App Store Google Play

Денисенко: декомунізація - це одна з перших зримих ознак нашої перемоги у війні за волю України

12.02.2016 14:30
Денисенко: декомунізація - це одна з перших зримих ознак нашої перемоги у війні за волю України

Декомунізація - це одна із перших зримих ознак нашої перемоги у війні за волю України. Таку думку озвучив народний депутат України Андрій Денисенко.

Разом із тим, на переконання нардепа, це лише перший, хоч і найважливіший, етап з очищення нашої топонімики, повернення її до українських джерел і витоків.

"Адже досі залишені в тілі української держави рани і тавра трьохсолітньої кремлівської окупації - всі ці новомосковськи, нав'язувані нам ватою і путінською агентурою єлисаветгради і вже начебто перейменовані нікольськи", - написав політик на своїй сторінці у Фейсбук.

Як йдеться у дописі, наша боротьба за життєвий, в тому числі смисловий і знаково-символічний, простір з імперською ордою не завершена, ворог чіпляється за кожний символ і мітку своїх панування і присутності на українській землі, за кожен пам'ятник, вулицю, населений пункт.

Водночас, певен Денисенко,  українці тепер уже не гірше за Москву розуміють вагу імен і символів у пропагандистській війні та державному будівництві.

Тому наступний етап очищення і боротьби на внутрішньому фронті - це законодавчо визначена деколонізація і дерусифікація нашої топонімики і культурного простору в цілому.

"Без цього не буде остаточної перемоги на внутрішньому фронті. Бо навіть такі дошкульні суспільні віруси як корупція, хабарництво, всевладдя чинуш і городових історично привнесені в Україну як суто московська зараза", - підкреслив нардеп.

Денисенко також подякував директору Інституту національної пам'ятці Володимиру В'ятровичу за гігантську очищувальну і націєзахисну роботу та публікацію відповіднї інфографіки.

"Дуже приємно і видно з цієї карти, що наш Дніпро на тлі решти Великої України явно не пасе задніх. Лишилося тільки прибрати з його назви зрізаного за фактом вже Петровського. І це не забариться", - підкреслив він.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Юрій Фоменко

На узбіччі

Огріньський півострів. Шлях між мостами від Дніпра до Самари. Одні автівки цим шляхом летіли в місто, інші виривались з нього.  Повітряні вихори за ними підіймали опалий лист з землі назустріч па...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...