App Store Google Play

Денисенко: декомунізація - це одна з перших зримих ознак нашої перемоги у війні за волю України

12.02.2016 14:30
Денисенко: декомунізація - це одна з перших зримих ознак нашої перемоги у війні за волю України

Декомунізація - це одна із перших зримих ознак нашої перемоги у війні за волю України. Таку думку озвучив народний депутат України Андрій Денисенко.

Разом із тим, на переконання нардепа, це лише перший, хоч і найважливіший, етап з очищення нашої топонімики, повернення її до українських джерел і витоків.

"Адже досі залишені в тілі української держави рани і тавра трьохсолітньої кремлівської окупації - всі ці новомосковськи, нав'язувані нам ватою і путінською агентурою єлисаветгради і вже начебто перейменовані нікольськи", - написав політик на своїй сторінці у Фейсбук.

Як йдеться у дописі, наша боротьба за життєвий, в тому числі смисловий і знаково-символічний, простір з імперською ордою не завершена, ворог чіпляється за кожний символ і мітку своїх панування і присутності на українській землі, за кожен пам'ятник, вулицю, населений пункт.

Водночас, певен Денисенко,  українці тепер уже не гірше за Москву розуміють вагу імен і символів у пропагандистській війні та державному будівництві.

Тому наступний етап очищення і боротьби на внутрішньому фронті - це законодавчо визначена деколонізація і дерусифікація нашої топонімики і культурного простору в цілому.

"Без цього не буде остаточної перемоги на внутрішньому фронті. Бо навіть такі дошкульні суспільні віруси як корупція, хабарництво, всевладдя чинуш і городових історично привнесені в Україну як суто московська зараза", - підкреслив нардеп.

Денисенко також подякував директору Інституту національної пам'ятці Володимиру В'ятровичу за гігантську очищувальну і націєзахисну роботу та публікацію відповіднї інфографіки.

"Дуже приємно і видно з цієї карти, що наш Дніпро на тлі решти Великої України явно не пасе задніх. Лишилося тільки прибрати з його назви зрізаного за фактом вже Петровського. І це не забариться", - підкреслив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...