App Store Google Play

Прозорість влади за IT-технологіями: у Дніпрі відбудеться конкурс-хакатон

12.02.2016 15:20
Прозорість влади за IT-технологіями: у Дніпрі відбудеться конкурс-хакатон

13 та 14 лютого у Дніпропетровську відбудеться конкурс-хакатон, ініційований київським некомерційним бізнес-інкубатором на тему відкритих данних 1991.

За словами керівника програми "Електронне управління для підзвітності владі та участі громад (EGAP)" у Дніпропетровському регіоні, директора бізнес-акселератора FeelGoodLabs Сергія Довгополого, для участі зареєстровано сім команд. Однак приблизно 20 участників прийдуть самі, тому є вирогідність, що на конкурсі з'явиться ще декілька новоспечених команд. "Протягом двох діб програмісти будуть працювати над створенням прототипів мінімальних робочих версій продуктів, які будуть вирішувати проблеми хакатона", - зазначив він.

До участі у конкурсі будуть прийматися проекти у категоріях: галузеве рішення для інфраструктури регіону, агро та енергетики; електронні послуги для населення; аналітичні системи для міністрерств та органів влади; smart-city рішення для місцевих адміністрацій.

Участників будуть оцінювати провідні експерти у сфері IT-технологій. Фіналісти конкурсу отримають право представляти власний проект у Києві та пройти інкубаторську 6-тижневу менторську програму з усіма необхідними обладнаннями. Окрім того, проекти отримають державну підтримку та мають велику шанси бути реалізованими.

"Сфера відкритих данних, над якою працюватимуть учасники, для держави дуже важлива, - акцентував Віталій Литвин, радник голови Дніпропетровської ОДА, - Правильне адміністрування відкритих данних, їх використання - це запорука прозорості влади, про яку дуже багато говорять. Тому такі заходи ми завжди підтримуємо".  

Окрім Дніпропетровська, такі конкурси-хакатони одночасно відбуватимуться   у Львові, Одесі та Харкові. Фіналісти з усіх міст після перетворення альфа-версій своїх проектів в реальний сервіс, 31 березня презентують готові продукти. На презентації вони матимуть реальний шанс знайти інвесторів, виграти грант чи інші можливості для монетизації проекту. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...
Так сложилось, что на протяжении 2,5 лет наша команда(ГромКонтроль) дискутирует с ДнепрОГА и проводит совместную работу по ряду направлений. Одно из них - пригородный и междугородный внутриобластной а...