App Store Google Play

На Дніпропетровщині людина провалилась під кригу і загинула

12.02.2016 09:20
На Дніпропетровщині людина провалилась під кригу і загинула

10 лютого, о 13:15 до Служби порятунку «101»  міста  Синельникове від чергового Синельниківського відділу поліції надійшло повідомлення, що орієнтовно у затоці річки Дніпро, яка протікає  за межами   села Воронове, провалився під кригу та зник  чоловік.

На місце події виїхав особовий склад Синельниківського міськрайонного відділу та черговий караул 48 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

По прибуттю на місце події було встановлено, що зниклий намагався перейти затоку, вийшовши на кригу з села Воронове до села Олександропіль. Зі слів рибалки, який був свідком надзвичайної події,  потерпілий пройшов по затоці близько 1,5 км. та на відстані 40 метрів зі сторони села Олександропіль провалився під кригу та зник.

Особовим складом було обстежено близько двох кілометрів прибережної зони до місця можливого зникнення чоловіка. Для проведення пошукових робіт було залучено гумовий човен.

О 18:00 пошукові роботи було припинено у зв’язку з настанням темряви. Відновлення пошукових робіт розпочалося   з  8 години  11 лютого. Приблизно о 11:30  на відстані  80 метрів від берега та глибиною приблизно 2 метри, співробітниками 48 ДПРЧ  було знайдено тіло потонулого.  Як було з’ясовано, потерпілим опинився чоловік 50 років, який працював поблизу села Олександропіль.

Після того, як тіло було доставлено на берег та передано групі оперативного реагування Синельниківського відділу поліції, рятувальниками було розповсюджено серед рибалок та перехожих пам'ятки щодо безпечної поведінки на кризі та під час зимової рибалки.

Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області звертається до громадян утримуватись в такі дні від виходу на тонкий лід, який утворився на маленьких озерах та затоках річок, і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід пам’ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходження на льоду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Якась нездорова знову пішла хвиля від керівництва ЗСУ. То якийсь пулковник, маріупольський сиділець, добровольців не зміг за рік розгледіти, хоча вони у нього під носом були і сам Марік визволяли, і в...
Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...