App Store Google Play

Прозорість влади за IT-технологіями: у Дніпрі відбудеться конкурс-хакатон

12.02.2016 15:20
Прозорість влади за IT-технологіями: у Дніпрі відбудеться конкурс-хакатон

13 та 14 лютого у Дніпропетровську відбудеться конкурс-хакатон, ініційований київським некомерційним бізнес-інкубатором на тему відкритих данних 1991.

За словами керівника програми "Електронне управління для підзвітності владі та участі громад (EGAP)" у Дніпропетровському регіоні, директора бізнес-акселератора FeelGoodLabs Сергія Довгополого, для участі зареєстровано сім команд. Однак приблизно 20 участників прийдуть самі, тому є вирогідність, що на конкурсі з'явиться ще декілька новоспечених команд. "Протягом двох діб програмісти будуть працювати над створенням прототипів мінімальних робочих версій продуктів, які будуть вирішувати проблеми хакатона", - зазначив він.

До участі у конкурсі будуть прийматися проекти у категоріях: галузеве рішення для інфраструктури регіону, агро та енергетики; електронні послуги для населення; аналітичні системи для міністрерств та органів влади; smart-city рішення для місцевих адміністрацій.

Участників будуть оцінювати провідні експерти у сфері IT-технологій. Фіналісти конкурсу отримають право представляти власний проект у Києві та пройти інкубаторську 6-тижневу менторську програму з усіма необхідними обладнаннями. Окрім того, проекти отримають державну підтримку та мають велику шанси бути реалізованими.

"Сфера відкритих данних, над якою працюватимуть учасники, для держави дуже важлива, - акцентував Віталій Литвин, радник голови Дніпропетровської ОДА, - Правильне адміністрування відкритих данних, їх використання - це запорука прозорості влади, про яку дуже багато говорять. Тому такі заходи ми завжди підтримуємо".  

Окрім Дніпропетровська, такі конкурси-хакатони одночасно відбуватимуться   у Львові, Одесі та Харкові. Фіналісти з усіх міст після перетворення альфа-версій своїх проектів в реальний сервіс, 31 березня презентують готові продукти. На презентації вони матимуть реальний шанс знайти інвесторів, виграти грант чи інші можливості для монетизації проекту. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...