App Store Google Play

Переможців конкурсу перевізників оголосять на сайті ОДА у прямому ефірі

12.02.2016 12:20
Переможців конкурсу перевізників оголосять на сайті ОДА у прямому ефірі
На Дніпропетровщині добігає кінця конкурс перевізників на перші 9 приміських та міжміських маршрутів. Імена переможців стануть відомі вже 15 лютого. Процедура абсолютно відкрита. Он-лайн трансляція проходитиме на сайті ОДА з 10.00.

Пряма трансляція конкурсу перевізників проходить вперше в Україні. Усі бажаючі вже могли слідкувати за першим етапом 28 січня. Тоді конкурсна комісія розкрила перший конверт учасників.

Після цього протягом 2,5 тижнів йшли перевірки: оглянуто машини автопідприємств та документацію, проведено бесіди з водіями, медиками, ремонтниками.

15 лютого – другий і заключний етап конкурсу. Цього дня відкриють другий конверт, у якому вказані обрані перевізниками маршрути. Після визначать переможців. Побачити це у прямому ефірі можна буде на сайті ОДА за посиланням http://www.youtube.com/channel/UCeDFOxJkOVwPHBSsX2U7OEA/live з 10.00.

Трансляція перерветься лише на деякий час, коли розпочнеться закрите голосування. Така вимога постанови КМУ. Результати стануть відомі близько 14.00.

Всього на Дніпропетровщині діє більше 406 приміських, 258 міжміських і 359 міських маршрутів. На них працюють близько 4 тисяч машин. У середньому за рік вони перевозять більше 15 мільйонів людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга АНДРОСОВА

Завжди кажи «ні»

Я особистість, яка виграла в лотерею під назвою «Життя» у категорії «відрізок існування». Так, я народилася занадто пізно щоб вивчати землю та зарано, щоб борознити простори да...
Юрій Фоменко

Ера милосердя

Наступає якась ера милосердя. Усі ті, хто в 2014 році активно гукав російські війська, обіцяв страшну кару проукраїнським громадянам, проклинав Київський Патріархат і НАТО, хаяв Європу, або ж просто с...
Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...