App Store Google Play

У мерії оприлюднили інструкції та вказівки з погрозами, які горе-підприємці роздавали незаконним робітникам МАФів

13.02.2016 11:20
У мерії оприлюднили інструкції та вказівки з погрозами, які горе-підприємці роздавали незаконним робітникам МАФів

Основна інструкція містить 7 недолугих порад у стилі «що говорити, якщо прийшла перевірка». Зокрема винахідливі підприємці радять продавцям заперечувати факт своєї роботи в кіоску, а у випадку наполегливості перевіряльників - ховатися вглибині МАФу.

Стратегічний «документ» виявили в ході демонтажу одного з незаконних ларьків, що стояв на пр. Кірова, 1/9. Та і це не єдина знахідка, яку ховали кіоски. Просто під час демонтажу невідомі на місті роздавали власникам кіосків візитки з контактами помічника одного з нардепів. Активісти підозрюють – це завуальована пропозиція «домовитись» про припинення демонтажу. У міськраді запевняють – це не допоможе.

«Десь близько 2 годин тривав бій за кіоск, демонстративний. Жінка забарикадувалася. Пізніше там знайшли цікаві папери. Це інструкції як діяти в певних ситуаціях. Найбільш цікавий документ – інструкція, що робити при перевірці. Крім іншого, там написано: «одразу телефонуйте нам». Та кому – нам, на жаль не вказано», - розповіла громадська активістка («Рух Дмитра Яроша») Катерина Сорокіна.

Разом з тим, у інших МАФах також знайшли різні «подяки», вказівки та навіть «накази». Працівникам кіосків дякують за успішну «підготовку товару для київської перевірки». У інших вказівках містяться навіть погрози: «Усі дзвінки записуються на диктофон. Якщо хтось з реалізаторів не повідомить про різницю в цінах, буде оштрафований на 50 грн»

Начальник управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності міськради Руслан Мороз каже – подібні інструкції не залишають сумнівів, що люди, які працюють у таких кіосках не працевлаштовані офіційно і знаходитися там не мають ніякого права. Самі ж ларьки не мають дозвільних документів на роботу і працюють незаконно.

Крім того, Мороз також розповів про ще одну знахідку, яку передали йому активісти.

«Активістами було зафіксовано, що під час знесення сьогоднішніх конструкцій роздавалися візитки якогось Михайла Георгійовича, який є помічником народного депутата України Гороховського М.С. Їх роздавали представникам цих кіосків від представників організацій, які приїздили намагатися «порєшать» питання з демонтажем. Я думаю ціль була – запропонувати свої послуги», - сказав Руслан Мороз.

Довідка:Гороховський М.С. у списку депутатів Верховної ради України відсутній. Натомість людина з такими ініціалами є у списку депутатів Дніпропетровської міської ради ( БПП «Солідарність» ).

Начальник управління з організації контролю благоустрою об’єктів сфери відпочинку, споживчого ринку та захисту інтелектуальної власності міськради Руслан Мороз
громадська активістка («Рух Дмитра Яроша») Катерина Сорокіна
Такими візитівочками засівали навколо незаконних кіосків їх "кришувальники", які не приховують, що одним з лобістів незаконної торгівлі в місті є такий ссобі Гороховський М.С.
Інструкції визначають всю діяльність реалізатора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...