App Store Google Play

Дві фракції Дніпропетровської міськради вимагають скликати сесію

13.02.2016 15:10
Дві фракції Дніпропетровської міськради вимагають скликати сесію

Колишні соратники Дніпропетровського міського голови - депутати від Блоку Петра Порошенка,  об'єднались з фракцією "Самопоміч" в критиці дій Бориса Філатова. На прес-конференції вони висловили обурення затримкою у роботі міської ради та анонсували ініціювання скликання позачергової сесії.

Попри те, що саме "Самопоміч" свого часу затягувала початок роботи міської ради нібито через нелегітимність обраного дніпрянами міського голови і через небажання бачити на посаді секретаря запропонованого "УКРОПом" Каміля Примакова, що спричинило кризу у формуванні більшості в раді, наразі лідер фракції Артем Хмільников ремствує на зволікання з затвердженням структури виконавчого комітету та ухваленням міського бюджету.

До колеги долучився і сам Каміль Примаков, обрання якого на посаду секретаря і спровокувало конфлікт.

Нагадаємо, що міська рада мусить розглянути та затвердити бюджет не пізніше, ніж 1 квітня 2016 року. Наразі ж, говорять депутати, які висловили небажання йти на компроміс і поставили під загрозу функціонування обраної містянами ради, гальмується робота усіх комунальних служб міста, а серед городян росте незадоволення діями міського голови.

Сумнівними назвали Примаков та Хмільников рішення виконавчого комітету, зокрема і  щодо виділення квартир родинам загиблих в АТО військовослужбовців. Основна претензія - такі рішення, мовляв, має ухвалювати новий склад виконкому. Натомість без затвердження на сесії сформувати його неможливо.

Під зверненням про скликання позачергової сесії,  підписались 11 депутатів - з фракцій БПП «Солідарність» і «Самопомочі». Для передачі звернення міському голові потрібно щонайменше 22 підписи. Прикметно, що у випадку скликання позачергової сесії проекти рішень можуть бути оприлюднені на сайті міськради не за 20 днів, як того вимагає закон, а за добу. 

Міський голова, у свою чергу, анонсував проведення сесії наприкінці лютого-на початку березня, пояснюючи затримку складним перебігом політичних переговорів, пошуком компромісу та ретельною роботою над міським бюджетом.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...