App Store Google Play

Переможців конкурсу перевізників оголосять на сайті ОДА у прямому ефірі

12.02.2016 12:20
Переможців конкурсу перевізників оголосять на сайті ОДА у прямому ефірі
На Дніпропетровщині добігає кінця конкурс перевізників на перші 9 приміських та міжміських маршрутів. Імена переможців стануть відомі вже 15 лютого. Процедура абсолютно відкрита. Он-лайн трансляція проходитиме на сайті ОДА з 10.00.

Пряма трансляція конкурсу перевізників проходить вперше в Україні. Усі бажаючі вже могли слідкувати за першим етапом 28 січня. Тоді конкурсна комісія розкрила перший конверт учасників.

Після цього протягом 2,5 тижнів йшли перевірки: оглянуто машини автопідприємств та документацію, проведено бесіди з водіями, медиками, ремонтниками.

15 лютого – другий і заключний етап конкурсу. Цього дня відкриють другий конверт, у якому вказані обрані перевізниками маршрути. Після визначать переможців. Побачити це у прямому ефірі можна буде на сайті ОДА за посиланням http://www.youtube.com/channel/UCeDFOxJkOVwPHBSsX2U7OEA/live з 10.00.

Трансляція перерветься лише на деякий час, коли розпочнеться закрите голосування. Така вимога постанови КМУ. Результати стануть відомі близько 14.00.

Всього на Дніпропетровщині діє більше 406 приміських, 258 міжміських і 359 міських маршрутів. На них працюють близько 4 тисяч машин. У середньому за рік вони перевозять більше 15 мільйонів людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...