App Store Google Play

Переможців конкурсу перевізників оголосять на сайті ОДА у прямому ефірі

12.02.2016 12:20
Переможців конкурсу перевізників оголосять на сайті ОДА у прямому ефірі
На Дніпропетровщині добігає кінця конкурс перевізників на перші 9 приміських та міжміських маршрутів. Імена переможців стануть відомі вже 15 лютого. Процедура абсолютно відкрита. Он-лайн трансляція проходитиме на сайті ОДА з 10.00.

Пряма трансляція конкурсу перевізників проходить вперше в Україні. Усі бажаючі вже могли слідкувати за першим етапом 28 січня. Тоді конкурсна комісія розкрила перший конверт учасників.

Після цього протягом 2,5 тижнів йшли перевірки: оглянуто машини автопідприємств та документацію, проведено бесіди з водіями, медиками, ремонтниками.

15 лютого – другий і заключний етап конкурсу. Цього дня відкриють другий конверт, у якому вказані обрані перевізниками маршрути. Після визначать переможців. Побачити це у прямому ефірі можна буде на сайті ОДА за посиланням http://www.youtube.com/channel/UCeDFOxJkOVwPHBSsX2U7OEA/live з 10.00.

Трансляція перерветься лише на деякий час, коли розпочнеться закрите голосування. Така вимога постанови КМУ. Результати стануть відомі близько 14.00.

Всього на Дніпропетровщині діє більше 406 приміських, 258 міжміських і 359 міських маршрутів. На них працюють близько 4 тисяч машин. У середньому за рік вони перевозять більше 15 мільйонів людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...