App Store Google Play

Переселенці вимагають від влади реальної житлової програми

11.02.2016 17:30
Переселенці вимагають від влади реальної житлової програми

Переселенці зі Сходу України та Криму на наступному тижні організують низку заходів аби привернути увагу влади до нагальних потреб ВПО в Україні.

Ініціаторами є громадські активісти та волонтери кількох ГО, що самі також є переселенцями. 

По-перше, 15-16 лютого в Києві будбудеться 3-й Всеукраїнський форум переселенців, під час якого розглядатимуть найголовніші проблеми - робота і житло. 

Також 17 лютого у Верховній Раді України відбудуться парламентські слухання з питань ВПО. На засіданні виступатимуть представниці ГО "Сила Майбутнього" - організації, створеної переселенками, що мешкають у Дніпропетровську. 

Саме до парламетнських слухань переселенці в багатьох містах України за ініціативи "нових дніпропетровчанок" приурочують флеш-моб "Нам потрібен дім!".

Мета акції - не просто звернути увагу центральної влади до потреб ВПО, а саме змусити чиновників працювати предметно у напрямку вирішення багатьох питань, але в першу чергу - питання цільової житлової програми.

"Ні для кого не є таємницею, що винаймане житло вартує дуже дорого. Али ми кожного місяця сплачуємо ті кошти. Ми б могли за цей рахунок виплачувати кредит за нерухомість, але ж то було б власне житло. І це докорінно змінило бситуацію у всіх інших сферах життя. До того ж ми маємо дбати про дітей, яким завтра нічого не залишиться.

Ми не сидимо склавши руки - співпрацюємо з багатьма міжнародними фондами і благодійними організаціями. Однак вони всі в один голос твердять: "Ми допомогли вам на першому етапі всім, чим можна було. Ми більше не можемо допомагати. Зараз ви маєте просто вимагати від президента, уряду, парламенту створення дорожньої карти щодо вирішення проблеми житла", - зазначає Світлана Лук'янченко.  

Для вирішення нагальних питань переселенців на більш фаховому рівні у Дніпропетровську створено Центр Активного Громадянина. Він функціонує за адресою вул. Січових Стрільців (Артема), 19. Головне завдання Центру - всебічна інтеграція ВПО у суспільне та соціально-економічне життя регіону.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...