App Store Google Play

Переселенці вимагають від влади реальної житлової програми

11.02.2016 17:30
Переселенці вимагають від влади реальної житлової програми

Переселенці зі Сходу України та Криму на наступному тижні організують низку заходів аби привернути увагу влади до нагальних потреб ВПО в Україні.

Ініціаторами є громадські активісти та волонтери кількох ГО, що самі також є переселенцями. 

По-перше, 15-16 лютого в Києві будбудеться 3-й Всеукраїнський форум переселенців, під час якого розглядатимуть найголовніші проблеми - робота і житло. 

Також 17 лютого у Верховній Раді України відбудуться парламентські слухання з питань ВПО. На засіданні виступатимуть представниці ГО "Сила Майбутнього" - організації, створеної переселенками, що мешкають у Дніпропетровську. 

Саме до парламетнських слухань переселенці в багатьох містах України за ініціативи "нових дніпропетровчанок" приурочують флеш-моб "Нам потрібен дім!".

Мета акції - не просто звернути увагу центральної влади до потреб ВПО, а саме змусити чиновників працювати предметно у напрямку вирішення багатьох питань, але в першу чергу - питання цільової житлової програми.

"Ні для кого не є таємницею, що винаймане житло вартує дуже дорого. Али ми кожного місяця сплачуємо ті кошти. Ми б могли за цей рахунок виплачувати кредит за нерухомість, але ж то було б власне житло. І це докорінно змінило бситуацію у всіх інших сферах життя. До того ж ми маємо дбати про дітей, яким завтра нічого не залишиться.

Ми не сидимо склавши руки - співпрацюємо з багатьма міжнародними фондами і благодійними організаціями. Однак вони всі в один голос твердять: "Ми допомогли вам на першому етапі всім, чим можна було. Ми більше не можемо допомагати. Зараз ви маєте просто вимагати від президента, уряду, парламенту створення дорожньої карти щодо вирішення проблеми житла", - зазначає Світлана Лук'янченко.  

Для вирішення нагальних питань переселенців на більш фаховому рівні у Дніпропетровську створено Центр Активного Громадянина. Він функціонує за адресою вул. Січових Стрільців (Артема), 19. Головне завдання Центру - всебічна інтеграція ВПО у суспільне та соціально-економічне життя регіону.  

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...