App Store Google Play

Прозорість влади за IT-технологіями: у Дніпрі відбудеться конкурс-хакатон

12.02.2016 15:20
Прозорість влади за IT-технологіями: у Дніпрі відбудеться конкурс-хакатон

13 та 14 лютого у Дніпропетровську відбудеться конкурс-хакатон, ініційований київським некомерційним бізнес-інкубатором на тему відкритих данних 1991.

За словами керівника програми "Електронне управління для підзвітності владі та участі громад (EGAP)" у Дніпропетровському регіоні, директора бізнес-акселератора FeelGoodLabs Сергія Довгополого, для участі зареєстровано сім команд. Однак приблизно 20 участників прийдуть самі, тому є вирогідність, що на конкурсі з'явиться ще декілька новоспечених команд. "Протягом двох діб програмісти будуть працювати над створенням прототипів мінімальних робочих версій продуктів, які будуть вирішувати проблеми хакатона", - зазначив він.

До участі у конкурсі будуть прийматися проекти у категоріях: галузеве рішення для інфраструктури регіону, агро та енергетики; електронні послуги для населення; аналітичні системи для міністрерств та органів влади; smart-city рішення для місцевих адміністрацій.

Участників будуть оцінювати провідні експерти у сфері IT-технологій. Фіналісти конкурсу отримають право представляти власний проект у Києві та пройти інкубаторську 6-тижневу менторську програму з усіма необхідними обладнаннями. Окрім того, проекти отримають державну підтримку та мають велику шанси бути реалізованими.

"Сфера відкритих данних, над якою працюватимуть учасники, для держави дуже важлива, - акцентував Віталій Литвин, радник голови Дніпропетровської ОДА, - Правильне адміністрування відкритих данних, їх використання - це запорука прозорості влади, про яку дуже багато говорять. Тому такі заходи ми завжди підтримуємо".  

Окрім Дніпропетровська, такі конкурси-хакатони одночасно відбуватимуться   у Львові, Одесі та Харкові. Фіналісти з усіх міст після перетворення альфа-версій своїх проектів в реальний сервіс, 31 березня презентують готові продукти. На презентації вони матимуть реальний шанс знайти інвесторів, виграти грант чи інші можливості для монетизації проекту. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...