App Store Google Play

Переселенці вимагають від влади реальної житлової програми

11.02.2016 17:30
Переселенці вимагають від влади реальної житлової програми

Переселенці зі Сходу України та Криму на наступному тижні організують низку заходів аби привернути увагу влади до нагальних потреб ВПО в Україні.

Ініціаторами є громадські активісти та волонтери кількох ГО, що самі також є переселенцями. 

По-перше, 15-16 лютого в Києві будбудеться 3-й Всеукраїнський форум переселенців, під час якого розглядатимуть найголовніші проблеми - робота і житло. 

Також 17 лютого у Верховній Раді України відбудуться парламентські слухання з питань ВПО. На засіданні виступатимуть представниці ГО "Сила Майбутнього" - організації, створеної переселенками, що мешкають у Дніпропетровську. 

Саме до парламетнських слухань переселенці в багатьох містах України за ініціативи "нових дніпропетровчанок" приурочують флеш-моб "Нам потрібен дім!".

Мета акції - не просто звернути увагу центральної влади до потреб ВПО, а саме змусити чиновників працювати предметно у напрямку вирішення багатьох питань, але в першу чергу - питання цільової житлової програми.

"Ні для кого не є таємницею, що винаймане житло вартує дуже дорого. Али ми кожного місяця сплачуємо ті кошти. Ми б могли за цей рахунок виплачувати кредит за нерухомість, але ж то було б власне житло. І це докорінно змінило бситуацію у всіх інших сферах життя. До того ж ми маємо дбати про дітей, яким завтра нічого не залишиться.

Ми не сидимо склавши руки - співпрацюємо з багатьма міжнародними фондами і благодійними організаціями. Однак вони всі в один голос твердять: "Ми допомогли вам на першому етапі всім, чим можна було. Ми більше не можемо допомагати. Зараз ви маєте просто вимагати від президента, уряду, парламенту створення дорожньої карти щодо вирішення проблеми житла", - зазначає Світлана Лук'янченко.  

Для вирішення нагальних питань переселенців на більш фаховому рівні у Дніпропетровську створено Центр Активного Громадянина. Він функціонує за адресою вул. Січових Стрільців (Артема), 19. Головне завдання Центру - всебічна інтеграція ВПО у суспільне та соціально-економічне життя регіону.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...