App Store Google Play

Прозорість влади за IT-технологіями: у Дніпрі відбудеться конкурс-хакатон

12.02.2016 15:20
Прозорість влади за IT-технологіями: у Дніпрі відбудеться конкурс-хакатон

13 та 14 лютого у Дніпропетровську відбудеться конкурс-хакатон, ініційований київським некомерційним бізнес-інкубатором на тему відкритих данних 1991.

За словами керівника програми "Електронне управління для підзвітності владі та участі громад (EGAP)" у Дніпропетровському регіоні, директора бізнес-акселератора FeelGoodLabs Сергія Довгополого, для участі зареєстровано сім команд. Однак приблизно 20 участників прийдуть самі, тому є вирогідність, що на конкурсі з'явиться ще декілька новоспечених команд. "Протягом двох діб програмісти будуть працювати над створенням прототипів мінімальних робочих версій продуктів, які будуть вирішувати проблеми хакатона", - зазначив він.

До участі у конкурсі будуть прийматися проекти у категоріях: галузеве рішення для інфраструктури регіону, агро та енергетики; електронні послуги для населення; аналітичні системи для міністрерств та органів влади; smart-city рішення для місцевих адміністрацій.

Участників будуть оцінювати провідні експерти у сфері IT-технологій. Фіналісти конкурсу отримають право представляти власний проект у Києві та пройти інкубаторську 6-тижневу менторську програму з усіма необхідними обладнаннями. Окрім того, проекти отримають державну підтримку та мають велику шанси бути реалізованими.

"Сфера відкритих данних, над якою працюватимуть учасники, для держави дуже важлива, - акцентував Віталій Литвин, радник голови Дніпропетровської ОДА, - Правильне адміністрування відкритих данних, їх використання - це запорука прозорості влади, про яку дуже багато говорять. Тому такі заходи ми завжди підтримуємо".  

Окрім Дніпропетровська, такі конкурси-хакатони одночасно відбуватимуться   у Львові, Одесі та Харкові. Фіналісти з усіх міст після перетворення альфа-версій своїх проектів в реальний сервіс, 31 березня презентують готові продукти. На презентації вони матимуть реальний шанс знайти інвесторів, виграти грант чи інші можливості для монетизації проекту. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...