App Store Google Play

На Дніпропетровщині людина провалилась під кригу і загинула

12.02.2016 09:20
На Дніпропетровщині людина провалилась під кригу і загинула

10 лютого, о 13:15 до Служби порятунку «101»  міста  Синельникове від чергового Синельниківського відділу поліції надійшло повідомлення, що орієнтовно у затоці річки Дніпро, яка протікає  за межами   села Воронове, провалився під кригу та зник  чоловік.

На місце події виїхав особовий склад Синельниківського міськрайонного відділу та черговий караул 48 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю на місце події було встановлено, що зниклий намагався перейти затоку, вийшовши на кригу з села Воронове до села Олександропіль. Зі слів рибалки, який був свідком надзвичайної події,  потерпілий пройшов по затоці близько 1,5 км. та на відстані 40 метрів зі сторони села Олександропіль провалився під кригу та зник.

Особовим складом було обстежено близько двох кілометрів прибережної зони до місця можливого зникнення чоловіка. Для проведення пошукових робіт було залучено гумовий човен.

О 18:00 пошукові роботи було припинено у зв’язку з настанням темряви. Відновлення пошукових робіт розпочалося   з  8 години  11 лютого. Приблизно о 11:30  на відстані  80 метрів від берега та глибиною приблизно 2 метри, співробітниками 48 ДПРЧ  було знайдено тіло потонулого.  Як було з’ясовано, потерпілим опинився чоловік 50 років, який працював поблизу села Олександропіль.

Після того, як тіло було доставлено на берег та передано групі оперативного реагування Синельниківського відділу поліції, рятувальниками було розповсюджено серед рибалок та перехожих пам'ятки щодо безпечної поведінки на кризі та під час зимової рибалки.

Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області звертається до громадян утримуватись в такі дні від виходу на тонкий лід, який утворився на маленьких озерах та затоках річок, і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходження на льоду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...