App Store Google Play

Дві фракції Дніпропетровської міськради вимагають скликати сесію

13.02.2016 15:10
Дві фракції Дніпропетровської міськради вимагають скликати сесію

Колишні соратники Дніпропетровського міського голови - депутати від Блоку Петра Порошенка,  об'єднались з фракцією "Самопоміч" в критиці дій Бориса Філатова. На прес-конференції вони висловили обурення затримкою у роботі міської ради та анонсували ініціювання скликання позачергової сесії.

Попри те, що саме "Самопоміч" свого часу затягувала початок роботи міської ради нібито через нелегітимність обраного дніпрянами міського голови і через небажання бачити на посаді секретаря запропонованого "УКРОПом" Каміля Примакова, що спричинило кризу у формуванні більшості в раді, наразі лідер фракції Артем Хмільников ремствує на зволікання з затвердженням структури виконавчого комітету та ухваленням міського бюджету.

До колеги долучився і сам Каміль Примаков, обрання якого на посаду секретаря і спровокувало конфлікт.

Нагадаємо, що міська рада мусить розглянути та затвердити бюджет не пізніше, ніж 1 квітня 2016 року. Наразі ж, говорять депутати, які висловили небажання йти на компроміс і поставили під загрозу функціонування обраної містянами ради, гальмується робота усіх комунальних служб міста, а серед городян росте незадоволення діями міського голови.

Сумнівними назвали Примаков та Хмільников рішення виконавчого комітету, зокрема і  щодо виділення квартир родинам загиблих в АТО військовослужбовців. Основна претензія - такі рішення, мовляв, має ухвалювати новий склад виконкому. Натомість без затвердження на сесії сформувати його неможливо.

Під зверненням про скликання позачергової сесії,  підписались 11 депутатів - з фракцій БПП «Солідарність» і «Самопомочі». Для передачі звернення міському голові потрібно щонайменше 22 підписи. Прикметно, що у випадку скликання позачергової сесії проекти рішень можуть бути оприлюднені на сайті міськради не за 20 днів, як того вимагає закон, а за добу. 

Міський голова, у свою чергу, анонсував проведення сесії наприкінці лютого-на початку березня, пояснюючи затримку складним перебігом політичних переговорів, пошуком компромісу та ретельною роботою над міським бюджетом.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...