин тривав бій за кіоск, демонстративний. Жінка забарикадувалася. Пізніше там знайшли цікаві папери. Це інструкції як діяти в певних ситуаціях. Найбільш цікавий документ – інструкція, що робити при перевірці. Крім іншого, там написано: «одразу телефонуйте нам». Та кому – нам, на жаль не вказано», - розповіла громадська активістка («Рух Дмитра Яроша») Катерина Сорокіна.

Разом з тим, у інших МАФах також знайшли різні «подяки», вказівки та навіть «накази». Працівникам кіосків дякують за успішну «підготовку товару для київської перевірки». У інших вказівках містяться навіть погрози: «Усі дзвінки записуються на диктофон. Якщо хтось з реалізаторів не повідомить про різницю в цінах, буде оштрафований на 50 грн»

Начальник управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності міськради Руслан Мороз каже – подібні інструкції не залишають сумнівів, що люди, які працюють у таких кіосках не працевлаштовані офіційно і знаходитися там не мають ніякого права. Самі ж ларьки не мають дозвільних документів на роботу і працюють незаконно.

Крім того, Мороз також розповів про ще одну знахідку, яку передали йому активісти.

«Активістами було зафіксовано, що під час знесення сьогоднішніх конструкцій роздавалися візитки якогось Михайла Георгійовича, який є помічником народного депутата України Гороховського М.С. Їх роздавали представникам цих кіосків від представників організацій, які приїздили намагатися «порєшать» питання з демонтажем. Я думаю ціль була – запропонувати свої послуги», - сказав Руслан Мороз.

Довідка:Гороховський М.С. у списку депутатів Верховної ради України відсутній. Натомість людина з такими ініціалами є у списку депутатів Дніпропетровської міської ради ( БПП «Солідарність» ).

Начальник управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності міськради Руслан Мороз
громадська активістка («Рух Дмитра Яроша») Катерина Сорокіна
Такими візитівочками засівали навколо незаконних кіосків їх "кришувальники", які не приховують, що одним з лобістів незаконної торгівлі в місті є такий ссобі Гороховський М.С.
Інструкції визначають всю діяльність реалізатора


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...