App Store Google Play

Переможців конкурсу перевізників оголосять на сайті ОДА у прямому ефірі

12.02.2016 12:20
Переможців конкурсу перевізників оголосять на сайті ОДА у прямому ефірі
На Дніпропетровщині добігає кінця конкурс перевізників на перші 9 приміських та міжміських маршрутів. Імена переможців стануть відомі вже 15 лютого. Процедура абсолютно відкрита. Он-лайн трансляція проходитиме на сайті ОДА з 10.00.

Пряма трансляція конкурсу перевізників проходить вперше в Україні. Усі бажаючі вже могли слідкувати за першим етапом 28 січня. Тоді конкурсна комісія розкрила перший конверт учасників.

Після цього протягом 2,5 тижнів йшли перевірки: оглянуто машини автопідприємств та документацію, проведено бесіди з водіями, медиками, ремонтниками.

15 лютого – другий і заключний етап конкурсу. Цього дня відкриють другий конверт, у якому вказані обрані перевізниками маршрути. Після визначать переможців. Побачити це у прямому ефірі можна буде на сайті ОДА за посиланням http://www.youtube.com/channel/UCeDFOxJkOVwPHBSsX2U7OEA/live з 10.00.

Трансляція перерветься лише на деякий час, коли розпочнеться закрите голосування. Така вимога постанови КМУ. Результати стануть відомі близько 14.00.

Всього на Дніпропетровщині діє більше 406 приміських, 258 міжміських і 359 міських маршрутів. На них працюють близько 4 тисяч машин. У середньому за рік вони перевозять більше 15 мільйонів людей.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...