App Store Google Play

Філатов вручив родинам восьми загиблих захисників України ордери на квартири

12.02.2016 13:40
Філатов вручив родинам восьми загиблих захисників України ордери на квартири

Кошти на придбання житла для родин загиблих бійців виділило Міністерство оборони України. Обрати квартири та допомогти з оформленням документів на них вдовам героїв допомогли у Дніпропетровській міській раді.

Кошти на придбання житла для родин загиблих бійців виділило Міністерство оборони України. Обрати квартири та допомогти з оформленням документів на них вдовам героїв допомогли у Дніпропетровській міській раді.

«Це те мінімальне, що міська влада могла зробити для вас і ваших сімей. Хочу принести свої вибачення за те, що ця процедура тривала так довго. На жаль, міськвиконком досі паралізований. Ще не вдалося зібрати виконком і переконати його старий состав, що це святе діло. Та ордери нарешті у вас в руках. Будь-ласка, живіть», - сказав мер.

Борис Філатов також подякував вдовам загиблих бійців за все, що зробили вони та їхні чоловіки.

Жінки, у яких війна забрала коханих, але не зломила їхнього духу, сьогодні допомагають українським солдатам на передовій. Багато з них залишаються учасницями різних волонтерських рухів або займаються волонтерством самостійно.

Світлана Губа одна з тих, чиє життя війна на завжди розділила на до і після. Її чоловік – офіцер оперативного командування «Схід» Яків Губа загинув 29 серпня 2014 року. Його життя обірвалося при виході з «зеленого коридору» Іловайська. Жінці також довелося пройти ще одне випробування – перепоховання загиблого героя. Після смерті чоловіка Світлана продовжує допомагати його бойовим побратимам.

Сьогодні Світлана Губа одна з тих, хто отримав ордер на квартиру. На нове житло вони з чоловіком чекали більше 10 років.

«Через 9 місяців після його загибелі нам сказали подавати документи на квартиру. До цього ми стояли в черзі більше 10 років. Через його загибель нам прискорили видачу житла. Крім цього, допомога звісно є. Нам на момент перепоховання чоловіка міськрада допомагала. Допомагав офіцерський корпус. Міськрада взяла все на себе», - розповіла Світлана.

Нагадаємо, документ на право власності однокімнатної квартири у житловому будинку по проспекту Мануйлівському (Воронцова) Володимиру Крутолєвічу, який брав участь в АТО, вчора вручив в.о. першого заступника міського голови Дмитро Погребов.

Теги: житло, ордер

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...