App Store Google Play

Переможців конкурсу перевізників оголосять на сайті ОДА у прямому ефірі

12.02.2016 12:20
Переможців конкурсу перевізників оголосять на сайті ОДА у прямому ефірі
На Дніпропетровщині добігає кінця конкурс перевізників на перші 9 приміських та міжміських маршрутів. Імена переможців стануть відомі вже 15 лютого. Процедура абсолютно відкрита. Он-лайн трансляція проходитиме на сайті ОДА з 10.00.

Пряма трансляція конкурсу перевізників проходить вперше в Україні. Усі бажаючі вже могли слідкувати за першим етапом 28 січня. Тоді конкурсна комісія розкрила перший конверт учасників.

Після цього протягом 2,5 тижнів йшли перевірки: оглянуто машини автопідприємств та документацію, проведено бесіди з водіями, медиками, ремонтниками.

15 лютого – другий і заключний етап конкурсу. Цього дня відкриють другий конверт, у якому вказані обрані перевізниками маршрути. Після визначать переможців. Побачити це у прямому ефірі можна буде на сайті ОДА за посиланням http://www.youtube.com/channel/UCeDFOxJkOVwPHBSsX2U7OEA/live з 10.00.

Трансляція перерветься лише на деякий час, коли розпочнеться закрите голосування. Така вимога постанови КМУ. Результати стануть відомі близько 14.00.

Всього на Дніпропетровщині діє більше 406 приміських, 258 міжміських і 359 міських маршрутів. На них працюють близько 4 тисяч машин. У середньому за рік вони перевозять більше 15 мільйонів людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...