App Store Google Play

Новий начальник департаменту торгівлі розроблятиме «стратегію боротьби з МАФами»

11.02.2016 10:30
Новий начальник департаменту торгівлі розроблятиме «стратегію боротьби з МАФами»

Новий керівник департаменту споживчого ринку і сфери послуг мерії хоче знайти спільну мову з підприємцями та збагачувати міський бюджет на 2 млн грн. щомісяця

Про це в.о. директора департаменту споживчого ринку і сфери послуг міськради Дмитро Терент`єв під час своєї першої прес-конференції. Під керівництвом Терент`єва у відомстві обіцяють створити постійну комісію, що перевірятиме законність встановлення МАФів у Дніпропетровську та вперше і назавжди розробить комплексну схему розміщенні торгівельних споруд.

Дмитро Терент`єв каже, що для нього головне – знайти баланс між підприємцями та мешканцями міста. Так само злагоджена робота між мерією та власниками кіосків здатна збільшити щомісячні надходження до бюджету з нинішніх 300 тис грн до 2 млн щомісяця.

«Аби було вигідно працювати і безпечно жити. Наведення порядку в місті – це важливе завдання, від якого ми не відступимо. Треба створити систему, в якій підприємцям буде невигідно ставити ларьок вночі. Для цього власники МАФів повинні розуміти, що вони завжди можуть звернутися до міської влади, отримати відповіді на свої питання та необхідні консультації», - зазначив Дмитро Терент`єв.

Наразі у Дніпропетровську 4,5 тис МАФів. Водночас 900 з них мають договори, ще 60 – паспорт прив'язки. Решта не платять податки, а люди, які там працюють не мають офіційного працевлаштування.

Минулого тижня в ході рейду підприємцям - порушникам виписали 81 припис про демонтаж. Уже завтра, 11 лютого почнуться перші роботи з демонтажу. За інформацією Терент`єва, процес коштуватиме місту від 250 до 350 грн за квадратний метр демонтованої споруди. Після того, як МАФ знесуть, підприємці мають відшкодувати ці витрати.

Дмитро Терент`єв також наголосив – домовитися та залишити МАФи-порушники працювати далі у недобросовісних підприємців не вийде.

«Хтось продовжує ставити ларьки, сподіваючись, щось повирішувати. Але домовитися не вийде. Всі ларьки, які з`вилися після нового року будуть знесені. Від дзвінків, в тому числі і Борису Філатову, користі не буде. Є закон і його потрібно дотримуватися», - сказав він.

Разом з тим, комісія, яку створять у департаменті споживчого ринку і сфери послуг міськради, вивчатиме, як давно стоїть ларьок, що в ньому продають, чи скаржаться на нього мешканці і чи офіційно він веде свою діяльність. За підсумком досліджень експертна група визначить, чи правомірно працює торгівельна споруда. Також результати роботи комісії допоможуть створити комплексну схему – детальну мапу з усіма точками розташування МАФів у місті.

Для того, аби працювати в рамках закону, власникам кіосків потрібно отримати паспорт прив'язки. Це безкоштовна процедура. Отримати такий дозвіл на роботу підприємці можуть у головному АПУ, за умови якщо вони не порушують вимоги закону у розташуванні МАФа.

Зі своїми скаргами дніпропетровці можуть звернутися на «гарячу лінію» міськради : (067) 627 81 62 та (056) 745 13 06.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...
Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...