App Store Google Play

Переселенці вимагають від влади реальної житлової програми

11.02.2016 17:30
Переселенці вимагають від влади реальної житлової програми

Переселенці зі Сходу України та Криму на наступному тижні організують низку заходів аби привернути увагу влади до нагальних потреб ВПО в Україні.

Ініціаторами є громадські активісти та волонтери кількох ГО, що самі також є переселенцями. 

По-перше, 15-16 лютого в Києві будбудеться 3-й Всеукраїнський форум переселенців, під час якого розглядатимуть найголовніші проблеми - робота і житло. 

Також 17 лютого у Верховній Раді України відбудуться парламентські слухання з питань ВПО. На засіданні виступатимуть представниці ГО "Сила Майбутнього" - організації, створеної переселенками, що мешкають у Дніпропетровську. 

Саме до парламетнських слухань переселенці в багатьох містах України за ініціативи "нових дніпропетровчанок" приурочують флеш-моб "Нам потрібен дім!".

Мета акції - не просто звернути увагу центральної влади до потреб ВПО, а саме змусити чиновників працювати предметно у напрямку вирішення багатьох питань, але в першу чергу - питання цільової житлової програми.

"Ні для кого не є таємницею, що винаймане житло вартує дуже дорого. Али ми кожного місяця сплачуємо ті кошти. Ми б могли за цей рахунок виплачувати кредит за нерухомість, але ж то було б власне житло. І це докорінно змінило бситуацію у всіх інших сферах життя. До того ж ми маємо дбати про дітей, яким завтра нічого не залишиться.

Ми не сидимо склавши руки - співпрацюємо з багатьма міжнародними фондами і благодійними організаціями. Однак вони всі в один голос твердять: "Ми допомогли вам на першому етапі всім, чим можна було. Ми більше не можемо допомагати. Зараз ви маєте просто вимагати від президента, уряду, парламенту створення дорожньої карти щодо вирішення проблеми житла", - зазначає Світлана Лук'янченко.  

Для вирішення нагальних питань переселенців на більш фаховому рівні у Дніпропетровську створено Центр Активного Громадянина. Він функціонує за адресою вул. Січових Стрільців (Артема), 19. Головне завдання Центру - всебічна інтеграція ВПО у суспільне та соціально-економічне життя регіону.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...