App Store Google Play

Новий начальник департаменту торгівлі розроблятиме «стратегію боротьби з МАФами»

11.02.2016 10:30
Новий начальник департаменту торгівлі розроблятиме «стратегію боротьби з МАФами»

Новий керівник департаменту споживчого ринку і сфери послуг мерії хоче знайти спільну мову з підприємцями та збагачувати міський бюджет на 2 млн грн. щомісяця

Про це в.о. директора департаменту споживчого ринку і сфери послуг міськради Дмитро Терент`єв під час своєї першої прес-конференції. Під керівництвом Терент`єва у відомстві обіцяють створити постійну комісію, що перевірятиме законність встановлення МАФів у Дніпропетровську та вперше і назавжди розробить комплексну схему розміщенні торгівельних споруд.

Дмитро Терент`єв каже, що для нього головне – знайти баланс між підприємцями та мешканцями міста. Так само злагоджена робота між мерією та власниками кіосків здатна збільшити щомісячні надходження до бюджету з нинішніх 300 тис грн до 2 млн щомісяця.

«Аби було вигідно працювати і безпечно жити. Наведення порядку в місті – це важливе завдання, від якого ми не відступимо. Треба створити систему, в якій підприємцям буде невигідно ставити ларьок вночі. Для цього власники МАФів повинні розуміти, що вони завжди можуть звернутися до міської влади, отримати відповіді на свої питання та необхідні консультації», - зазначив Дмитро Терент`єв.

Наразі у Дніпропетровську 4,5 тис МАФів. Водночас 900 з них мають договори, ще 60 – паспорт прив'язки. Решта не платять податки, а люди, які там працюють не мають офіційного працевлаштування.

Минулого тижня в ході рейду підприємцям - порушникам виписали 81 припис про демонтаж. Уже завтра, 11 лютого почнуться перші роботи з демонтажу. За інформацією Терент`єва, процес коштуватиме місту від 250 до 350 грн за квадратний метр демонтованої споруди. Після того, як МАФ знесуть, підприємці мають відшкодувати ці витрати.

Дмитро Терент`єв також наголосив – домовитися та залишити МАФи-порушники працювати далі у недобросовісних підприємців не вийде.

«Хтось продовжує ставити ларьки, сподіваючись, щось повирішувати. Але домовитися не вийде. Всі ларьки, які з`вилися після нового року будуть знесені. Від дзвінків, в тому числі і Борису Філатову, користі не буде. Є закон і його потрібно дотримуватися», - сказав він.

Разом з тим, комісія, яку створять у департаменті споживчого ринку і сфери послуг міськради, вивчатиме, як давно стоїть ларьок, що в ньому продають, чи скаржаться на нього мешканці і чи офіційно він веде свою діяльність. За підсумком досліджень експертна група визначить, чи правомірно працює торгівельна споруда. Також результати роботи комісії допоможуть створити комплексну схему – детальну мапу з усіма точками розташування МАФів у місті.

Для того, аби працювати в рамках закону, власникам кіосків потрібно отримати паспорт прив'язки. Це безкоштовна процедура. Отримати такий дозвіл на роботу підприємці можуть у головному АПУ, за умови якщо вони не порушують вимоги закону у розташуванні МАФа.

Зі своїми скаргами дніпропетровці можуть звернутися на «гарячу лінію» міськради : (067) 627 81 62 та (056) 745 13 06.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...
Без малого месяц назад я предупреждал о том, что программа Бюджет Участия под угрозой срыва. Прогноз оправдался - многотысячные вбросы голосов и фальсификации критично исказили результаты голосования,...