App Store Google Play

Філатов вручив родинам восьми загиблих захисників України ордери на квартири

12.02.2016 13:40
Філатов вручив родинам восьми загиблих захисників України ордери на квартири

Кошти на придбання житла для родин загиблих бійців виділило Міністерство оборони України. Обрати квартири та допомогти з оформленням документів на них вдовам героїв допомогли у Дніпропетровській міській раді.

Кошти на придбання житла для родин загиблих бійців виділило Міністерство оборони України. Обрати квартири та допомогти з оформленням документів на них вдовам героїв допомогли у Дніпропетровській міській раді.

«Це те мінімальне, що міська влада могла зробити для вас і ваших сімей. Хочу принести свої вибачення за те, що ця процедура тривала так довго. На жаль, міськвиконком досі паралізований. Ще не вдалося зібрати виконком і переконати його старий состав, що це святе діло. Та ордери нарешті у вас в руках. Будь-ласка, живіть», - сказав мер.

Борис Філатов також подякував вдовам загиблих бійців за все, що зробили вони та їхні чоловіки.

Жінки, у яких війна забрала коханих, але не зломила їхнього духу, сьогодні допомагають українським солдатам на передовій. Багато з них залишаються учасницями різних волонтерських рухів або займаються волонтерством самостійно.

Світлана Губа одна з тих, чиє життя війна на завжди розділила на до і після. Її чоловік – офіцер оперативного командування «Схід» Яків Губа загинув 29 серпня 2014 року. Його життя обірвалося при виході з «зеленого коридору» Іловайська. Жінці також довелося пройти ще одне випробування – перепоховання загиблого героя. Після смерті чоловіка Світлана продовжує допомагати його бойовим побратимам.

Сьогодні Світлана Губа одна з тих, хто отримав ордер на квартиру. На нове житло вони з чоловіком чекали більше 10 років.

«Через 9 місяців після його загибелі нам сказали подавати документи на квартиру. До цього ми стояли в черзі більше 10 років. Через його загибель нам прискорили видачу житла. Крім цього, допомога звісно є. Нам на момент перепоховання чоловіка міськрада допомагала. Допомагав офіцерський корпус. Міськрада взяла все на себе», - розповіла Світлана.

Нагадаємо, документ на право власності однокімнатної квартири у житловому будинку по проспекту Мануйлівському (Воронцова) Володимиру Крутолєвічу, який брав участь в АТО, вчора вручив в.о. першого заступника міського голови Дмитро Погребов.

Теги: житло, ордер

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...